webwork2 - en to hu translation catalogue (351 entries)

note: ($achievement->{points})
en: %1 Points:
hu: %1 pont

note: ($lib eq '' ? $courseFilesText : $c->{problibs}{$lib})
en: %1 Problems:
hu: %1 feladat

note: ($count, $numUsers)
en: %1 students out of %2
hu: %1 diák a %2 közül

note: ($rename_oldCourseID,          $rename_oldCourseTitle, $rename_newCourseTitle, $rename_oldCourseInstitution, $rename_newCourseInstitution)
en: %1 title and institution changed from %2 to %3 and from %4 to %5
hu: A %1 kurzus címe %2 -ról(ről) %3 - ra(re) és intézménye %4 -ról(ről) %5 - ra(re) változott

note: ($numReplaced, $numAdded, $numSkipped, join(', ', @$skipped)
en: %1 users replaced, %2 users added, %3 users skipped. Skipped users: (%4)
hu: %1 felhasználó cserélve, %2 hozzáadva, %3 átugorva. Az átugrott feladatsorok: (%4)

note: ($level_percentage) ($percentage)
en: %1% Complete
hu: %1% teljesítve

note: ($eUserName)
en: %1's Current Address
hu: %1 jelenlegi címe

note: ($c->{user}->first_name . ' ' . $c->{user}->last_name) ($eUserName)
en: %1's Current Password
hu: %1 jelenlegi jelszava

note: ($eUserName)
en: %1's New Address
hu: %1 új címe

note: ($e_user_name) ($eUserName)
en: %1's New Password
hu: %1 új jelszava

note: ($e_user_name)
en: %1's password has been changed.
hu: %1 jelszava megváltozott.

note: ($c->tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($setID) ($c->tag('span', dir => 'ltr', $prettySetID)
en: %1: Problem %2
hu: %1: %2 feladata

en: (Any unsaved changes will be lost.)
hu: (Minden nem mentett változtatás el fog veszni.)

en: (correct)
hu: (helyes)

en: (incorrect)
hu: (helytelen)

en: 1 student
hu: 1 diák

note: ($add_courseID) ($rename_newCourseID)
en: A course with ID %1 already exists.
hu: Ezzel az azonosítóvall (ID %1) már létezik kurzus!

note: ($courseID)
en: A directory already exists with the name %1. You must first delete this existing course before you can unarchive.
hu: Ezzel a névvel (%1) már létezik könyvtár. Önnek előbb törölnie kell ezt a létező kurzust, mielőtt vissza tudná állítani az archívumból.

en: A file with that name already exists
hu: Ilyen nevű állomány már létezik.

en: ANSWERS ONLY CHECKED -- ANSWERS NOT RECORDED
hu: A VÁLASZ CSAK ELLENŐRIZVE - A VÁLASZ NICS RÖGZÍTVE

en: Abandon changes
hu: A változások elhagyása

en: Abandon export
hu: Az export elhagyása

en: Achievement ID
hu: Eredmény-azonosító

en: Achievement ID exists!  No new achievement created.  File not saved.
hu: Ez az eredmény-azonosító már létezik! Nem lett új eredmény-katégória

en: Achievement Points Per Problem
hu: Feladatonkénti eredmény-pontok

en: Achievement has been assigned to all users.
hu: Az eredmény hozzá lett rendelve az összes felhasználóhoz

en: Achievements
hu: Eredmények

en: Active
hu: Aktív

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add All
hu: Mindet add hozzá

en: Add Course
hu: Kurzus hozzáadása

en: Add Users
hu: Felhasználók hozzáadása

en: Add as what filetype?
hu: Milyen állomány(fájl)típusként adja hozzá?

en: Add problems to
hu: A feladat hozzáadása ehhez:

en: Add to what set?
hu: Melyik feladatsorhoz adja hozzá?

en: Addresses
hu: Címek

en: Advanced Search
hu: Bővített keresés

en: Answer Date
hu: A válasz dátuma

en: Answer Log
hu: A válaszok naplója

en: Answer:
hu: Válasz:

en: Answers
hu: Válaszok

en: Answers Available
hu: Válaszok engedélyezve

en: Any changes made below will be reflected in the set for ALL students.
hu: Bármely fenti változás a feladatsorban alkalmazódik az összes diákra.

