webwork2 - en to he_IL translation catalogue (1523 entries)

note: ($_->{problem}->version_id)
en:  (version %1)
he_IL:  (גרסה %1)

en:  Answers Available.
he_IL:  התשובות זמינות.

en: "Act as" a student
he_IL: "התחזה" כסטודנט מסוים

en: "Assigned Users" column
he_IL: עמודת "משתמשים אליהם הוקצה המטלה"

en: "Problems" column
he_IL: עמודת "שאלות"

en: # of Active Students
he_IL: # סטודנטים פעילים

en: # of attempts
he_IL: # ניסיונות

en: #corr
he_IL: # נכון

en: #incorr
he_IL: #שגוי

en: % Average with Review
he_IL: % ממוצע עם חומר חזרה

en: % Score with Review
he_IL: % ציון עם חומר חזרה

en: % Score:
he_IL: % ציון:

note: ($achievement->{points})
en: %1 Points:
he_IL: %1 נקודות:

note: ($lib eq '' ? $courseFilesText : $c->{problibs}{$lib})
en: %1 Problems:
he_IL: %1 שאלות:

note: ('templates', 'html')
en: %1 and %2 folders
he_IL: תיקיית %1 ותיקיית %2

note: ($achievementID =~ s/_/ /gr)
en: %1 evaluator
he_IL: בודק זכאות עבור %1

note: ($count)
en: %1 sets
he_IL: %1 מטלות

note: ($count, $numUsers)
en: %1 students out of %2
he_IL: %1 סטודנטים מתוך %2

note: ($rename_oldCourseID,          $rename_oldCourseTitle, $rename_newCourseTitle, $rename_oldCourseInstitution, $rename_newCourseInstitution)
en: %1 title and institution changed from %2 to %3 and from %4 to %5
he_IL: %1 כותרת ומוסד שונו מ%2 ל%3 ומ%4 ל%5

note: (scalar @userIDsToExport, "$dir/$fileName")
en: %1 users exported to file %2
he_IL: %1 משתמשים יוצעו לקובץ %2

note: ($numReplaced, $numAdded, $numSkipped, join(', ', @$skipped)
en: %1 users replaced, %2 users added, %3 users skipped. Skipped users: (%4)
he_IL: %1 משתמשים הוחלפו, %2 משתמשים הוספו, על %3 משתמשים דילגו. המשתמשים שעליהם דילגו: (%4)

note: ($level_percentage) ($percentage)
en: %1% Complete
he_IL: %1% הושלמו

note: ($eUserName)
en: %1's Current Address
he_IL: הכתובת הנוכחית של %1

note: ($c->{user}->first_name . ' ' . $c->{user}->last_name) ($eUserName)
en: %1's Current Password
he_IL: הסיסמה הנוכחית של %1

note: ($eUserName)
en: %1's New Address
he_IL: הכתובת החדשה של %1

note: ($e_user_name) ($eUserName)
en: %1's New Password
he_IL: הסיסמה החדשה של %1

note: ($e_user_name)
en: %1's password has been changed.
he_IL: הסיסמה של %1 שונתה

note: ($c->tag('span', dir => 'ltr', $prettySetID)
en: %1: Hardcopy Header
he_IL: %1: כותרת להדפסות / קבצי PDF

note: ($c->tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($setID) ($c->tag('span', dir => 'ltr', $prettySetID)
en: %1: Problem %2
he_IL: %1: שאלה %2

note: ($c->tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($c->stash('setID')
en: %1: Problem %2 Show Me Another
he_IL: %1: שאלה %2 הראה לי שאלה דומה

note: ($c->tag('span', dir => 'ltr', $prettySetID)
en: %1: Set Header
he_IL: %1: כותרת למטה

note: ($days)
en: %quant(%1,day)
he_IL: %quant(%1,יום, ימים)

note: ($num_extracted)
en: %quant(%1,file) unpacked successfully
he_IL: %quant(%1,קובץ נפרק,קבצים נפרקו) נפרק בהצלחה

note: ($hours)
en: %quant(%1,hour)
he_IL: %quant(%1,שעה, שעות)

note: (sprintf('%3.1f', $testTime) ($timeLeft) ($minutes)
en: %quant(%1,minute)
he_IL: %quant(%1,דקה, דקות)

note: (@outside_files - 30) (@existing_files - 30)
en: %quant(%1,more file,more files) not shown
he_IL: לא מוצג: %quant(%1,קובץ נוסף,קבצים נוספים)

note: ($seconds)
en: %quant(%1,second)
he_IL: %quant(%1,שניה,שניות)

note: (scalar(@$added)
en: %quant(%1,set) added, %quant(%2,set) skipped.
he_IL: נוספו %quant(%1,מטלה, מטלות); דולגו:  , %quant(%2,מטלה, מטלות).

en: %score
he_IL: מתוך 100

note: ($dcount)
en: (%quant(%1,item) total)
he_IL: (%quant(%1,פריט,פריטים) סה"כ)

note: ($count)
en: (%quant(%1,item))
he_IL: (%quant(%1,קובץ,קבצים))

note: ($problemValue)
en: (%quant(%1,point))
he_IL: (%quant(%1,נקודות,נקודה))

en: (Any unsaved changes will be lost.)
he_IL: (כל שינויים שלא נשמרו ימחקו)

en: (If an action cannot be executed it will not appear.)
he_IL: (אם לא ניתן לבצע פעולה מסוימת, היא לא תופיע.)

en: (This set is hidden from students.)
he_IL: (מטלה זו מוסתרת מהסטודנטים.)

en: (This test is overtime because it was not submitted in the allowed time.)
he_IL: (מבחן זה הוגש באיחור מכיוון שהוא לא הוגש בזמן המוגדר.)

note: ($testNoun, $c->formatDateTime($c->{set}->answer_date, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: (Your score on this %1 is not available until %2.)
he_IL: (הציון שלך על %1 זה לא זמין עד %2.)

note: ($testNoun)
en: (Your score on this %1 is not available.)
he_IL: הציון שלך על %1 זה לא זמין.)

en: (correct)
he_IL: (נכון)

en: (in target set)
he_IL: (נמצא בגליון היעד)

en: (incorrect)
he_IL: (לא נכון)

note: ($pgScore) ($recScore)
en: (score %1)
he_IL: (ציון %1)

note: ($versionID)
en: (version %1)
he_IL: (גרסה %1)

note: ($display_sort_method_name{$secondary_sort_method}) ($display_sort_method_name{$ternary_sort_method})
en: , then by %1
he_IL: , ואז לפי %1

en: . If this is a class roster, rename it to have extension ".lst"
he_IL: . אם זה קובץ רישום, שנה את שם הקובץלסיים אם הסיומת ".lst"

en: 0 seconds
he_IL: 0 שניות

en: 1 set
he_IL: גליון 1

en: 1 student
he_IL: סטודנט 1

note: (wwRound(2, $weights[$part] * 100)
en: <b>Weight:</b> %1%
he_IL: <b>משקל:</b> %1%

en: <p>MathQuill renders students answers in real-time as they type on the keyboard.</p><p>MathView allows students to choose from a variety of common math structures (such as fractions and square roots) as they attempt to input their answers.</p>
he_IL: <p>MathQuill מייצג את תשובות הסטודנטים כנוסחאות יפות בזמן אמת תוך כדי ההקלדה של התשובות.</p><p>MathView מאפשר לסטודנטים לבחור מספר מבנים מתמטיים טיפוסיים (למשל שברים ושורש ריבועי) כאשר הם מזינים את התשובות.</p>

en: <p>Some servers handle courses taking place in different timezones. If this course is not showing the correct timezone, enter the correct value here. The format consists of unix times, such as "America/New_York", "America/Chicago", "America/Denver", "America/Phoenix" or "America/Los_Angeles".</p>Complete list: <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_zoneinfo_time_zones">TimeZoneFiles</a>
he_IL: <p>ישנם שרתים בהם מפיעילם קורסים באזור זמן timezone שונים. אם בקורס זה לא מוצגת השעה לפי אזור הזמן הנכון, אז יש להזין כאן את שם אזור הזמן הנדרש לקורס זה. דוגמאות:  "America/New_York",  "Asia/Jerusalem".</p>רשימת אפשרויות: <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_zoneinfo_time_zones">באתר ויקיפדיה</a>

en: <strong>Warning</strong>: There may be something wrong with a question in this test. Please inform your instructor including the warning messages below.
he_IL: <strong>אזהרה</strong>: ייתכן שישנה בעיה בשאלה. אנא עדכן את צוות תמיכה, או את סגל ההוראה אם אין לך אפשרות להודיע לצוות התמיכה ישירות. חשוב לתת מידע מפורט על התקלה וההודעות שהופיעו כולל הודעות שמופיעות בתחתית הדף.

en: <strong>Warning</strong>: There may be something wrong with this question. Please inform your instructor including the warning messages below.
he_IL: <strong>אזהרה</strong>: ייתכן שישנה בעיה בשאלה. אנא עדכן את צוות תמיכה, או את סגל ההוראה אם אין לך אפשרות להודיע לצוות התמיכה ישירות. חשוב לתת מידע מפורט על התקלה וההודעות שהופיעו כולל הודעות שמופיעות בתחתית הדף.

en: <strong>selected</strong> sets
he_IL: מטלות <strong>שנבחרו</strong>

en: <strong>selected</strong> users
he_IL: משתמשים <strong>שנחברו</strong>

en: <strong>selected</strong> users to <strong>selected</strong> sets
he_IL: משתמשים <strong>שנחברו</strong> אל מטלות <strong>שנחברו</strong>

en: A "Reveal" button must be clicked to make a correct answer visible any time that correct answers for a problem are shown. Note that this is always the case for instructors before answers are available to students, and in "Show Me Another" problems.
he_IL: נדרש  ללחוץ על כפתור "הצג" כדי להציג את התשובה הנכונה בכל מצב שניתן להציג את התשובות הנכונות. זה תמיד נדרש בחשונות של מרצים לפני שהתשובות זמינות לסטודנטים, וכן בשאלות "הצג שאלה דומה".

note: ($add_courseID) ($rename_newCourseID)
en: A course with ID %1 already exists.
he_IL: קורס עם מזהה %1 כבר קיים.

note: ($courseID)
en: A directory already exists with the name %1. You must first delete this existing course before you can unarchive.
he_IL: תקייה עם השם %1 כבר קיימת. יש למחוק את הקורס הזה לפני שניתן להוציאו מהארכיון.

en: A file name cannot begin with a dot, it cannot be empty, it cannot contain a directory path component and only the characters -_.a-zA-Z0-9 and space are allowed.
he_IL: שם של קובץ לא יכול להתחיל בנקודה, לא יכול להיות ריק, לא יכול להכיל מרכיבי מסלול path, ורק התווים  -_.a-zA-Z0-9 ורווחים מותרים.

en: A file with that name already exists
he_IL: כבר קיים קובץ עם שם זה

en: A hardcopy file was generated, but it may not be complete or correct. Please check that no problems are missing and that they are all legible. If not, please inform your instructor.
he_IL: הוכן קובץ להדפסה, אבל הוא עשוי להיות חלקי או שגוי. אנא בדוק שאין שאלות חסרות ושכולן קריאות. אם לא, אנא פנה לצוות התמיכה או לסגל ההוראה.

en: A hash reference in which the keys are the achievement_id's assigned to the current user and the values are 0 or 1 which stores if the user has earned the associated achievement or not.
he_IL: מצביע אל מילון - hash reference - בו המפתחות הם המזהים של ההישגים המשויכים אל המשתמש הנוכחי. הערכים האפשרייים 0 או 1 מסמלים האם המשתמש זכה בהישג המסוים או לא.

en: A hash reference which contains a problems metadata, such as DBsubject, DBchapter, DBsection,  and so on.
he_IL: מצביע את מילון - hash reference - שמכיל מטא-נתונים metadata על שאלה, למשל DBsubject, DBchapter, DBsection וכו'.

en: A hash reference which contains the problem data.
he_IL: מצביע את מילון - hash reference - שמכיל את הנתונים על השאלה.

en: A hash reference which contains the set data.
he_IL: מצביע את מילון - hash reference - שמכיל את הנתונים על המטלה.

en: A hash reference which saves data for this user and this achievement. This hash is persistent between evaluations and changes to this variable will be saved in the database.
he_IL: מצביע אל מילון - hash reference - בו נשמר נתונים עבור משתמש זה והישג זה. נתונים אלו נשמרים במסד הנתונים כך שיהיו זמינים בהפעלות חוזרות של בודק הזכאות של ההישג הזה. שינויים למשתנה זה יישמרו.

en: A hash reference which saves global data for this user. This hash is persistent between evaluations and changes to this variable will be saved in the database.
he_IL: מצביע את מילון - hash reference - דרכו נשמר נתונים גלוביים/כלליים עבור משתמש זה. נתונים אלו נשארת זמינה מהפעלה להפעלה, ושינויים שמבצעים בתוכן המילון יישמרו למסד הנתונים.

en: A list of sample problems by category.
he_IL: רשימת שאלות לדוגמה לפני קטגוריה

en: A list of sample problems by problem technique.
he_IL: רשימת שאלות לדוגמה לפני שיטת קידוד

note: ($locationID)
en: A location with the name %1 already exists in the database.  Did you mean to edit that location instead?
he_IL: קבר קיים מיקום בשם %1 במסד הנתונים. האם התכוונת לערוך אותו?

note: ($c->shortPath($outputFilePath)
en: A new file has been created at "%1"
he_IL: נוצר קובץ חדש ב- "%1"

note: ($c->shortPath($outputFilePath)
en: A new file has been created at "%1" with the contents below.
he_IL: נוצר קובץ חדש ב- "%1" עם התוכן שמופיע למטה.

en: A switch to govern the use of a Progress Bar for the student; this also enables/disables the highlighting of the current problem in the side bar, and whether it is correct (&#x2713;), in progress (&hellip;), incorrect (&#x2717;), or unattempted (no symbol).
he_IL: מתג ששולט בשימוש במד ההתקדמות עבור הסטודנט; המתג גם מפעיל/מכבה את הדגשת השעלה הנוכחית בסרגל הצד, והאם היא נכונה (&#x2713;), מתבצעת (&hellip;), שגויה (&#x2717;), או לא נוסתה כלל (ללא סימון).

en: A test is broken up into pages with this many problems on each page.  Students can move from page to page without clicking to grade the test, and their temporary answers will be saved.  Use "0" to indicate "all problems on one page".  For tests with many problems, either extreme (1 per page or "all on one page") has drawbacks.  With 1 per page, the student has many pages and may be frustrated trying to go back and find a particular problem.  With "all on one page", the student may spend a lot of time on that one page without clicking anything that lets WeBWorK know they are still active, and their session might expire for inactivity before they get around to clicking the grade button. This situation can lead to their typed answers being lost and unrecoverable.  Additionally, having many problems load at the same time on one page can put a strain on the server.  This is especially worth considering if the test has many dynamically generated images, which can slow things down significantly.
he_IL: המבחן תחולק למספר דפים עם כמות זו של שאלות בכל דף. הסטודנטים יכולים לעבור בין דפי המבחן ללא צורך להגיש את המבחן לבדיקה, והתשובות שהזינו בינתיים תישמרנה. יש להזין "0" - הספרה אפס - כדי שכל השאלות יהיו בדף אחד. עבוד מבחנים עם הרבה שאלות יש מגרעות לשתי ההגדרות הקיצוניות (שאלה 1 בודדת לכל דף ולכל השאלות בדף אחד). אם שאלה בודדת על כל דף, הסטודנט יכול להתקשות לחזור לדף בו מופיע השאלה אליה הוא רוצה לחזור. כאשר כל השאלות בדף אחד, ייתכן שהסטודנט לא יבצע שום פעולה שיודיע לשרת שהוא עדיין פעיל למשך זמן מרובה, ואי לכך ייתכן תעבור מספיק זמן כדי שתיגמר ה session שלו לפני שיגיש את התשובות לבדיקה. זה עלול להביא לאיבוד כל התשובות שהקלידו כי השרת לא קיבל אותם לשמירה. בנוסף, כמות גדולה של שאלות בדף מסוים מעמידה על השרת בזמן הצגת ובדיקה הדף. זו בעיה יותר חריפה אם יש במבחן הרבה שאלות שמייצרות איורים בזמן אמת, שגורמת לעיכובים ניגרים בזמן היווצרם.

en: A unique key identifying the achievement.
he_IL: מזהה ייחודי עבור ההישג.

en: ADJ STATUS
he_IL: ציון מותאם

note: ($c->{scoreRecordedMessage}[ $probOrder->[$i] ])
en: ANSWERS NOT RECORDED -- %1
he_IL: התשובות לא נשמרו -- %1

en: ANSWERS ONLY CHECKED -- ANSWERS NOT RECORDED
he_IL: התשובות נבדקו אך לא נשמרו

en: ATTEMPT NOT ACCEPTED -- Please submit answers again (or request new version if neccessary).
he_IL: ההגשה לא נקלטה עקב תקלה טכנית. יש להגיש שוב את התשובות, או לפי הצורך לבקש גרסה חדשה של השאלה

en: Abandon changes
he_IL: בטל שינויים

en: Abandon export
he_IL: בטל ייצוא

en: Account creation is currently disabled in this course.  Please speak to your instructor or system administrator.
he_IL: נחסמה האפשרות ליצור חשבונות חדשים בקורס זה. אנא פנה לצוות התמיכה או לסגל ההוראה של הקורס.

en: Accounts Manager
he_IL: מנהל חשבונות

en: Accounts Manager Help
he_IL: עזרה על מנהל החשבונות

note: ($targetAchievementID,			$c->shortPath($outputFilePath)
en: Achievement %1 created with evaluator "%2".
he_IL: ההישג %1 נוצר עם בודק זכאות "%2".

note: ($newAchievementID)
en: Achievement %1 exists.  No achievement created.
he_IL: ההישג %1 כבר קיים. לא נוצר הישג חדש.

note: ($c->stash('achievementID') ($achievementID)
en: Achievement %1 not found!
he_IL: לא נמצא הישג %1!

en: Achievement Evaluator Editor Help
he_IL: עזרה על בודקי זכאות להישגים

en: Achievement ID
he_IL: מזהה הישג

en: Achievement ID exists!  No new achievement created.  File not saved.
he_IL: מזהה ההישג שנתת כבר קיים! לא נוצר הישג חדש. הקובץ לא נשמר.

en: Achievement ID:
he_IL: מזהה ההישג:

en: Achievement List
he_IL: רשימת הישגים

en: Achievement Notification Editor Help
he_IL: עזרה על עורך הודעות עבור הישגים

en: Achievement Notification for %5
he_IL: הודעת הישגים עבור %5

en: Achievement Points Per Problem
he_IL: נקודות הישג לשאלה

en: Achievement Points Per Problem in Reduced Scoring Period
he_IL: נקודות הישג לשאלה בתקופת ניקוד מופחת

en: Achievement User Editor Help
he_IL: עזרה עבור עורך משתמשים עבור הישגים

en: Achievement Users for %5
he_IL: משתמשים עבור הישג %5

en: Achievement has been assigned to all users.
he_IL: ההישג הוקצה לכל המשתמשים.

en: Achievement has been assigned to selected users.
he_IL: ההישג הוקצה למשתמשים שנבחרו.

en: Achievement notification contents is empty.
he_IL: תוכן הודעת ההישג הוא ריק.

en: Achievement options
he_IL: הגדרות להישג

note: ($c->link_to(                           $scoreFileName => $c->systemLink( $c->url_for('instructor_file_manager')
en: Achievement scores saved to %1.
he_IL: קובץ תוצאות / ציונים של ההישגים נשמר ב- %1.

en: Achievements
he_IL: הישגים

en: Achievements Help
he_IL: עזרה על הישגים

en: Achievements Manager
he_IL: מנהל הישגים

en: Achievements Manager Help
he_IL: עזרה על מנהל ההישגים

en: Achievements in the same category, with sequential numbers, and whose ID starts with the same "prefix_" (up to the last underscore), are treated as achievement chains.  Achievement chains are a sequence of achievements which build upon themselves, such as complete one problem, complete 10 problems, complete 25 problems, and so on. Students will only see the achievements in the chain they have completed or are currently working on.
he_IL: היגשים מאותה קטגוריה, עם מספור סידורי עקבי, אשר מזהה שלהם מתחילה באותה קידומת  "prefix_" (עד הקו התחתון האחרון) נחשבים לשרשרת של הישגים. שרשרת הישגים היא סדרה של הישגים שבונים אחד על גבי השנייה - למשל השלם שאלה אחד, השלם 10 שאלות, השלם 25 שאלות, וכו'. בתוך שרשרת של הישגים הסטודנטים יראו רק את ההישגים שכבר זכו בהם ואת ההישג הבא שמתקדמים לקראתו.

en: Act as:
he_IL: התחל להתחזות ל-:

note: ($effectiveUserName)
en: Acting as %1.
he_IL: מתחזה ל- %1.

note: ($actionID)
en: Action %1 not found
he_IL: פעולה %1 לא נמצאה

en: Active
he_IL: פעיל

en: Active Students
he_IL: סטודנטים פעילים

note: ($c->{prettyID})
en: Active Students Problem %1 Grades
he_IL: ציוני שאלה  %1 של סטודנטים פעילים

en: Add
he_IL: הוסף

en: Add All
he_IL: הוסף הכל

en: Add Course
he_IL: הוסף קורס

en: Add Users
he_IL: הוסף משתמשים

en: Add as what filetype?
he_IL: איזה סוג קובץ להוסיף?

en: Add how many users?
he_IL: כמה משתמשים להוסיף?

en: Add problem to target set
he_IL: הוסף את השאלה לגליון היעד

en: Add problems to
he_IL: הוסף שאלות ל-

en: Add this problem as the last problem of an existing set, either as a problem or as the set header (the text that appears on the home page of a homework set). You can rearrange the order of the problems later using the "Sets Manager".
he_IL: הוסף שאלה זה כשאלה האחרונה של מטלה שקיימת בקורס או ככותרת המטלה (טקסט שמופיע בדף הראשי של מטלה). בהמשך ניתן לסדר מחדש את השאלות ולשנות הגדרות של השאלות, כגון כמות הנסיונות, בעזרת מנהל המטלות.

en: Add to what set?
he_IL: הוסף לאיזה גליון?

note: ($c->shortPath($sourceFilePath)
en: Added "%1" to %2 as new hardcopy header
he_IL: נוסף "%1" אל %2 כקובץ כותרת להדפסות

note: ($c->shortPath($sourceFilePath)
en: Added "%1" to %2 as new set header
he_IL: נוסף "%1" אל %2 כקובץ כותרת רגילה של הגיליון

note: ('{number}', '{set}')
en: Added %1 problems to set %2.
he_IL: נוספו %1 שאלות לגליון %2.

note: ($new_file_path, $setID, $targetProblemNumber) ($sourceFilePath,                       $targetSetName,                 ( $set->assignment_type eq 'jitar'                                ? join('.', jitar_id_to_seq($targetProblemNumber)
en: Added %1 to %2 as problem %3
he_IL: נוסף %1 ל%2 בתור שאלה %3

note: ($new_file_name,                                $c->{setID}, (                                       $set->assignment_type eq 'jitar' ? join('.', jitar_id_to_seq($targetProblemNumber)
en: Added %1 to %2 as problem %3.
he_IL: נוסף %1 אל %2 כשאלה %3.

note: (join(', ', @toAdd)
en: Added addresses %1 to location %2.
he_IL: נוספו כתובות %1 למיקום %2.

note: ($user->user_id)
en: Added missing permission level for user %1.
he_IL: נוסף רמת הרשאות שהיתה חסרה עבור המשתמש %1.

note: ('{set}')
en: Added one problem to set %1.
he_IL: נוספה שאלה אחת לגליון %1.

en: Added user:
he_IL: נוסף משתמש:

note: ('<code>[Scoring]/report_grades_data.csv</code>', '<code>[TMPL]/email/report_grades.msg</code>',)
en: Additional (external) grades can be shown on this page by placing them in the CSV file %1.  The first six columns must be (in order): Student ID, Username, Last Name, First Name, Section, Recitation.  The remaining columns can list any external grades.  To display the grades, the CSV file is merged with the "Email" message %2, which will be rendered and displayed below the grade table.  The message can be created on the "Email" page and the CSV file can be created/uploaded using the "File Manager".  External grades can only be displayed here and are not included in any totals or statistics.
he_IL: ניתן להציג ציונים נוספים (חיצוניים) בדף זה על ידי הכנסת הציונים נחיצוניים לקובת בפורמט CSV בשם %1. ששת העמודות הראשונות של הקובץ חייבים להיות (בסדר זה) מזהה הסטודנט, שם המשתמש במערכת, שם משפחה, שם פרטי, קבוצת הרצאה וקבוצת תרגול. שאר העמודות הם לציונים חיצוניים. כדי להציג את הציונים, מתבצע מיזוג של קובת ה- CSV עם "את-הטיפוס להודעת הדואר האלקטרוני" %2, אשר תוצג מתחת לטבלת הציונים. ניתן לייצר את אב-הטיפוס להודעה בדף לייצרת הודעות, ולהעלות או לערוך את קובץ ה- SV בעזרת "מנהל הקבצים". ציונים חיצוניים מוצגים רק כאן ואינם נחשבים בציון הכולל או בסטטיסטיקות שהמערכת מחשבת.

en: Additional submissions available.
he_IL: קיימת אפשרות להגיש שוב.

note: ($badLocAddr)
en: Address(es) %1 already exist in the database.  THIS SHOULD NOT HAPPEN!  Please double check the integrity of the WeBWorK database before continuing.
he_IL: כתובת(/ות) %1 כבר קיימת במסד הנתונים. זה לא אמור לקרות! אנא בדוק שנית את אמינות מסד הנתונים של WeBWorK לפני שאתה ממשיך.

note: (join(', ', @noAdd)
en: Address(es) %1 in the add list is(are) already in the location %2, and so were skipped.
he_IL: הכתובת(/ות) %1 שברשימת ההוספה כבר במיקום %2, ולכן דולגה(/ו).

note: (join(', ', @noDel)
en: Address(es) %1 in the delete list is(are) not in the location %2, and so were skipped.
he_IL: הכתובת(/ות) %1 שברשימת המחיקה לא במיקום %2, ולכן דולגה(/ו).