en: Assign this set to which users?
hu: Mely felhasználókhoz rendelje ezt a feladatsort?

en: Assigned Sets
hu: Hozzárendelt feladatsorok

en: Attempts
hu: Próbálkozások

en: Audit
hu: ellenőrzés

en: Author Info
hu: Szerző adatai

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Basic Search
hu: Alap keresés

en: Browse
hu: Keres

en: Browse from:
hu: Keresés innen:

en: CLOSE DATE
hu: A lezárás dátuma

en: CLOSE TIME
hu: A lezárás ideje

en: Can report bugs
hu: Be lehet jelenteni a hibákat

en: Can show old answers
hu: Meg tudja mutatni a régi válaszokat

en: Can submit answers for a student
hu: El tudja fogadni a válaszokat a diáknak

note: ($!)
en: Can't copy file: %1
hu: Nem tudja a %1 állományt másolni

note: ($courseID, $@)
en: Can't create course environment for %1 because %2
hu: Nem lehet létrehozni %1 számára a kurzuskörnyezetet, mert %2

note: ($!)
en: Can't create directory: %1
hu: Nem lehet létrehozni a %1 könvytárat

note: ($filePath)
en: Can't open %1
hu: Nem lehet megnyitni ezt: %1

note: ($filePath)
en: Can't open file %1
hu: Nem lehet megnyitni a %1 állományt

note: ($merge_file)
en: Can't read merge file %1. No message sent
hu: A %1 egyesített állomány nem olvasható. Nem lett üzenet küldve

note: ($!)
en: Can't rename file: %1
hu: Nem lehet átnevezni a %1 állományt

en: Can't rename to the same name.
hu: Nem lehet átnevezni  ugyanarra a névre

note: ($fullPath) ($!)
en: Can't write to file %1
hu: Nem lehet írni a %1 állományba

en: Cancel
hu: Mégse

note: ($filePath)
en: Cannot open %1
hu: Nem lehet megnyitni %1 -t

en: Category
hu: Kategória

en: Change Course Title to:
hu: A kurzus címének változtatása erre:

en: Change CourseID to:
hu: A kurzusazonosító megváltoztatása erre:

en: Change Institution to:
hu: Az intézmény megváltoztatása erre:

note: ($rename_oldCourseInstitution, $rename_newCourseInstitution)
en: Change course institution from %1 to %2
hu: Az kurzus intézményének %1 -ról(ről) %2 -ra(re) változtatása

note: ($rename_oldCourseTitle, $rename_newCourseTitle)
en: Change title from %1 to %2
hu: A cím %1 -ról(ről) %2 -ra(re) változtatása

en: Changes in this file have not yet been permanently saved.
hu: Az állomány változásait jelenleg nem menthetőek véglegesen.

en: Chapter:
hu: Fejezet

en: Check Answers
hu: A válaszok ellenőrzése

en: Check Test
hu: A teszt ellenőrzése

en: Choose visibility of the sets to be affected
hu: Válassza ki az érintett feladatsorok láthatóságát

en: Choose which sets to be affected
hu: Válassza ki mely feladotsorok legyenek érintettek

en: Click on the login name to edit individual problem set data, (e.g. due dates) for these students.
hu: Kattintson a bejelentkezési névre ezen diákok feladatsorainak adatainak egyéni módosításához (pl. határidők).

en: Close Date
hu: Dátum lezárása

en: Closed.
hu: Lezárva

en: Closes:
hu: Lezárás:

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Completed.
hu: Teljesítve.

en: Confirm
hu: Megerősít

note: ($e_user_name) ($eUserName)
en: Confirm %1's New Password
hu: %1 új jelszavának jóváhagyása

en: Congratulations, you earned a new level!
hu: Gratulálunk, Ön egy új szintet ért el!