note: ($badAddr)
en: Address(es) %1 is(are) not in a recognized form.  Please check your data entry and resubmit.
he_IL: הכתובת(ות) %1 היא(/הן) לא בצורה מזוהה. אנא בדוק את הנתונים שהוזנו ושלח שוב.

note: ($badAddr)
en: Address(es) %1 is(are) not in a recognized form.  Please check your data entry and try again.
he_IL: הכתובת(ות) %1 היא(/הן) לא בצורה מזוהה. אנא בדוק את הנתונים שהוזנו ונסה שוב.

en: Addresses
he_IL: כתובות

en: Addresses for new location.  Enter one per line, as single IP addresses (e.g., 192.168.1.101), address masks (e.g., 192.168.1.0/24), or IP ranges (e.g., 192.168.1.101-192.168.1.150):
he_IL: כתובות למיקום חדש. הזן כתובת אחת בכל שורה, בתור כתובת IP יחידה, (לדוגמה 192.168.1.101) או בתור mask - מסכת כתובות (לדוגמה 192.168.1.0/24),  או בתור טווח של כתובות (לדוגמה 192.168.1.101-192.168.1.150):

en: Addresses to add to the location.  Enter one per line, as single IP addresses (e.g., 192.168.1.101), address masks (e.g., 192.168.1.0/24), or IP ranges (e.g., 192.168.1.101-192.168.1.150):
he_IL: כתובות להוסיף למיקום הקיים. הזן כתובת אחת בכל שורה, בתור כתובת IP יחידה, (לדוגמה 192.168.1.101) או בתור mask - מסכת כתובות (לדוגמה 192.168.1.0/24), או בתור טווח של כתובות (לדוגמה 192.168.1.101-192.168.1.150):

en: Adjusted Status
he_IL: ציון מותאם

en: Adobe PDF
he_IL: קובת PDF

en: Advanced Search
he_IL: חיפוש מתקדם

note: ($c->formatDateTime($set->due_date, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: Afterward reduced credit can be earned until %1.
he_IL: לאחר מכן ניתן לקבל ניקוד מופחת עד %1.

en: All Chapters
he_IL: כל הפרקים

en: All Sections
he_IL: כל תתי-הפרקים

en: All Selected Constraints Joined by "And"
he_IL: כל ההגלות שנבחרו יחוברו על ידי "ו-"

en: All Subjects
he_IL: כל הנושאים

en: All Textbooks
he_IL: כל ספרי הלימוד

en: All Users
he_IL: כל המשתמשים

en: All assignments were made successfully.
he_IL: כל המטלות בוצעו בהצלחה

en: All of these files will also be made available for mail merge.
he_IL: כל הקבצים הללו יהיו נגשים למיזוג בייצור הודעות דואר.

en: All problems
he_IL: כל השאלות

en: All selected courses are already hidden.
he_IL: כל הקורסים הנבחרים כבר מוסתרים.

en: All selected courses are already unhidden.
he_IL: כל הקורסים הנבחרים כבר גלויים.

en: All selected sets hidden from all students.
he_IL: כל המטלות הנבחרות הוסתרו מכל הסטודנטים.

en: All selected sets made visible for all students.
he_IL: כל המטלות הנבחרות נהפכו לזמינים לסטודנטים.

en: All sets hidden from all students.
he_IL: כל המטלות הוסתרו מכל הסטודנטים.

en: All sets made visible for all students.
he_IL: כל המטלות נהפכו לזמינים לסטודנטים.

en: All unassignments were made successfully.
he_IL: כל ביטולי ההקצאות בוצעו בהצלחה.

en: Allow Unicode alternatives in student answers
he_IL: אפשר חלופות יוניקוד Unicode בתשובות של הסטודנטים

en: Allow the LMS to update user account data
he_IL: אפשר למערת הלימוד LMS לעדכן את נתוני חשבונות המשתמשים

en: Allow unassign
he_IL: אפשר לבטל הקצאה

en: Allowed error, as a percentage, for numerical comparisons
he_IL: שגיאה מותרת, באחוזים, להשוואה מספרית

en: Allowed to <em>act as</em> another user
he_IL: מורשה <em>להתחזות</em> למשתמש אחר

en: Allowed to change display settings used in pg problems
he_IL: יכול לשנות את הגדרות התצוגה של שאלות PG

en: Allowed to change their password
he_IL: מורשה לשנות סיסמה

en: Allowed to login to the course
he_IL: מורשה להתחבר לקורס

en: Allowed to see solutions before the answer date
he_IL: מורשה לראות תשובות לפני תאריך התשובות

en: Allowed to see the correct answers before the answer date
he_IL: מורשה לראות תשובות נכונות לפני תאריך התשובות

en: Allowed to view past answers
he_IL: מורשה לראות תשובות מהעבר

en: Allowed to view problems in sets which are not open yet
he_IL: מורשה לצפות בשאלות בגליונות שעדיין לא נפתחו

en: Amulet of Extension
he_IL: תליון ההארכה

note: ($courseID)
en: An LMS context id is requested to be assigned to %1 which is set to use LTI 1.3, but that course is missing LTI 1.3 authentication parameters.
he_IL: הגיע בקשה לשייך context id אל הקורס %1 שמוגדר להשתמש ב LTI 1.3, אך לקורס הזה חסר הגדרות הזדהות  (authentication) עבור LTI 1.3.

note: ($courseID)
en: An LMS context id is requested to be assigned to %1, but that course is not configured to use LTI.
he_IL: הגיע בקשה לשייך context id אל הקורס %1, אך הקורס הזה אינו מוגדר להשתמש ב- LTI.

en: An LMS context id is requested to be assigned to this course which is set to use LTI 1.3, but this course is missing LTI 1.3 authentication parameters. This is not allowed, and so this setting was not saved.
he_IL: הגיע בקשה לשייך context id אל הקורס %1 שמוגדר להשתמש ב LTI 1.3, אך לקורס הזה חסר הגדרות הזדהות authentication עבור LTI 1.3. ההגדרה לא נשמרה כי אין הגדרות הזדהות.

en: An achievement evaluator is a perl script that is run after each problem is submitted which returns a truth value of 0 (didn't earn) or 1 (earn). The evaluator is given access to different variables which contain data about the problem and set that is used to determine if the achievement is earned or not.
he_IL: בודק זכאות עבור הישג הוא תוכת PERL שרצה אחרי כל הגשה של תשובה ומחזירה ערך בינארי של 0 (הסטודנט לא זכה בהישג) או 1 (הסטודנט זכה בהישג). בודק הזכאות מקבלת גישה למספר משתנים עם נתונים על השאלה ועל המטלה כולה שניתן להתחשב ההם בקביעת הזכאות להישג.

en: An address that can be used to log in to the LMS. This is used in messages to users that direct them to go back to the LMS to access something in the WeBWorK course.
he_IL: כתובת הגישה לכניסה למערכת הלימוד LMS. נכלל בהודעות שמפנות משתמשים לחזור דרך מערכת הלימוד כדי לקבל גישה לתוכן בקורס הווב-וורק.

en: An array which lists the hash reference of all the problems in the current set.
he_IL: מערך שכולל מצביעים אל המילונים - hash references - עבור כל השאלות שבמטלה הנוכחית.

note: ($@)
en: An error occurred deletinglms_context_id: %1
he_IL: אירעה שגיאה במחיקת lms_context_id: %1

note: ($@)
en: An error occurred saving the lms_context_id: %1
he_IL: אירעה שגיאה בשמירת lms_context_id: %1

note: ($part + 1)
en: Answer %1 Score (%):
he_IL: תשובה %1 ציון (%):

en: Answer Date
he_IL: תאריך תשובות

en: Answer Group Info
he_IL: הצג מידע טכני מפורט על קבוצות התשובות והבודקים

en: Answer Hash Info
he_IL: הצג מידע טכני על התשובות

en: Answer Log
he_IL: רשימת תשובות

en: Answer(s) submitted:
he_IL: תשובה/ות שנשלחו:

en: Answer:
he_IL: תשובה:

en: Answers
he_IL: תשובות

en: Answers Available
he_IL: תשובות זמינות

en: Any changes made below will be reflected in the achievement for ALL students.
he_IL: כל שינוי שנעשה למטה יוחל על הישג עבור כל הסטודנטים.

en: Any changes made below will be reflected in the set for ALL students.
he_IL: כל שינוי שנעשה למטה יוחל על הגליון עבור כל הסטודנטים.

en: Any changes made below will be reflected in the set for ONLY the student(s) listed above.
he_IL: כל שינוי שנעשה למטה יופיע בגליון רק עבור הסטודנט/ים למעלה.

en: Append
he_IL: צרף לגליון

note: (tag('strong', dir => 'ltr', format_set_name_display($c->{fullSetID})
en: Append to end of %1 set
he_IL: צרף בסופו של הגליון %1

en: Archive
he_IL: הוסף לארכיון

note: ($name)
en: Archive "%1" deleted
he_IL: קובץ הארכיון "%1" נמחק

en: Archive Course
he_IL: הוסף קורס לארכיון

en: Archive Courses
he_IL: הוסף קורסים לארכיון

en: Archive next course
he_IL: הוסף את הקורס הבא לארכיון

en: Archived Courses
he_IL: קורסים בארכיון

note: ($courseID)
en: Archived course as %1.tar.gz.
he_IL: הקורס נשמר בארכיון בקובץ %1.tar.gz.

note: (tag('b', $archive_courseID)
en: Are you sure that you want to delete the course %1 after archiving? This cannot be undone!
he_IL: אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הקורס %1 אחרי שהוא נוסף לארכיון? זה בלתי הפיך!

note: (tag('b', param('delete_courseID')
en: Are you sure you want to delete the course %1? All course files and data will be destroyed. There is no undo available.
he_IL: אתה בטוח שאתה למחוק את הקורס %1? כל המידע והקבצים של הקורס ימחקו. זה בלתי הפיך.

en: Assign
he_IL: הקצה

en: Assign All Sets to Current User
he_IL: הקצה את כל הגליונות למשתמש הנוכחי

en: Assign achievements
he_IL: הקצה הישגים

en: Assign selected sets to selected users
he_IL: הקצה את הגליונות שנבחרו לסטודנטים שנבחרו

en: Assign this achievement to which users?
he_IL: לאילו משתמשים יש להקצות את ההישג הנבחר?

en: Assign this set to which users?
he_IL: לאיזה משתמשים להקצות גליון זה?

en: Assign to All Current Users
he_IL: הקצה לכל המשתמשים הנוכחיים

en: Assign which achievements?
he_IL: אילו הישגים יש להקצות?

en: Assigned
he_IL: הוקצה

en: Assigned Sets
he_IL: גליונות שהוקצו

en: Assigned Users
he_IL: משתמשים אליהם הוקצה המטלה

en: Assigned achievements to users.
he_IL: ההישגים הוקצו למשתמשים.

note: (link_to(						$c->setCountMessage($db->countUserSets($user->user_id)
en: Assigned to %1.
he_IL: שויך אל %1.

en: Assist with the student answer entry process.
he_IL: כלי עזר פעיל להזנת תשובות

en: Attachment:
he_IL: צרופה:

en: Attempted
he_IL: בוצע נסיון

en: Attempts
he_IL: מספר ניסיונות שכבר הוגשו

en: Audit
he_IL: שומע חופשי

en: Authentication failed.  Please speak to your instructor.
he_IL: האימות נכשל. אנא פנה לצוות התמיכה.

en: Author Info
he_IL: מידע על הכותב

en: Automatic
he_IL: אוטומטי

en: Automatically convert Full Width Unicode characters to their ASCII equivalents
he_IL: החלף סימני יוניקוד Unicode רחבות לסימן ASCII השקול

en: Automatically render problems on page load
he_IL: הצג את השאלות ישירות לאחר טעינת העמוד

en: Auxiliary Resources
he_IL: הצג מידע על קבצים/חומרים נוספים

note: ($c->formatDateTime($backupTime, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: Backup created on %1
he_IL: גיבוי נשמר ב- %1

en: Badges
he_IL: תגים

en: Basic Search
he_IL: חיפוש בסיסי

en: Box of Transmogrification
he_IL: כופסת החליפין

en: Browse
he_IL: עיין

en: Browse from:
he_IL: עיין מתוך:

en: CLOSE DATE
he_IL: תאריך הסגירה

en: CLOSE TIME
he_IL: זמן הגשה

en: Cake of Enlargement
he_IL: עוגת התפיחה

en: Can report bugs
he_IL: יכול לדווח על באגים

en: Can show old answers
he_IL: יכול לראות תשובות מהעבר

en: Can submit answers for a student
he_IL: יכול לשלוח תשבות בשם סטודנט

note: ($!)
en: Can't copy file: %1
he_IL: לא יכול לההעתיק את הקובץ: %1

note: ($courseID, $@)
en: Can't create course environment for %1 because %2
he_IL: לא יכול ליצור סביבת קורס עבור %1 בגלל ש%2

note: ($!)
en: Can't create directory: %1
he_IL: לא יכול ליצור תקייה: %1

note: ($setID, $TargetUser->user_id,)
en: Can't generate hardcopy for set "%1" for user "%2". The set is not visible to students.
he_IL: לא ניתן לייצר קובץ להדפסה עבור המטלה  "%1" למשתמש "%2". המטלה איננה זמינה לסטודנטים.

note: ($filePath)
en: Can't open %1
he_IL: לא יכול לפתוח את %1

note: ($filePath)
en: Can't open file %1
he_IL: לא יכול לפתוח את הקובץ %1

note: ($merge_file)
en: Can't read merge file %1. No message sent
he_IL: לא יכול לקרוא את קובץ המיזוג %1. לא נשלחה שום הודעה

note: ($!)
en: Can't rename file: %1
he_IL: לא יכול לשנות את שם הקובץ: %1

en: Can't rename to the same name.
he_IL: לא יכול לשנות שם לאותו השם.

note: ($fullPath) ($!)
en: Can't write to file %1
he_IL: לא יכול לכתוב בקובץ %1

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Cancel E-mail
he_IL: ביטול דוא"ל

en: Cancel Edit
he_IL: בטל עריכה

en: Cancel Export
he_IL: בטל ייצוא

en: Cannot notify student without an achievement.
he_IL: לא ניתן לשלוח הודעה על הישג ללא קביעת באיזה הישג מדובר.

note: ($filePath)
en: Cannot open %1
he_IL: לא יכול לפתוח %1

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category:
he_IL: קטגוריה:

en: Cause the selected homework set to count for twice as many points as it normally would.
he_IL: גרום לשעורי הבית שנבחרו להניב פי-2 יותר נקודות מהערך הרגיל.

en: Causes a homework problem to become a clone of another problem from the same set.
he_IL: גרום לשאלת שיעורי בית להפוך להעתק של שאלה אחרת באותו הגליון.

en: Causes a single homework problem to be worth twice as much.
he_IL: גרום לשאלת שיעורי בית אחת להיות שווה פי-2.

en: Change Course Title to:
he_IL: שנה כותרת קורס ל-:

en: Change CourseID to:
he_IL: שנה מזהה קורס ל-:

en: Change Institution to:
he_IL: שנה מוסד ל-:

en: Change a course's ID, Title, or Institution.
he_IL: שנה עבור הקורס את מזהה הקורס Course ID, שם הקורס, או שם המוסד.

note: ($rename_oldCourseInstitution, $rename_newCourseInstitution)
en: Change course institution from %1 to %2
he_IL: שנה את מוסד הקורס מ%1 ל%2

note: ($rename_oldCourseTitle, $rename_newCourseTitle)
en: Change title from %1 to %2
he_IL: שנה את כתרת הקורס מ%1 ל%2

en: Changes in this file have not yet been permanently saved.
he_IL: שינויי בקובץ זה עוד לא נשמרו.

en: Changing the problem seed for display, but there are no problems showing.
he_IL: משנה את גרעין השאלות עבור התצוגה, אבל לא מוצגות שום שאלות.

en: Chapter:
he_IL: פרק:

en: Check Answers
he_IL: בדיקת התשובות

en: Check Test
he_IL: בדיקת המבחן

en: Choose a layout/styling theme for PDF hardcopy production from the Prooblem Editor.
he_IL: בחר תבנית עיצוב לייצור PDF להדפסה מעורך השאלות.

en: Choose a layout/styling theme for PDF hardcopy production.
he_IL: בחר תבנית עיצוב לייצור PDF להדפסה.

en: Choose from the available hardcopy layout themes. To create a new hardcopy theme, visit the Problem Editor, Generate Hardcopy tab. New hardcopy themes will be stored in the templates/hardcopyThemes/ folder.
he_IL: בחר מרשימת תבניות העיצוב לייצור PDF להדפסה הזמינות. לייצר תבנית עיצוב חדשה: פתח את עורך השאלות, ועבור לאפשאות TAB לייצור הדפסה/PDF. תבניות עיצוב חדשות נשמרות בתיקיית templates/hardcopyThemes/ של הקורס.

en: Choose visibility of the sets to be affected
he_IL: איך לשנות את הזמנינות של הגליונות? הפוך אותן אל

en: Choose what to do with existing data:
he_IL: יש לקבוע מה לעשות עם נתונים קיימים:

en: Choose which of the site PDF hardcopy themes are available. In addition to the themes selected here, all themes in the course hardcopyThemes folder will be available. Your selection must be saved and then the page must be reloaded before the new list of enabled themes will be reflected in the selections that follows.
he_IL: בחר אילו מבין תבניות העיצוב לייצור PDF המוגדרות ברמת השרת יהיו זמינות לשימוש בקורס. בנוסף, כל תבניות העיצוב שקיימות בתיקיית templates/hardcopyThemes/  של הקורס יהיו זמינות לשימוש. יש לשמור את הבחירה שלך ולטעון מחדש ת הדף כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף והתבניות הרצויות תשקפנה בנתונים בהמשך.

en: Choose which sets to be affected
he_IL: בחר אילו גליונות יושפעו

en: Clear Problem Display
he_IL: רוקן את תצוגת השאלות

en: Click a student's name to see the student's homework set. Click a heading to sort the table.
he_IL: לחץ על שמו של סטודנט על מנת לראות את גליון שיעורי הבית שלו. לחץ על כותרות בטבלה כדי למיין את הטבלה לפיו.

en: Click a student's name to see the student's test summary page. Click a test's version number to see the corresponding test version. Click a heading to sort the table.
he_IL: לחץ על שמו של סטודנט על מנת לראות את דף סיכום המבחן שלו. לחץ על מספר גרסה של מבחן כדי לראות את הגרסה המתאימה של הסטודנט. לחץ על כותרות בטבלה כדי למיין את הטבלה לפיו.

en: Click on the login name to edit individual problem set data, (e.g. due dates) for these students.
he_IL: לחץ על שם המשתמש כדי לערוך נתוני הגליון עבור סטודנט מסוים, (למשל תאריך הגשה, מספר נסיונות מותרים) עבור הסטודנט הנבחר.

note: ($clientIP->ip()
en: Client ip address %1 is not allowed to work this assignment, because the assignment has ip address restrictions and there are no allowed locations associated with the restriction.  Contact your professor to have this problem resolved.
he_IL: כתובת ה-IP של הלקוח  %1 לא מאושרת לעבודה על מטלה זו, מכיוון שלמטלה יש הגבלות כתובת IP ואין מיקומים מותרים לפי הגבלה זו. פנה למרצה כדי לפתור בעיה זו.

en: Close Date
he_IL: מועד הגשה אחרון

en: Closed.
he_IL: סגור.

note: ($c->formatDateTime($verSet->due_date, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: Closes on %1
he_IL: מועד הגשה אחרון: %1

en: Closes:
he_IL: מועד הגשה אחרון:

en: Collapse All Details
he_IL: סגור את כל פירוט ההגדרות

en: Collapse All Nesting
he_IL: סגור נתוני משנה

en: Collapse Nested Problems
he_IL: סגור שאלות nested משולבים

en: Collapse Problem Details
he_IL: סגור את הפירוט של הגדרות השאלה

en: Comma separated list of set names that are excluded from all achievements. No achievement points and badges can be earned for submitting problems in these sets. Note that underscores (_) must be used for spaces in set names.
he_IL: רשימת שמות של מטלות שיש להוציא מחוץ לטיפול של מערת ההישגים. לא ניתן לזכות בהישגים, ניקוד של הישגים, או תגים של הישגים על ידי הגשת תשובות לשאלות במטלות אלו. יש להזין את הרשימה כרשימה מופרדת בפסיקים, כאשר יש להזין קו_תחתון  underscore (_) במקום כל רווח שמופיע בשם של אחת הגיליונות ברשימה.

en: Comment
he_IL: הערה

en: Comment:
he_IL: הערה:

en: Comments
he_IL: הערות

note: ($c->formatDateTime($c->{set}->answer_date, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: Completed results for this assignment are not available until %1.
he_IL: תוצאות ותשובות לגליון זה אינם זמינות עד %1.

en: Completed results for this assignment are not available.
he_IL: התוצאות עבור מטלה זו אינן זמינות.

en: Completed.
he_IL: הושלם.

en: Compose Email Message
he_IL: כתוב הודעת דואר אלקטרוני

en: Confirm
he_IL: אישור

note: ($e_user_name) ($eUserName)
en: Confirm %1's New Password
he_IL: אשר אתה הסיסמה החדשה של %1

en: Confirm which sets to export.
he_IL: אשר אילו גליונות לייצא

en: Congratulations, you earned a new level!
he_IL: מזל טוב, עלית דרגה!

en: Continue
he_IL: המשך

en: Continue Open Test
he_IL: המשך את המבחן הפתוח

en: Controls if an achievement is evaluated or not.
he_IL: מגדיר האם ההישג מופעלת: האם יש להפעיל את הבודק של הזכאות להישג זה.

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy file as:
he_IL: העתק קובץ בשם:

en: Correct
he_IL: נכון

en: Correct Adjusted Status
he_IL: ציון מותאם נכון

en: Correct Answers:
he_IL: תשובות נכונות:

en: Correct Status
he_IL: ציון נכון

en: Correct answers
he_IL: תשובות נכונות

note: ($total_correct, $num_of_problems)
en: Correct: %1/%2
he_IL: נכון: %1/%2

note: ($newBlankProblems, $MAX_NEW_PROBLEMS)
en: Could not add %1 problems to this set.  The number must be between 1 and %2
he_IL: לא יכל להוסיף %1 שאלות לגליון זה. המספר חייב להיות בין %1 ל%2

note: ($mail_data->{achievementID})
en: Could not find achievement %1.
he_IL: לא נמצא הישג %1.

en: Counter
he_IL: כמות

en: Counts for Parent
he_IL: נספר למכיל

en: Course Administration
he_IL: ניהול הקורס

en: Course Configuration
he_IL: הגדרות הקורס

en: Course ID
he_IL: מזהה הקורס Course ID

note: ($ce->{maxCourseIdLength})
en: Course ID cannot exceed %1 characters.
he_IL: מזהה הקורס Course ID אינו יכול להכיל יותר מ- %1 תווים.

en: Course ID may only contain letters, numbers, hyphens, and underscores.
he_IL: מזהה הקורס Course ID יכול להכיל רק אותיות, מספרים, מקפים, וקוים תחתונים underscore.

en: Course ID:
he_IL: מזהה קורס Course ID:

en: Course Id
he_IL: מזהה קורס Course ID

en: Course Info
he_IL: מידע על הקורס

en: Course Name:
he_IL: שם קורס:

en: Course Title
he_IL: שם הקורס

en: Courses
he_IL: קורסים

en: Courses are listed either alphabetically or in order by the time of most recent login activity, oldest first. To change the listing order check the mode you want and click "Refresh Listing".  The listing format is: Course_Name (status :: date/time of most recent login) where status is "hidden" or "visible".
he_IL: הקורסים מסודרים לפי סדר אלפבתי או לפי זמן התחברות אחרונה, מהמאוחר למוקדם. כדי לשנון את סדר המיון בחר את אופן הסידור המועדף, ולחץ "רענן רשימה". הפורמט הוא: שם_קורס (סטטוס :: זמן של ההתחברות האחרונה) כאשר סטטוס הוא "מוסתר" או "גלוי".

en: Courses are listed either alphabetically or in order by the time of most recent login activity, oldest first. To change the listing order check the mode you want and click "Refresh Listing". The listing format is: Course_Name (status :: date/time of most recent login) where status is "hidden" or "visible".
he_IL: הקורסים מסודרים לפי סדר אלפבתי או לפי זמן התחברות אחרונה, מהמאוחר למוקדם. כדי לשנון את סדר המיון בחר את אופן הסידור המועדף, ולחץ "רענן רשימה". הפורמט הוא: שם_קורס (סטטוס :: זמן של ההתחברות האחרונה) כאשר סטטוס הוא "מוסתר" או "גלוי".

en: Create
he_IL: צור

en: Create CSV
he_IL: צור CSV

en: Create Location:
he_IL: צור מיקום:

en: Create a New Set in This Course:
he_IL: צור גליון חדש בקורס הזה:

en: Create a new achievement with ID
he_IL: צור הישג חדש עם מזהה

en: Create a new course.  The "Course ID" is used as the course name and is used in course links.  Underscores appear as spaces when displaying the course name.  The "Course Title" is used as the title on the course home page.
he_IL: צור קורס חדש. מזהה הקורס Course ID יהיה שם הקורס כפי שהוא מופיע בכתובות. התיבה "קו תחתון" underscore מוחלפת ברווח בהצגה של שם הקורס. "כותרת הקורס" (Course Title) מופיע ככותרת בדף הבית של הקורס.

en: Create as what type of achievement?
he_IL: באיזה צורה לייצר את ההישג החדש?

en: Create as what type of set?
he_IL: באיזה צורה לייצר את המטלה החדשה?

en: Create backup
he_IL: שמור גיבוי

en: Create unattached problem
he_IL: צור שאלה ללא שייכות כרגע לגליון

en: Create/Delete achievements
he_IL: צור/מחק הישגים

en: Cupcake of Enlargement
he_IL: מאפין התפיחה

en: Current
he_IL: נוכחי

en: Currently defined locations are listed below.
he_IL: המיקמים שמוגדרים כרגע מפורטים למטה.

en: Database tables are ok
he_IL: טבלאות מסד הנתנים הם תקינים

en: Database tables need updating.
he_IL: טבלאות מסד הנתונים מתעדכנות.