en: Continue
hu: Folytatás

en: Copy
hu: Másol

en: Copy file as:
hu: Másolja az állományt mint:

en: Correct
hu: Helyes

en: Correct Adjusted Status
hu: Helyes módosított állapot

en: Correct Answers:
hu: Helyes válaszok:

en: Correct Status
hu: Helyes állapot

en: Correct answers
hu: Helyes válaszok

note: ($total_correct, $num_of_problems)
en: Correct: %1/%2
hu: Helyes: %1/%2

note: ($newBlankProblems, $MAX_NEW_PROBLEMS)
en: Could not add %1 problems to this set.  The number must be between 1 and %2
hu: Nem lehet hozzáadni %1 feladatot ehhez a feladatsorhoz. A számnak 1 és %2 között kell lennie.

en: Counter
hu: Számláló

en: Course Administration
hu: Kurzus adminisztráció

en: Course Configuration
hu: Kurzus konfiguráció

en: Course ID may only contain letters, numbers, hyphens, and underscores.
hu: A kurzusazonosító csak betűt, számot, kötőjelet és alulvonást tartalmazhat.

en: Course ID:
hu: Kurzus azonosító

en: Course Info
hu: Kurzus infó

en: Course Name:
hu: A kurzus neve:

en: Courses
hu: Kurzusok

en: Create
hu: Létrehozás

en: Create CSV
hu: CSV létrehozása

en: Create Location:
hu: Elhelyezkedés létrehozása

en: Create a New Set in This Course:
hu: Új feladatsor létrehozása ebben a kurzusban:

en: Create as what type of set?
hu: Milyen típusú feladatsort kíván létrehozni?

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Currently defined locations are listed below.
hu: A jelenleg meghatározott elhelyezkedés alább van felsorolva.

en: Database tables are ok
hu: Az adatbázis táblák rendben vannak

en: Database tables need updating.
hu: Az adatbázis táblákat frissíteni kell

en: Database:
hu: Adatbázis:

en: Date
hu: Dátum

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Course
hu: Kurzus törlése

en: Delete all existing addresses
hu: Törli az összes létező címet

en: Delete course after archiving. Caution there is no undo!
hu: Az archiválás után törli a kurzust. Vigyázat nincs utólagos visszavonási lehetőség!

en: Delete course:
hu: Ezen kurzusok törlése

en: Delete it?
hu: Törli?

en: Delete location:
hu: Törli az elhelyezkedést:

note: (join(', ', @delLocations)
en: Deleted Location(s): %1
hu: Törli az elhelyezkedés(eke)t: %1

note: (join(', ', @toDel)
en: Deleted addresses %1 from location.
hu: Törli a %1 címeket az elhelyezkedésből.

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Directory structure is ok
hu: A könyvtárstruktúra OK

en: Display Mode:
hu: Megjelenítési mód:

en: Display Past Answers
hu: Mutasd a legutóbbi választ

en: Drop
hu: Dobd

en: E-mail Instructor
hu: e-mail a tanárnak

en: E-mail:
hu: e-mail:

en: Edit
hu: Módosít

en: Edit Set Data
hu: A feladotsor adatainak módosítása

en: Edit which sets?
hu: Mely feladatsorokat módosítja?

en: Email
hu: e-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Email instructor
hu: e-mail a tanárnak

en: Enrolled
hu: beiratkozott

en: Enrollment Status
hu: Regisztrációs állapot

en: Enter filename below
hu: Írja be lent a fájlnevet

en: Export to what kind of file?
hu: Mely fájlokat akarja exportálni?

en: Export which users?
hu: Mely felhasználókat akarja exportálni?

note: ($@)
en: Failed to create new set: %1
hu: Nem sikerült létrehozni a %1 új feladatsort

en: Failed to duplicate set: no set selected for duplication!
hu: Nem sikerült létrehozni a feladatsor másolatát: nincs kiválaszva feladatsor!

en: Feedback
hu: Visszacsatolás

en: File Manager
hu: Állománykezelő

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Filter by what text?
hu: Melyik szöveg alapján szűrjek?

en: First Name
hu: Keresztnév

en: From:
hu: Feladó

en: Generate Hardcopy
hu: Másolat generálása

en: Grades
hu: Eredményesség

en: Guest Login
hu: Vendég felhasználó

en: Hardcopy Format:
hu: Kimeneti formátum:

en: Hardcopy Generator
hu: kimeneti generátor

en: Hardcopy Header
hu: Fejléc másolata

en: Help
hu: Súgó

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Hints
hu: Tippek

en: Import from where?
hu: Honnan importálni?

en: Import how many sets?
hu: Hány feladatsort importálni?

en: Import sets with names
hu: Ezen nevű feladatsorok importálása

en: Import users from what file?
hu: Mely állományból akar felhasználókat importálni?