en: Database:
he_IL: מסד נתונים:

en: Date
he_IL: תאריך

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default Amount of Time (in minutes) after Due Date that Answers are Open
he_IL: זמן ברירת המחדל (בדקות) לאחר תאריך ההגשה שהשאולות ישארו פתוחות

en: Default Amount of Time (in minutes) before Due Date that the Assignment is Open
he_IL: זמן ברירת המחדל (בדקות) לפני תאריך ההגשה שהמטלה פתוחה

en: Default Length of Reduced Scoring Period in minutes
he_IL: זמן ברירת המחדל (בדקות) של תקופת הניקוד המופחת

en: Default Time that the Assignment is Due
he_IL: זמן ברירת המחדל שבו יש להגיש את המטלה

en: Default number of attempts before Show Me Another can be used (-1 => Never)
he_IL: ברירת המחדל למספר הנסיונות לפני שניתן לבקש מהמערכת "הראה לי שאלה דומה".  (יש להזין מינוס אחד -1 עבור המצב שכלל לא תוצג האפשרות הזאת כברירת המחדל.)

en: Default number of attempts before hints are shown in a problem (-1 => hide hints)
he_IL: מספר ברירת מחדל של נסיונות לפני הצגת רמזים בשאלות. (השתמש  ב -1 במינוס 1 כדי למנוע הצגת רמזים לגמרי)

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete Course
he_IL: מחק קורס

en: Delete all existing addresses
he_IL: מחק את כל הכתובות הקיימות

en: Delete course after archiving. Caution there is no undo!
he_IL: מחק את הקורס לאחר הכנסתו לארכיון. זהירות אין אפשרות לחזור בך!

en: Delete course:
he_IL: מחק קורס:

en: Delete field when upgrading
he_IL: מחק שדה בתהליך העדכון

en: Delete it?
he_IL: למחוק?

en: Delete location:
he_IL: מחק מיקום:

en: Delete oldest backup
he_IL: מחק את קובץ הגיבוי הישן ביותר

en: Delete selected achievements?
he_IL: האם למחוק את ההישגים שנבחרו?

en: Delete table when upgrading
he_IL: מחק טבלה בתהליך העדכון

note: ($num)
en: Deleted %1 users.
he_IL: נמחקו %1 משתמשים.

note: (0) (scalar @achievementIDsToDelete)
en: Deleted %quant(%1,achievement).
he_IL: נמחקו %1 הישגים.

note: (join(', ', @delLocations)
en: Deleted Location(s): %1
he_IL: נמחקו מקום/ות: %1

note: (join(', ', @toDel)
en: Deleted addresses %1 from location.
he_IL: נמחקו הכתובות %1 מהמיקום.

en: Deletion deletes all location data and related addresses, and is not undoable!
he_IL: המחיקה תמחוק את כל הנתונים על מקומות מוגדרים וכתובות שקשורות אל המקומות האלו. הפעולה בלתי הפיכה!

en: Deletion destroys all achievement-related data and is not undoable!
he_IL: המחיקה מוחקת לחלוטין את כל ההתונים שקשורים להישגים הנבחרים ממסד הנתונים והיא פעולה בלתי הפיכה!

en: Deny From
he_IL: תמנע מ-

en: Description
he_IL: תיאור

en: Deselect All Test Versions
he_IL: בטל את הבחירה של כל גירסאות מבחן

en: Didn't recognize action
he_IL: פעולה לא זוהתה

en: Directory
he_IL: תיקייה

en: Directory structure is missing directories or the webserver lacks sufficient privileges.
he_IL: למבנה התיקייה חסרים תיקייות או שלשרת הרשת אין את היתרים הנדרשים.

en: Directory structure is ok
he_IL: מבנה התקייה הוא תקין

en: Directory structure:
he_IL: מבנה תיקיות:

en: Disable email notifications for this achievement.
he_IL: השבת משלוח הודעות במייל עבור הישג זה.

en: Display Mode:
he_IL: מצב תצוגה:

en: Display Past Answers
he_IL: צפייה בתשובות קודמות

en: Display options: Show
he_IL: אפשריות תצוגה: הראה

en: Display the evaluated student answer
he_IL: הצג את התשובה של הסטודנט לאחר פיענוח

note: ('<code>COURSENAME_totals.csv</code>', '<code>COURSENAME_totals_bak1.csv</code>')
en: Do NOT use the file name %1, since you might accidentally overwrite that if you again export your WeBWorK homework scores. (Actually the earlier file is moved to %2 -- so you can recover using the File Manager.)
he_IL: אין להשתמש בשם הקובץ %1, כי אתה עלול לדרוס את הקובץ אם אתה מיצא מחדש את ציוני מטלות הווב-וורק. (בפועל הגירסה הקודמת תשמר בשם %2 - כל שניתן לשחזרה עזרת מנהל הקבצים.)

en: Do not unassign students unless you know what you are doing.
he_IL: אל תבטל את ההקצאה של סטודנטים אלא אם אתה יודע מה אתה עושה.

en: Do not uncheck a set unless you know what you are doing.
he_IL: אל תבטל גליון אם אתה לא יודע מה אתה עושה.

en: Do not uncheck students, unless you know what you are doing.
he_IL: אל תבטל את הסימון של סטודנטים ברשימה אם אתה לא יודע מה אתה עושה.

en: Do you want to grade this test?
he_IL: האם להגיש את המבחן לבדיקה?

en: Don't Archive
he_IL: אל תוסיף לארכיון

en: Don't Unarchive
he_IL: אל תסיר מהארכיון

en: Don't Upgrade
he_IL: אל תשדרג

en: Don't delete
he_IL: אל תמחק

en: Don't make changes
he_IL: אל תעשה שינויים

note: ($saveMode)
en: Don't recognize saveMode: |%1|. Unknown error.
he_IL: לא מזהה את מצב השמירה: |%1|. שגיאה לא ידוע.

en: Don't use in an achievement
he_IL: אל תשתמש בהישג

en: Done
he_IL: בוצע

en: Download
he_IL: הורד

note: (tag('span', dir => 'ltr', $display_name) ($ver->{id} =~ s/_/ /gr)
en: Download %1
he_IL: הורד %1

en: Download Hardcopy
he_IL: הורד קובץ להדפסה

note: (tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($selected_set_id =~ s/,v(\d+)
en: Download hardcopy of set %1 for %2?
he_IL: הורד קובץ להדפסה של גליון %1 עבור %2?

en: Download/upload archived courses
he_IL: הורד/העלה קבצי ארכיון של קורסים

en: Download:
he_IL: הורדה:

en: Drop
he_IL: פרש מהקורס

note: ($beginReducedScoringPeriod)
en: Due date %1 has passed.
he_IL: מועד ההגשה %1 כבר עבר.

en: E-Mail
he_IL: דוא"ל

en: E-mail Instructor
he_IL: שלח דוא"ל לצוות התמיכה/סגל ההוראה

en: E-mail verbosity level
he_IL: אורך פורמט הדוא"ל

en: E-mail:
he_IL: דוא"ל:

en: Earned
he_IL: הושג

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit Data
he_IL: ערוך נתונים

en: Edit Evaluator
he_IL: ערוך את בודק הזכאות

en: Edit Header
he_IL: ערוך קידומת

en: Edit Location:
he_IL: ערוך מיקום:

en: Edit Problem
he_IL: ערוך שאלה

en: Edit Selected Theme
he_IL: ערוך את תבנית העיצוב הנבחר

en: Edit Set Data
he_IL: ערוך את הגדרות הגיליון

en: Edit Target Set
he_IL: ערוך את הגליון הנבחר

en: Edit achievement evaluator
he_IL: עריכה של בודק הזכאות

en: Edit achievement information
he_IL: ערוך את הגדרות ההישגים

en: Edit achivements for the course. This link is only present if achievements are enabled for the course.
he_IL: עריכה של ההישגים בקורס. הלינק זמין רק כאשר השימוש בהישגים מופעל בקורס.

note: ($userID)
en: Edit data for %1
he_IL: ערוך את המידע של %1

en: Edit it
he_IL: ערוך את זה

note: (link_to(                                               $setID => $c->systemLink( $setDetailPage, params => { editForUser => $user->user_id })
en: Edit set %1 for this user.
he_IL: ערוך את הגליון %1 עבור המשתמש הזה.

en: Edit the current value of the location description, if desired, then add and select addresses to delete, and then click the "Take Action" button to make all of your changes.  Or, click "Manage Locations" above to make no changes and return to the Manage Locations page.
he_IL: ערוך את הערך הנוכחי של תיאור המיקום, אם אתה רוצה, ואז תוסיף כתובות למחיקה, ואז לחץ על כפתור "בצע את הפעולה!" כדי לבצע את כל השינויים. או, לחץ "נהל מיקומים" למעלה כדי לא לבצע שינויים ולחזור למנהל המיקומים.

en: Edit which achievements?
he_IL: אילו הישגים יש לערוך?

en: Edit which sets?
he_IL: אילו גליונות לערוך?

en: Edit which users?
he_IL: אילו משתמשים לערוך?

en: Editing <strong>hardcopy theme</strong> file "%1".
he_IL: עורכים כעת את הקובץ "%1" שהיא <strong>תבנית עיצוב לייצור PDF להדפסה</strong>.

note: ($c->shortPath($c->{sourceFilePath})
en: Editing achievement in file "%1"
he_IL: עורכים כעת את הקובץ הקשור להישגים בשם "%1"

en: Editing all achievements.
he_IL: עורכים את כל ההישגים.

note: ($locationID)
en: Editing location %1
he_IL: כרגע עורכים את המיקום %1

en: Editing selected achievements.
he_IL: עורכים את ההישגים שנבחרו.

en: Editor
he_IL: עורך

en: Email
he_IL: שליחת הודעות דוא"ל

en: Email Address
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Email Body:
he_IL: תוכן ההודעה

en: Email Instructor On Failed Attempt
he_IL: שלח דוא"ל לצוות התמיכה/סגל ההוראה בכל ניסיון כושל

en: Email Link
he_IL: קישור דוא"ל

en: Email address
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Email address to use when sending Achievement notifications.
he_IL: כתובת הדואר שיש להשתמש בו כאשר שולחים הודעות על הישגים.

en: Email instructor
he_IL: שלח דוא"ל לצוות התמיכה/סגל ההוראה

note: (scalar(@{ $c->{ra_send_to} })
en: Email is being sent to %quant(%1,recipient). This job may take several minutes to complete if the class is large. Go to the "Job Manager" to see the status of this job.
he_IL: הודעות נוצרות ויישלחו אל %1 נמענים. ההכנת ושליחת ההודעות עלול לקחת מספר דקות בקורס גדול. ניתן לבדוק את מצב משימת ייצור ההודעות במנהל המשימות. מנהל המשימות היא כלי לבקרה על משימות שאינם מתבצעות בזמן אמת על ידי השרת.

en: Emails can contain personalized data, such as name, section, or status.  Click "List of insertable macros" for a full list available variables.  Additional personal data can be included by using a merge file.  A merge file is a CSV file located in the [Scoring] directory in which the first column is the student id, followed by additional data (such as student grades).  This data is identified by which column it is in, for instance if the scores where in the 4th column of the merge file, insert them into an email using the variable $COL[4].  The "Scoring Tools" page can export grades into a CSV that can be used as a merge file.  Upload customized merge files with the "File Manager".
he_IL: הודעות יכולות להכיל מידע אישי כגון שם, מספר קבוצה, וכדומה. ניתן להציג רשימה של כל המשתנים הזמינים לשימוש בעזרת הקישורית. ניתן לספק נתונים אישיים נוספים בעזרת קובץ מיזוג. קובץ מיזוג הוא קובץ בפורמט CSV בתיקייית   [Scoring] בו העמודה הראשונה חייבת להיות מזהה הסטודנט, ושאר העמודות הם מידע נוסף (כגון ציונים). המידע מגיש בתהליך המיזוג לפי מספר העמודה: למשל $COL[4]. יכניס את הערך מהעמודה הרביעית בקובץ המיזוג. ניתן לייצא ציונים בפורט CSV מתאים למיזוג בעזרת "כלי הניקוד" או להעלות קובץ מיזוג שנערך מחוץ למערכת בעזרת "מנהל הקבצים".

en: Emails to be sent to the following:
he_IL: דוא"ל נשלח ל-:

en: Enable Achievement Rewards
he_IL: אפשר פרסי הישגים

en: Enable Conditional Release
he_IL: הפעל פרסום מותנה

en: Enable Course Achievements
he_IL: הפעל הישגים בקורס

en: Enable Progress Bar and current problem highlighting
he_IL: הפעל סרגל התקדמות והדגשת השאלה הנוכחית

en: Enable Reduced Scoring
he_IL: הפעל ניקוד מופחת

en: Enable Show Me Another button
he_IL: הפעל את כפתור "תראה לי שאלה דומה"

en: Enable Spell Checking
he_IL: אפשר בדיקת איות

en: Enable periodic re-randomization of problems
he_IL: הפעל רנדומיזציה מחדש של שאלות מדי לסרוגין.

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Enabled Site Hardcopy Themes
he_IL: תבניות עיצוב לייצור PDF שמורשים ברמת השרת

en: Enables periodic re-randomization of problems after a given number of attempts. Student would have to click Request New Version to obtain new version of the problem and to continue working on the problem
he_IL: מפעיל רנדומיזציה תקופתית מחדש של שאלות לאחר מספר מסויים של נסיונות. הסטודנט ילחץ על "בקש גרסה חדשה" כדי לקבל גרסה חדשה של השאלה ולהמשיך לעבוד על השאלה

en: Enables use of the Show Me Another button, which offers the student a newly-seeded version of the current problem, complete with solution (if it exists for that problem).
he_IL: מפעיל את השימוש בכפתור "הראה לי שאלה דומה", שנותן לסטודנט גרסה עם מספרים שונים של אותה השאלה, ביחד עם פתרון מתאים (אם קיים לשאלה).

en: End
he_IL: סיום

en: Enrolled
he_IL: רשום

en: Enrolled, Drop, etc.
he_IL: רשום, פרש מהקורס, וכו'.

en: Enrollment Status
he_IL: סטטוס רישום

en: Enter filename below
he_IL: הכנס שם קובץ כאן

note: ($display_sort_method_name{$primary_sort_method})
en: Entries are sorted by %1
he_IL: הרשומות ממוינות לפי %1

en: Equation Display
he_IL: תצוגת משוואה

note: ($@)
en: Error adding set-level proctor: %1
he_IL: שגיאה בהוספת משגיח גליון: %1

note: ($@)
en: Error getting old set-proctor password from the database: %1.  No update to the password was done.
he_IL: שגיאה בהשגת סיסמת משגיח גליון ישנה ממסד הנתונים: %1. לא שונתה הסיסמה.

en: Error message:
he_IL: הודעת שגיאה:

en: Error messages
he_IL: הודעות שגיאה

note: (tag('span', dir => 'ltr', $c->shortPath($c->{editFilePath})
en: Error: The original file %1 cannot be read.
he_IL: שגיאה: אי אפשר לקרוא את הקובץ המקורי %1.

en: Error: no file data was submitted!
he_IL: שגיאה: לא הגיעו נתונים לשמור בקובץ!

note: ($problem_desc, $problem_name, $c->tag('br')
en: Errors encountered while processing %1. This %2 has been omitted from the hardcopy. Error text: %3
he_IL: אירעו שגיאות בזמן עיבוד %1. שאלה %2 לא נכנסה לקובץ ההדפסה. טקסט שגיאה: %3

note: ("$ce->{webworkDirs}{courses}/$failed_courses[0]/")
en: Errors occurred while hiding the courses listed below when attempting to create the file hide_directory in the course's directory. Check the ownership and permissions of the course's directory, e.g "%1".
he_IL: אירעו תקלות בנסיון להסתיר את הקורסים הרשומים למטה. התקלות קשורות לחוסר יכולת לייצר קובץ בשם hide_directory בתיקייה הראשית של הקורסים. יש לבדוק ברמה של מערכת ההפעלה את הבעלות על התיקייה ואת ההרשאות של התיקייה. למשל "%1".

note: ("$ce->{webworkDirs}{courses}/$failed_courses[0]/")
en: Errors occurred while unhiding the courses listed below when attempting delete the file hide_directory in the course's directory. Check the ownership and permissions of the course's directory, e.g "%1".
he_IL: אירעו תקלות בנסיון להפוך את הקורסים הרשומים למטה לגלויים. התקלות קשורות לחוסר יכולת למחוק קובץ בשם hide_directory בתיקייה הראשית של הקורסים. יש לבדוק ברמה של מערכת ההפעלה את הבעלות על התיקייה ואת ההרשאות של התיקייה. למשל "%1".

en: Evaluator
he_IL: בודק הזכאות

en: Evaluator File
he_IL: קובץ בודק הזכאות

en: Evaluator File:
he_IL: קובץ בודק הזכאות:

en: Evaluator Variables
he_IL: משתנים שזמינים בבודק זכאות של הישג

en: Except for the errors listed above, all selected courses are already hidden.
he_IL: מלבד הקלות שנרשמו למעלה, כל הקורסים הנבחרים כבר מוסתרים.

en: Except for the errors listed above, all selected courses are already unhidden.
he_IL: מלבד תקלות שנרשמו למעלה, כל הקורסים הנבחרים כבר גלויים.

en: Existing addresses for the location are given in the scrolling list below.  Select addresses from the list to delete them:
he_IL: ברשימה למטה מורטים כתובות קיימות עבור המיקום . בחר כתובות מהרשימה כדי למחוק אותם:

en: Expand All Details
he_IL: פתח את על הפירוט

en: Expand All Nesting
he_IL: פתח את כל שאלות nesting המשנה

en: Expand Nested Problems
he_IL: פתח שאלות nesting משנה

en: Expand Problem Details
he_IL: פתח את פירוט השאלה

en: Export
he_IL: ייצא

en: Export achievement data
he_IL: ייצא נתונים על מצב השגת ההישגים

en: Export selected achievements
he_IL: ייצא את ההישגים שנבחרו

en: Export to what kind of file?
he_IL: איזה סוג קובץ לייצא?

en: Export which achievements?
he_IL: אילו הישגים לייצא?

en: Export which users?
he_IL: איזה משתמשים לייצא?

note: ($FileName)
en: Exported achievements to %1.
he_IL: ההישגים יוצאו אל %1.

en: Exporting all achievements.
he_IL: מייצא את כל ההישגים.

en: Exporting selected achievements.
he_IL: מייצא את ההישגים שנבחרו.

en: FIRST NAME
he_IL: שם פרטי

note: ($@)
en: Failed to create new achievement: %1
he_IL: יצירת הישג חדש נכשלה: %1

en: Failed to create new achievement: no achievement ID specified!
he_IL: יצירת הישג חדש נכשלה: לא פורט מזהה הישג!

note: ($@)
en: Failed to create new set: %1
he_IL: יצירת גליון חדש נכשלה: %1

en: Failed to duplicate achievement: no achievement selected for duplication!
he_IL: שכפול ההישג נכשל: לא נבחר הישג לשכפול!

en: Failed to duplicate set: no set selected for duplication!
he_IL: שכפול גליון נכשל: לא נבחר גליון לשכפול!

note: ($scoreFilePath) ($filePath)
en: Failed to open %1
he_IL: פתיחת %1 נכשלה

note: ($@)
en: Failed to save: %1
he_IL: השמירה נכשלה: %1

en: False
he_IL:  לא נכון

en: Feedback
he_IL: משוב

en: Feedback by Section.
he_IL: משוב לפי קבוצה.

en: Field is ok
he_IL: השדה תקין

en: Field missing in database
he_IL: שדה חסר במסד הנתונים

en: Field missing in schema
he_IL: שדה חסר בתבנית

note: ($name)
en: File <b>%1</b> already exists. Overwrite it, or rename it as:
he_IL: קובץ <b>%1</b> כבר קיים.  שמור עליו, או שנה את שמו ל-:

en: File Manager
he_IL: מנהל קבצים

en: File not saved. The file name for this problem does not match the file name the editor was opened with. The problem set may have changed. Please reopen this file from the homework sets editor.
he_IL: הקובץ לא נשמר. שם הקובץ לשמירה בו שונה משם הקובץ שהוגדר כאשר נפתח העורך. ייתכן שבוצעו שינויים בהגדרות המטלה. יש לפתוח שוב את עורך השאלות מתוך עורך המטלות. אם ברצונך לשמור עבודה שעשעת, יש להעתיק את תוכן השאלה למקום אחר ולהדביק חזרה אחרי פתיחת עורך השאלות לשאלה שוב.

en: File saved
he_IL: הקובץ נשמר

en: File successfully copied
he_IL: הקובץ הועתק בהצלחה

en: File successfully renamed
he_IL: שם הקובץ שונה בהצלחה

en: Filename
he_IL: שם קובץ

en: Filter
he_IL: סנן

en: Filter achievements
he_IL: סנן את ההישגים

note: ($recitation)
en: Filter by recitation %1
he_IL: סנן לפי קבוצת תרגול %1

note: ($section)
en: Filter by section %1
he_IL: סנן לפי קבוצה %1

en: Filter by what text?
he_IL: לפי אזה טקסט לסנן?

en: First
he_IL: ראשון

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: First name
he_IL: שם פרטי

en: Force problems to be numbered consecutively from one
he_IL: אלץ מספור עוקב של של השאלות החל ממספר אחד

en: Format
he_IL: פורמט

en: Format:
he_IL: פורמט:

en: Found no directories containing problems
he_IL: לא נמצאו תיקיות המכילות שאלות.

en: From:
he_IL: שולח:

en: GLOBAL Usage
he_IL: שימוש גלובאלי

en: General
he_IL: כללי

en: General Information
he_IL: מידע כללי

en: Generate Hardcopy
he_IL: צור קובץ להדפסה

en: Generate hardcopy for selected sets and selected users
he_IL: צור קבצי הדפסה עבור הגליונות והמשתמשים שנבחרו.

en: Gives full credit on a single homework problem.
he_IL: נותן ציון מלא על שאלה בודדת בגליון שיעורי בית.

en: Gives full credit on every problem in a set.
he_IL: נותן ציון מלא על כל השאלות בגליון.

en: Global Attempts
he_IL: מספר ניסיונות גלובלי

en: Global Status
he_IL: ציון גלובלי

en: Global Usage Data
he_IL: היקף שימוש גלובלי

en: Global data on problem usage is contributed by many institutions using WeBWorK all over the world. The Usage figure is the total number of  individuals who have attemped this problem at least once. A high figure represents a problem which has been assigned to many students and is  both popular with instructors and likely bug free.
he_IL: הנתונים הגלובליים על השימוש בשאלות נתרמה על ידי מספר מוסדות מהעולם שמשתמשים בווב-וורק. היקף שימוש גלובלי הוא מספר הכולל של משתמשים שהגישו לפחות הגשה אחד לשאלה זו. מספר גדול מהווה אינדיקציה שהשאלה הוקצה להרבה סטודנטים ולכן מצאה חם בעיני מספר מרצים וכנראה שאין בשאלה באגים.

note: ($problemID, $setID)
en: Global problem %1 for set %2 not found.
he_IL: שאלה גלובאלית %1 עבור גליון %2 לא נמצאה.

note: ($c->stash('setID')
en: Global set %1 not found.
he_IL: גיליון גלובלי %1 לא נמצא.

en: Global set data will be shown instead of user specific data
he_IL: מידע ??? גלובאלי על הגליון יופיע במקום מידע משתמש ספציפי

en: Go
he_IL: התחל

en: Grade
he_IL: נקד

en: Grade Problem
he_IL: נקד שאלה

en: Grade Test
he_IL: הגש את המבחן

en: Grade passback mode
he_IL: צורת החזרת ציונים למערכת הלימוד

en: Grader
he_IL: מנקד

en: Grades
he_IL: ציונים

en: Grades have been saved for all current users.
he_IL: הציונים נשמרו עבור על כל המתמשים הנוכחיים.

en: Greater Rod of Revelation
he_IL: מטה הגילוי הגדול

en: Greater Tome of Enlightenment
he_IL: כרך ההארה הגדול

en: Groups types of achievements. The "level" and "secret" categories are special (described above), and categories can be used to create achievement chains.
he_IL: מקבצת הישגים בקבוצות. הקטגוריות "level" (רמה) ו- "secret" (סודי) הן מיוחדות (מתוארות למעלה). ניתן להשתמש בקטגוריות כדי להגדיר שרשרת של הישגים.

en: Guest Login
he_IL: כניסת אורח

en: HTTP Headers
he_IL: קידומות HTTP

en: Hardcopy Format:
he_IL: פורמט קובץ להדפסה:

en: Hardcopy Generator
he_IL: יוצר קבצים להדפסה

en: Hardcopy Header
he_IL: קידומת לגירסת הדפסה

en: Hardcopy Theme
he_IL: תבנית עיצוב לייצור PDF להדפסה

en: Hardcopy Theme for Problem Editor
he_IL: תבנית עיצוב לייצור PDF עבור עורך השאלות

en: Hardcopy Theme:
he_IL: תבנית עיצוב לייצור PDF להדפסה:

en: Headers
he_IL: קידומות

en: Help
he_IL: עזרה

en: Here is a list of the variables the evaluator has access to. Unless indicated, changes to the variables will not be saved.  Evaluators are run in the same order they are listed on the achievement editor page and are only run if the achievement has not been earned. Keep this in mind when using persistent global data.
he_IL: להלן רשימת המשתנים שזמינים לבודק זכאות. אם לא צוין אחרת, שינוי בערך של המשתנה על ידי בודק הזכרות לא יישמר. בודקי הזכאות מופעלים באותו הסדר בהם הם מופיעים בדף עריכת ההישגים, ובודק מסוים מופעל רק אם הסטודנט טרם זה בהישג המסוים. קח את זה בחשבון כאשר משתמשים בנתונים גלובלים persistent-שנשמרים.

en: Here is a new version of your problem.
he_IL: הנה גרסה חדשה של השאלה.

en: Hidden
he_IL: מוסתר

en: Hide All
he_IL: הסתר הכל

en: Hide Course Help
he_IL: עזרה על "הסתרת קורסים"

en: Hide Courses
he_IL: הסתר קורסים

en: Hide Hints from Students
he_IL: הסתר רמזים מהסטודנטים

en: Hide Problem Grader
he_IL: הסתר מנקד הידני לשאלה

en: Hide Problem Graders
he_IL: הסתר מנקד הידני לשאלות

en: Hide all rendered problems on the page.
he_IL: הסתר את כל השאלות שהוצגו בדף.