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Instructor Tools
hu: Oktatói eszközök

en: Invalid user ID or password.
hu: Érvénytelen felhasználói azonosító vagy jelszó.

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Library Browser
hu: Könyvtár böngésző

en: Log In Again
hu: Újra bejelentkezni

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Login Info
hu: Bejelentkezési információk

en: Login Name
hu: Bejelentkezési név

en: Login Status
hu: Bejelentkezési állapot

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Match on what? (separate multiple IDs with commas)
hu: Találatok (többszörös azonosítók szétválasztása vesszővel)

en: Math Objects
hu: Mat. objektumok

en: Name
hu: Név

en: Name the new set
hu: Az új feladatsor neve

en: Next Problem
hu: Új feladat

en: No
hu: Nem

en: No sets shown.  Choose one of the options above to list the sets in the course.
hu: Nem jeleníthetőek meg feladatsorok. Válasszon fent egy lehetőséget a kurzus feladatsorainak jegyzékéért.

en: Not logged in.
hu: Nincs bejelentkezve.

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Open Date
hu: A kezdés dátuma

en: PREVIEW ONLY -- ANSWERS NOT RECORDED
hu: A kezdés dátumaCSAK MEGTEKINTÉS - A VÁLASZOK NINCSENEK MENTVE

en: Pad Fields
hu: Betét mező

en: Password
hu: Jelszó

en: Permission Level
hu: Hozzáférési szint

note: (tag('b', $course)
en: Please enter your username and password for %1 below:
hu: Kérjük adja meg alább %1 felhasználói nevét és jelszavát:

en: Please specify a file to save to.
hu: Kérjük válassza ki a mentendő állományt

en: Previous Problem
hu: Előző feladat

note: ($_->problem_id) (join('.', @seq) ($problemID) ($prettyProblemID) ($_->{prettyID}) ($c->{prettyID}) ($probID) ($c->{setRecord}->assignment_type eq 'jitar' ? join('.', jitar_id_to_seq($_) ($set->assignment_type eq 'jitar' ? join('.', jitar_id_to_seq($_) ($problemNumber)
en: Problem %1
hu: %1. feladat

en: Problem Editor
hu: Feladatszerkesztő

en: Problem List
hu: Feladatlista

en: Problem Techniques
hu: Feladat-technikák

en: Problems
hu: Feladatok

en: Proctor
hu: Felügyelő

en: Publish
hu: Közzététel

en: Recitation
hu: Előadás

en: Record Scores for Single Sets
hu: A pontszámok mentése az adott feladatsorhoz

en: Remaining
hu: Maradék

en: Remember Me
hu: Emlékezz rám!

en: Replace which users?
hu: Mely felhasználókat cseréli?

en: Report bugs
hu: Hiba bejelentése

en: Result
hu: Eredmények

en: Revert
hu: Visszaállít

en: STUDENT ID
hu: Diák azonosító (ID)

en: Save
hu: mentés

en: Save As
hu: Mentés mint

en: Save as
hu: mentés mint

en: Save changes
hu: A változások mentése

en: Score
hu: Eredmény

en: Score selected set(s) and save to:
hu: A kiválasztott feladatsor(ok) pontozása és mentése ide:

en: Score which sets?
hu: Mely feladatsor eredményei?

en: Scoring Download
hu: Az eredmények letöltése

en: Scoring Tools
hu: Pontozási eszközök

en: Section
hu: Fejezet

en: Set
hu: Feladatsor/Beállítás

en: Set Header
hu: A feladatsor fejléce

en: Set Info
hu: Feladatsor infó

en: Set List
hu: Feladatsor lista

en: Set Name
hu: A feladatsor neve

en: Sets
hu: Feladatsorok

en: Show Past Answers
hu: Az utolsó válasz megjelenítése

en: Show which sets?
hu: Mely feladatsorok megjelenítése

en: Show:
hu: Mutasd:

note: (scalar @{ $c->{visibleSetIDs} },			scalar @{ $c->{allSetIDs} })
en: Showing %1 out of %2 sets.
hu: %2 feladatsorból %1 megjelenítve.