en: Hide this problem
he_IL: הסתר שאלה זו

en: Hints
he_IL: רמזים

en: Homework Totals
he_IL: סך הכל שיעורי בית

en: I couldn't find the file [ACHIEVEMENT_DIR]/surprise_message.txt!
he_IL: לא נמצא הקובץ [ACHIEVEMENT_DIR]/surprise_message.txt!

en: Icon
he_IL: אייקון

en: Icon File
he_IL: קוץ אייקון

en: If this is set, all users (including the instructor) must enter the WeBWorK course through the LMS. If a user reaches the regular WeBWorK login screen, they receive a message directing them back to the LMS.
he_IL: אם הגדרה  זו מופעלת, כל המשתמשים (כולל המרצים והמתרגלים) חייבים להיכנס לקורס זה בווב-וורק דרך מערכת הלימוד LMS. אם משתמש מגיע אל דף הכניסה של הקורס בווב-וורק, תופיע הודעה המפנה אותם חזרה אל מערכת הלימוד.

note: (tag('strong', $rememberMeText)
en: If you check %1 your login information will be remembered by the browser you are using, allowing you to visit WeBWorK pages without typing your user name and password (until your session expires). This feature is not safe for public workstations, untrusted machines, and machines over which you do not have direct control.
he_IL: אם אתה בוחר את %1 פרטי ההתחברות שלך ישמרו על ידי הדפדפן שלך, מה שיאפשר לך לבקר בדפי WeBWorK בלי להקליד שם משתמש וסיסמה (עד שפג תוקף הביקור). אפשרות זו לא בטוחה עבור מקומות עובודה ציבוריים, מחשבים לא בטוחים, ומחשבים שבהם אתה לא שולט באופן ישיר.

en: Illegal filename contains '..'
he_IL: שם קובץ לא חוקי, מכיל '..'

en: Import
he_IL: ייבא

en: Import a single set or multiple sets from a set definition file. (Use the "File Manager" to upload/download set definition files.) The "Shift Dates..." option is useful for problem sets that were used from other courses and will shift all of the dates.
he_IL: ייבר מטלה בודדת או מספר מטלות מקבצי הגדרת מטלות. (העזר ה"מנהל הקבצים" להעלות או להוריד קבצי הגדרת מטלות.) האפשרות להזזת התאריכים שימושית למטלות שהובאו מקורס אחר ויזיז את כל התאריכים בהפרש קבוע שנקבע על בסיס הגדרת המועד המוקדם ביותר.

en: Import from where?
he_IL: מאיפה לייבא?

en: Import how many sets?
he_IL: כמה גליונות לייבא?

en: Import sets with names
he_IL: ייבא גליונות עם שמות

en: Import users from what file?
he_IL: מאיזה קובץ לייבא משתמשים?

en: Import/export achievements
he_IL: ייצא/ייבא הישגים

note: ($count)
en: Imported %quant(%1,achievement).
he_IL: בוצע ייבוא של %1 הישגים.

note: ($total_inprogress, $num_of_problems)
en: In progress: %1/%2
he_IL: בתהליך: %1/%2

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Inactivity time before a user is required to login again
he_IL: זמן אי-פעילות לפני שהמשתמש נדרש להתחבר שוב

en: Include Contrib
he_IL: יש לכלול שאלות ממאגר Contrib הלא מבוקר

en: Include OPL
he_IL: יש לכלול שאלות ממאגר OPL המבוקר

en: Include Success Index
he_IL: הוסף תיבת הצלחה

en: Include percentage grades columns for all sets
he_IL: יש לכלול עמודת ציונים מתוך 100 לכל הגיליונות

en: Incorrect
he_IL: לא נכון

note: ($total_incorrect, $num_of_problems)
en: Incorrect: %1/%2
he_IL: לא נכון: %1/%2

en: Init
he_IL: התחל

en: Institution
he_IL: מוסד

en: Instructor Comment:
he_IL: הערת סגל ההוראה:

en: Instructor Feedback:
he_IL: משוב מסגל ההוראה:

en: Instructor Tools
he_IL: כלי מורה

note: ($output_file)
en: Invalid file name "%1". All email file names must end with the ".msg" extension.  Choose a file name with the ".msg" extension. The message was not saved.
he_IL: שם קובץ לא תקין: "%1". כל קובץ של תבנית להודעה חייבת להסתיים בסיומת ".msg" = נקודה msg באותיות קטנות. יש לבחור שם מתאים כולל סיומת זו. ההודעה לא נשמרה.

note: ($headerType)
en: Invalid headerType %1
he_IL: סוג קידומת לא תקין %1

en: Invalid user ID or password.
he_IL: מזהה משתמש או סיסמה לא תקינים.

en: Job Manager
he_IL: מנהל משימות

en: Job Manager Help
he_IL: עזרה על מהנל המשימות

en: Jump to Problem:
he_IL: קפוץ לשאלה:

en: Keywords:
he_IL: מילות מפתח:

en: LAST NAME
he_IL: שם משפחה

en: LOCAL Usage
he_IL: שימוש מקומי

en: Last
he_IL: אחרון

en: Last Answer
he_IL: תשובה אחרונה

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Last column of merge file
he_IL: עמודה אחרונה של קובץ המיזוג

en: Last name
he_IL: שם משפחה

en: Latest Answers
he_IL: תשובות אחרונות

en: Lesser Rod of Revelation
he_IL: מטה הגילוי הקטן

en: Lesser Tome of Enlightenment
he_IL: כרך ההארה הקטן

en: Level Progress:
he_IL: התקדמות ברמה הנוכחית:

en: Level:
he_IL: שלב:

en: Library Browser
he_IL: דפדפן ספרייה

en: List of display modes made available to students
he_IL: רשימת מצבי התצוגה המוצגים לסטודנטים כאפשרויות

en: List of insertable macros
he_IL: רשימת פקודות מאקרו שניתנת לשימוש

en: List of options for Show Me Another button
he_IL: רשימת אפשרויות עבור כפתור "הראה לי שאלה דומה"

en: List of sets excluded from achievements
he_IL: רשימת גיליונות שמחוץ לטיפול של מערכת ההישגים

en: Local Attempts
he_IL: מספר הגשות מקומי

en: Local Status
he_IL: ציון מקומי

en: Local Usage Data
he_IL: היקף שימוש מקומי

en: Local data is generated when your systems admin runs the script update-OPL-statistics.
he_IL: נתונים מקומיים נוצרים כאשר מנהל המערכת מפעיל את התוכנה update-OPL-statistics.

en: Local data on problem usage is generated and maintained by your institution. The Usage figure is the total number of local individuals who have attemped this problem at least once. A high figure represents a problem which has been assigned to many students and is  both popular with instructors and likely bug free.
he_IL: הנתונים המקומיים על השימוש בשאלות נאספת במוסד שלך. היקף שימוש גלובלי הוא מספר הכולל של משתמשים שהגישו לפחות הגשה אחד לשאלה זו. מספר גדול מהווה אינדיקציה שהשאלה הוקצה להרבה סטודנטים ולכן מצאה חם בעיני מספר מרצים וכנראה שאין בשאלה באגים.

en: Location
he_IL: מיקום

note: ($locationID)
en: Location %1 does not exist in the WeBWorK database.  Please check your input (perhaps you need to reload the location management page?).
he_IL: מיקום %1 לא קיים במסד הנתונים של WeBWorK. אנא בדוק את הקלט (אולי אתה צריך לטעון מחדש את דף ניהול המיקומים?).

note: ($locationID, join(', ', @addresses)
en: Location %1 has been created, with addresses %2.
he_IL: מיקום %1 נוצר, עם כתובת %2.

en: Location deletion requires confirmation.
he_IL: מחיקת מיקום דורשת אישור.

en: Location description:
he_IL: תיאור מיקום:

en: Location name:
he_IL: שם מיקום:

en: Log In Again
he_IL: התחבר שוב

en: Log Out
he_IL: התנתק

note: ($add_courseID) ($rename_oldCourseID) ($rename_newCourseID)
en: Log into %1
he_IL: התחבר ל-%1

note: ($userName)
en: Logged in as %1.
he_IL: מחובר בתור %1.

en: Login
he_IL: התחבר

en: Login Info
he_IL: נתוני התחברות

en: Login Name
he_IL: שם התחברות

en: Login Status
he_IL: סטטוס התחברות

en: Logout
he_IL: התנתק

en: Macro
he_IL: מאקרו

en: Make Archive
he_IL:  צור ארכיון

en: Make changes
he_IL: בצע שינויים

en: Makes a new copy of the file you are editing at the location relative to the course's achievement notifications ([ACHEVNOTIFYDIR]) directory, and sets the new file to be the email notification template for this achievement.
he_IL: מייצרת העתק חדש של הקובץ שאתה עורך כעת בשם המבוקש יחסית לתיקיית הודעות ההישגים ([ACHEVNOTIFYDIR]) של הקורס, ומגדירה את הקובץ החדש כתבנית עבור ההודעה שתשלח במייל עבור הישג זה.

en: Manage Locations
he_IL: נהל מיקומים

en: Manual Grader
he_IL: מנקד אוטומטי

en: Mark Correct
he_IL: סמן כנכון

en: Mark Correct?
he_IL: סמן כנכון?

en: Match on what? (separate multiple IDs with commas)
he_IL: התאמה לפי מה? (הפרד מספר מזהים שונים באמצעות פסיק)

en: Match on which category?
he_IL: התאם match לפי איזה קטגוריה?

en: Math Objects
he_IL: אובייקטים מתמטיים

en: Max. Shown:
he_IL: מקסימום שיוצגו:

en: Maximum times Show me Another can be used per problem (-1 => unlimited)
he_IL: מספר מקסימאלי של פעמים שניתן להשתמש בכפתור "הראה לי שאלה דומה" עבור כל שאלה (-1 => לא מוגבל)

en: Merge file:
he_IL: קובץ מיזוג:

en: Message file:
he_IL: קובץ הודעה:

note: ($mail_data->{recipient}, $user_record->email_address) ($recipient, $user_record->email_address)
en: Message sent to %1 at %2.
he_IL: ההודעה נשלחה אל %1 בכתובת %2.

en: Messages can be saved to a message file (which must end in the ".msg" extension).  Use the "Message file" drop down menu to select which message file to load, or "None" to use a blank message. To save a new message, use the "Save as" button after entering in a valid filename.  The "Save as" button will not overwrite currently saved messages.  To edit a currently saved message first select it using the drop down menu, then click the "Save" button to save any changes.  Use the "File Manager" to delete messages, located in the "[TMPL]/email" directory.
he_IL: ניתן לשמור הודעות לקובץ (אשר חייב להיות בעל סיומת .msg - נקודה msg). יש להשתמש בבורר "קובת ההודעה" על מנת לבחור איזו הודעה לטעון, או NONE לטעון הודעה ריקה. כדי לשמור הודעה חדשה יש להשתמש בכפתור שמירה בשם אחרי הזנת שם תקני. הכפתור אינו מאפשר דריסת קובץ קיים. כדי לערוך קובץ קיים יש לטעון אותו בעזרת התפריט ואז לשמור את השינויים בעזרת הכפתור "שמור". ניתן למחוק קבצים כאלו בעזרת מנהל הקבצים מתוך התיקייה  "[TMPL]/email".

en: Missing required input data. Please check that you have filled in all of the create location fields and resubmit.
he_IL: חסר קלט הכרחי. אנא ודא שמלאת את כל שדות יצירת המיקום ושלח שוב.

en: Mode in which the LANG and DIR settings for a single problem are determined.
he_IL: האופן בו קובעים את ערכי LANG ו- DIR לשאלה מסוימת.

en: Move
he_IL: הזז

en: Move to Page:
he_IL: עבור אל דף:

en: Move to Problem:
he_IL: עבור אל שאלה:

en: Multiple sets may be assigned to the users by holding down the shift key or the ctrl key while selecting from the list.
he_IL: ניתן להקצות מספר מטלות למשתמשים עד ידי החזרת מקש shift או מקש ctrl כאשר בוחרים מהרשימה.

en: My Problems
he_IL: השאלות שלי

en: Mysterious Package (with Ribbons)
he_IL: חבילה מסתורית (עם סרט אדום)

en: NO OF FIELDS
he_IL: מספר הסדות

en: Name
he_IL: שם

en: Name of course information file
he_IL: שם של  קובץ מידע של הקורס

en: Name of the evaluator file used to evaluate the achievement.
he_IL: שם הקובץ של בודק הזכאות להישג המסוים.

en: Name of the image used for the achievement icon.
he_IL: שם קובת התמונה של האיקון/תו עבור ההישג.

en: Name the new set
he_IL: תן שם לגליון החדש

en: Necromancers Charm
he_IL: מדליון בעל האוב

en: Never
he_IL: אף פעם

en: New File
he_IL: קובץ חדש

en: New Folder
he_IL: תיקייה חדשה

en: New Name:
he_IL: שם חדש:

en: New file name:
he_IL: שם קובץ חדש:

en: New folder name:
he_IL: שם תיקייה חדש:

en: New set name
he_IL: שם לגיליון החדש

en: Next Problem
he_IL: השאלה הבאה

en: Next page
he_IL: הדף הבא

note: (% $c->formatDateTime($nextTime, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: Next test will be available by %1.
he_IL: המבחן הבא יהיה זמין החל מ- %1.