note: (scalar(keys %{ $c->{visibleUserIDs} })
en: Showing %1 out of %2 users
hu: %2 felhasználóból %1 megjelenítve

en: Site Information
hu: Oldal-információ

en: Solutions
hu: Megoldások

en: Sort
hu: rendezés

en: Sort by
hu: E szerint rendezve

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Status
hu: Állapot

en: Stop Acting
hu: A tevékenység befejezése

en: Student ID
hu: Diák ID

en: Student Progress
hu: Diákok előmenetele

en: Student answers
hu: Hallgató válaszai

en: Submit Answers
hu: A válasz elküldése

note: ($effectiveUser)
en: Submit Answers for %1
hu: %1 válaszainak jóváhagyása

note: ($c->tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($newSetID)
en: Successfully created new set %1
hu: Sikeresen létrehozva a(z) %1 új feladatsor

en: Take Action!
hu: Csináld!

en: The WeBWorK Project
hu: A WeBWorK projekt

en: Then by
hu: aztán e szerint

en: This homework set contains no problems.
hu: Ez a feladatgysor nem tartalmaz feladatokat.

en: This homework set is closed.
hu: Ez a feladatsor zárolva van.

en: This homework set is not yet open.
hu: Ez a feladatsor jelenleg nincs nyitva.

en: True
hu: Igaz

en: Try it
hu: Próbáld ki

en: Two Columns
hu: Két oszlop

en: Unpack archives automatically
hu: Az archívumok automatikus kicsomagolása

en: Unselect all courses
hu: Az összes kurzus kijelölésének megszüntetése

en: Update Display
hu: A képernyő frissítése

en: Update Menus
hu: A menük frissítése

en: Updated location description.
hu: A frissített elhelyezkedés leírása

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: Upgrade Course Tables
hu: A kurzustáblák frissítése

en: Upgrade Courses
hu: A kurzusok frissítése

en: Upgrade process completed
hu: A frissítési folyamat befejezve

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Use Equation Editor?
hu: Egyenletszerkesztő használata

en: Use log base 10 instead of base <i>e</i>
hu: 10-es alapú logaritmust használj <i>e</i> alapú helyett

en: User ID
hu: Felhasználói azonosító

en: User's name is:
hu: A felhasználó neve ez:

en: User's username is:
hu: A felhasználó felhasználóneve ez:

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Users
hu: Felhasználók

en: Users Assigned to Set %2
hu: A felhasználó ki lett jelölve a %2 feladatsorhoz

en: Users List
hu: Felhasználói lista

en: View
hu: Megjelenítés

en: View equations as
hu: Mutasd az egyenletet mint

en: View statistics by set
hu: Mutasd a statisztikákat feladatsoronként

en: View statistics by student
hu: A diák statisztikájának megjelenítése

en: View student progress by set
hu: A diákok előmenetelének megtekintése feladatsoronként.

en: View student progress by student
hu: A diákok előmenetelének megtekintése diákonként

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Visible
hu: Látható

en: Visible to Students
hu: Látható diákok

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Warning messages
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Warning: Deletion destroys all user-related data and is not undoable!
hu: Vigyázat: a törléssel minden felhaszálóval kapcsolatos adat visszavonhatatlanul törlődik!

en: WeBWorK Error
hu: WeBWorK hiba

en: WeBWorK Warnings
hu: WeBWorK figyelmeztetés

en: Weight
hu: Súly

en: Welcome to WeBWorK!
hu: Üdvözöl a WeBWork!

en: What field should filtered users match on?
hu: A felhasználók mely mezőjére kíván szűrési feltételt megadni?

en: Worth
hu: Megéri

en: Write permissions have not been enabled in the templates directory.  No changes can be made.
hu: Az átmeneti könyvtárnak nincsenek engedényezve az írási jogosultságok. Nem történik változás.

en: Yes
hu: Igen

en: You are not authorized to modify problems.
hu: Önnek nincs jogosultsága módosítani a feladatot.

en: You are not authorized to modify set definition files.
hu: Ön nem jogosult módosítani a feladatsor definíciós állományait.

en: You are not authorized to modify student data
hu: Ön nem jogosult módosítani a diák adatait

en: You are not authorized to perform this action.
hu: Ön nem jogosult végrehajtani ezt a műveletet.

en: You cannot delete yourself!
hu: Nem törölheti önmagát!

en: You do not have permission to view the details of this error.
hu: Nincsen engedélye a hiba részleteinek megtekintéséhez.

note: ($problem->max_attempts - $attempts)
en: You have %negquant(%1,unlimited attempts,attempt,attempts) remaining.
hu: Önnek %negquant(%1,korlátlan próbálkozás,próbálkozás,próbálkozás) maradt.

note: ($attempts)
en: You have attempted this problem %quant(%1,time,times).
hu: Ön ezt a feladatot %quant(%1,-szor(ször),-szor(ször)) próbálta.

en: You have been logged out of WeBWorK.
hu: Ön kijelentkezett WebWork-ből.

en: You may not change your own password here!
hu: Ön nem tudja megváltoztatni itt a jelszavát!

en: You must specify a user ID.
hu: Meg kell adni egy felhasználói azonosítót (ID).

en: You must specify an file name in order to save a new file.
hu: Meg kell adnia egy fájlnevet, hogy mentsen egy új fájlt.

note: (wwRound(0, compute_reduced_score($ce, $problem, $set, $pg->{result}{score}, $c->submitTime) (% wwRound(0, $rh_result->{problem_result}{score} * 100) (wwRound(0, $rh_result->{problem_result}{score} * 100)
en: You received a score of %1 for this attempt.
hu: Ön %1 pontot kapott ezért a próbálkozásért.

en: Your email address has been changed.
hu: Az Ön e-mail címe megváltozott.

note: (wwRound(0, $problem->status * 100)
en: Your overall recorded score is %1.  %2
hu: Az Ön teljes pontszáma %1. %2

en: Your score was not recorded because there was a failure in storing the problem record to the database.
hu: Az Ön pontszáma nem lett elmentve, mert a feladat pontszámának adatbázisba írása hibába ütközött.

en: Your score was not recorded because this homework set is closed.
hu: Pontjai nem lettek elmentve, mivel ez a feladatsor zárva van.

en: Your score was not recorded because this problem has not been assigned to you.
hu: Pontjai nem lettek elmentve, mivel ez a feladat nincs hozzárendelve Önhöz.

en: Your score was recorded.
hu: Az eredmény el lett mentve

en: Your session has timed out due to inactivity. Please log in again.
hu: A időkorlátja lejárt inaktivitás miatt. Kérjük, jelentkezzen be újra.

en: a duplicate of the first selected set
hu: másolat az első kijelölt feladatsorról

en: a new empty set
hu: új, üres feladatsor

en: a single set
hu: egyetlen feladatsor

en: all current users
hu: az összes jelenlegi felhasználó

en: all sets
hu: az összes feladatsor

en: all students
hu: minden diák

en: alphabetically
hu: abc-sorrendben

en: any users
hu: bármely felhasználó

en: close
hu: bezár

en: empty
hu: üres

en: enter matching set IDs below
hu: adja meg alább a megfelelő feladatsor azonosítóját (ID)

en: entry rows.
hu: üres sor

en: guest
hu: vendég

en: hidden
hu: rejtve

en: login
hu: bejelentkezés

en: login ID
hu: bejelentkezési azonosító

en: max
hu: max.

en: multiple sets
hu: többszörös feladatsor

en: new set:
hu: új feladatsor:

en: no sets
hu: nincs feladatsor

en: no users
hu: nincs felhasználó

en: nobody
hu: senki

en: or
hu: vagy

en: point
hu: pont

en: points
hu: pontok

en: problems
hu: feladatok

en: professor
hu: tanár

en: selected sets
hu: kiválasztott feladatsorok

en: selected users
hu: kiválasztott felhasználók

en: student
hu: diák

en: test
hu: teszt

en: test date
hu: a teszt dátuma

en: test time
hu: a teszt időpontja

en: unlimited
hu: korlátlan

en: users who match on selected field
hu: a kiválasztott mezőknek megfelelő felhasználók

en: visible
hu: látható

en: visible users
hu: látható felhasználók