en: No
he_IL: לא

en: No Course
he_IL: אף קורס

en: No Description
he_IL: אין תיאור

en: No Target Set Selected
he_IL: לא נבחר גיליון יעד

en: No achievement badges have been assigned yet.
he_IL: בינתיים לא הוקצה אף תו הישג.

note: ($category)
en: No achievements in category %1.
he_IL: אין הישגים בקטגוריה %1.

en: No achievements selected to edit.
he_IL: לא נבחרו הישגים לערוך.

en: No achievements selected to export.
he_IL: לא נבחרו הישגים לייצא.

en: No achievements shown.  Select an achievement to edit!
he_IL: לא מוצגת אף הישג. יש לבחור הישג שאותו תרצה לערוך!

en: No achievements shown.  Use the filter above to list achievements.
he_IL: לא מוצגת אף הישג. השתמש בסנן למעלה כדי להציג הישגים.

en: No action taken
he_IL: לא נעשת פעולה

en: No authentication method found for your request.  If this recurs, please speak with your instructor.
he_IL: לא נמצאה שיטת אימות לבקשה שלך. אם בעיה זו חוזרת על עצמה, אנא פנה לצוות התמיכה או לסגל ההוראה.

en: No changes specified.  You must mark the checkbox of the item(s) to be changed and enter the change data.
he_IL: לא פורטו שינויים. יש לבחור את הדברים שברצונך לשנות ולהכניס את פרטי השינוי.

en: No changes were saved!
he_IL: לא נשמרו שינויים

en: No course achievements to edit.  Create or import achievements.
he_IL: אין הישגים לערוך. יש להוסיף או לייבא הישגים לקורס.

en: No course achievements to export.  Create or import achievements.
he_IL: אין הישגים לייצא. יש להוסיף או לייבא הישגים לקורס.

en: No course achievements.  Create or import achievements above.
he_IL: אין הישגים בקורס. יש להוסיף או לייבא הישגים בעזרת הפעולות בתפריט.

en: No course archives found.
he_IL: לא נמצא אף קובץ ארכיון של קורס.

en: No course id defined
he_IL: לא הוגדר מזהה קורס

en: No courses found
he_IL: לא נמצאו קורסים

note: ($setID, $problemID)
en: No data exists for set %1 and problem %2
he_IL: לא קיימים נתונים עבור גליון %1 ושאלה %2

en: No filename was specified for saving!  The message was not saved.
he_IL: לא פורט שם קובץ לשמירה! ההודעה לא נשמרה.

en: No guest logins are available. Please try again in a few minutes.
he_IL: אין חשבונות אורחים זמינים. אנא נסה מאוחר יותר.

en: No location specified to edit. Please check your input data.
he_IL: לא מחר מיקום לעריכה. בדוק את הגדרות הקלט שלך.

note: ($badID)
en: No location with name %1 exists in the database
he_IL: לא קיים מיקום עם השם %1 במסד הנתונים

en: No locations are currently defined.
he_IL: אף מיקום לא מוגדר כרגע.

en: No merge data file
he_IL: לא קיים קובץ נתונים למיזוג

en: No more tests available.
he_IL: אין עוד מבחנים זמינים.

en: No new Achievement ID specified.  No new achievement created.  File not saved.
he_IL: לא פורט מזהה הישג חדש. לא נוצר הישג חדש. הקובץ לא נשמר.

en: No problems matched the given parameters.
he_IL: לא נמצאו שאלות שתואמות לפאראמטרים שנתנו.

en: No recipients selected. Please select one or more recipients from the list below.
he_IL: לא נבחרו נמענים. אנא בחר נמען אחד או יותר מהרשימה.

note: ($setID)
en: No record for global set %1.
he_IL: אין רישום לגליון הגלובאלי %1.

en: No record found.
he_IL: לא נמצא רישום.

en: No sets in this course yet
he_IL: עדיין לא קיימים גליונות בקורס זה

en: No sets shown.  Choose one of the options above to list the sets in the course.
he_IL: לא מוצגים גליונות. בחר את אחת האפשרויות למעלה כדי להציג את הגליונות בקורס.

en: No source filePath specified
he_IL: לא פורט מסלול קובץ מקור

en: No submissions. Over time.
he_IL: אין הגשות. מועד ההגשה כבר עבר.

en: No tests taken.
he_IL: לא נעשו מבחנים.

note: ($userID)
en: No user specific data exists for user %1
he_IL: לא קיימים נתוניי משתמש עבור משתמש %1

note: ($locationID)
en: No valid changes submitted for location %1.
he_IL: לא נשלחו שינויים תקפים עבור מיקום %1.

en: No versions of this test have been taken.
he_IL: לא נוסה אף גרסה של המבחן הזה.

en: None
he_IL: כלום

en: None Specified
he_IL: לא נבחרו פריטים

note: (tag('b', join(', ', @$unassignedUsers)
en: None of the selected users are assigned to this set: %1
he_IL: לאף אחד מהמשתמשים הנבחרים לא הוקצה הגליון הזה: %1

en: Not Visible
he_IL: מוסתרת

en: Not logged in.
he_IL: לא מחובר.

en: Note
he_IL: הערה

note: (tag('i', $text) (tag('i', $pg->{result}{msg})
en: Note: %1
he_IL: הערה: %1

en: Note: grading the test grades all problems, not just those on this page.
he_IL: שים לב: ניקוד המבחן מנקד את כל השאלות, לא רק מהדף הזה.

en: Number
he_IL: מספר

en: OK
he_IL: אישור

en: Oil of Cleansing
he_IL: שמן הטיהור

en: One Column
he_IL: עמודה אחת

en: Only after set answer date
he_IL: רק לאחר תאריך התשובות של הגליון

en: Open
he_IL: פתח

en: Open Date
he_IL: תאריך פתיחה

en: Open Problem Library
he_IL: ספריית שאלות פתוחות

en: Open in New Window
he_IL: פתח בחלון חדש

en: Open in new window
he_IL: פתח בחלון חדש

en: Open.
he_IL: פתוח.

en: Open. Submitted.
he_IL: פתוח. הוגש.

en: Open:
he_IL: מועד פתיחה:

en: Optional Modules
he_IL: מודולים אופציונאליים

en: Order Problems Randomly
he_IL: סדר שאלות באופן אקראי

en: Out Of
he_IL: מתוך

en: Overwrite
he_IL: דרוס

en: Overwrite existing files silently
he_IL: דרוס קבצים קיימים באופן שקט

en: PG Info
he_IL: מידע מ- PG

en: PG debug messages
he_IL: הודעות דיבאג של PG

en: PG internal errors
he_IL: שגיאות PG פנימיות

en: PG question failed to render
he_IL: רינדור שאלת PG נכשל

en: PG question processing error messages
he_IL: הודעות שגיאות עיבוד של שאלת PG

en: PG warning messages
he_IL: הודעות אזהרה של PG

en: PREVIEW ONLY -- ANSWERS NOT RECORDED
he_IL: תצוגה מקדימה בלבד -- התשובות לא נשמרות

en: PROB NUMBER
he_IL: מספר השאלה

en: PROB VALUE
he_IL: ערך השאלה

en: Pad Fields
he_IL: רפד שדות

en: Password
he_IL: סיסמה

note: ($studentUser, tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($setName)
en: Past Answers for %1, set %2, problem %3
he_IL: תשובות מהעבר עבור %1, גליון %2, שאלה %3

en: Percent
he_IL: אחוז

en: Percentile cutoffs for number of attempts. The 50% column shows the median number of attempts.
he_IL: חסם באחוזים לכמות נסיונות הגשה שנוצלו. עמודת ה-50% מראה את החציון של מספר ניסיונות ההגשה שנוצלו

en: Permission Level
he_IL: רמת הרשאה

en: Permissions
he_IL: הרשאות

en: Pick a target set above to add this problem to.
he_IL: יש לבחור למעלה גיליון יעד אליו תרצה להוסיף את השאלה הזה.

en: Pick date and time
he_IL: בחר תאריך ושעה

en: Place a file named "hide_directory" in a course or other directory and it will not show up in the courses list on the WeBWorK home page. It will still appear in the Course Administration listing.
he_IL: צור קובץ בשם "hide_directory" בתיקייה של קורס מסוים או בתיקייה אחרת והיא לא תופיע ברשימת הקורסים בעמוד הבית של המערכת. הקורס עדיין תופיע ברשימת הקורסים בכלי הניהול של כלל הקורסים.

en: Please confirm it is okay to delete selected achievements permanently.
he_IL: נא לאשר את המחיקה לצמיתות של ההישגים שנבחרו.

en: Please correct the following errors and try again:
he_IL: אנא תקן את השגיאות הבאות ונסה שוב:

en: Please enter in a value to match in the filter field.
he_IL: אנה הכנס ערך תואם בשדה הסינון.

en: Please enter in an ID for the new achievement.
he_IL: יש להזין מזהה ID עבור ההישג החדש.

note: (tag('b', $course)
en: Please enter your username and password for %1 below:
he_IL: אנא הכנס את שם המשתמש והסיסמה שלך עבור %1 למטה:

en: Please provide a location name to delete.
he_IL: אנא בחר שם מיקום למחיקה.

en: Please select at least one achievement.
he_IL: יש לבחור לפחות הישג אחד.

en: Please select at least one set and try again.
he_IL: אנא בחר לפחות גליון אחד ונסה שוב.

en: Please select at least one set.
he_IL: נא לבחור לפחות גיליון אחד.

en: Please select at least one user and try again.
he_IL: אנא בחר לפחות משתמש אחד ונסה שוב.

en: Please select at least one user.
he_IL: נא לבחור לפחות משתמש אחד.

en: Please select at most one set.
he_IL: נא לבחור לכל היותר גיליון אחד.

en: Please select exactly one set.
he_IL: נא לבחור בדיוק גיליון אחד.

en: Please select exactly one user.
he_IL: נא לבחור בדיוק משתמש אחד.

en: Please specify a file to save to.
he_IL: אנא הזן שם קובץ אליו לשמור.

en: Please specify a homework set name.
he_IL: יש לספק שם לגיליון.

en: Please use only letters, digits, dashes, underscores, and periods in your set name.
he_IL: בשם הגיליון יש להשתמש רק באותיות לטיניות = אנגלית, ספרות, סימני מינוס, קו-תחתון underscore, נקודה.

note: ($saveMode)
en: Please use radio buttons to choose the method for saving this file. Uknown saveMode: %1.
he_IL: יש לבחור את אופן השמירה על ידי סימון האפשרות הרצויה. אופן שמירה לא ידועה: %1.

en: Points
he_IL: נקודות

en: Potion of Forgetfulness
he_IL: שיקוי השכחה

en: Prepare which sets for export?
he_IL: הכן אילו גליונות לייצוא

en: Press "Grade Test" now!
he_IL: יש ללחוץ על "הגש את המבחן" עכשיו!

en: Press "Grade Test" soon!
he_IL: יש ללחוץ על "הגש את המבחן" בקרוב!

en: Preview Message
he_IL: תצוגה מקדימה של ההודעה

en: Preview My Answers
he_IL: תצוגה מקדימה של התשובות

en: Preview Test
he_IL: תצוגה מקדימה של התשובות למבחן

en: Previous Problem
he_IL: השאלה הקודמת

en: Previous page
he_IL: עמוד קודם

en: Print Test
he_IL: הדפס מבחן

en: Prob
he_IL: שאלה

note: ($_->problem_id) (join('.', @seq) ($problemID) ($prettyProblemID) ($_->{prettyID}) ($c->{prettyID}) ($probID) ($c->{setRecord}->assignment_type eq 'jitar' ? join('.', jitar_id_to_seq($_) ($set->assignment_type eq 'jitar' ? join('.', jitar_id_to_seq($_) ($problemNumber)
en: Problem %1
he_IL: שאלה %1

note: ($i + 1)
en: Problem %1.
he_IL: שאלה %1.

en: Problem Display/Answer Checking
he_IL: הצגת שאלות/בדיקת תשובות

en: Problem Editor
he_IL: עורך שאלות

en: Problem List
he_IL: רשימת שאלות

en: Problem Number
he_IL: מספר שאלה

en: Problem Score (%):
he_IL: ציון השאלה (%):

en: Problem Techniques
he_IL: טכניקות שאלה

en: Problem source is drawn from a grouping set
he_IL: השאלה נבחרת באופן אקראי מתוך קבוצת שאלות ייעודיות

en: Problems
he_IL: שאלות

en: Problems Added
he_IL: השאלות נוספו

en: Problems for all students have been unassigned.
he_IL: בוטלו הקצאות השאלות לכל הסטודנטים

en: Problems for selected students have been reassigned.
he_IL: הוקצאו מחדש שאלות לסטודנטים שנבחרו

en: Problems have been assigned to all current users.
he_IL: שאלות הוקצאו לכל המשתמשים הנוכחיים

en: Problems with this rating should only require direct memory of a fact. Examples might be a specific value of a function, or the statement of a definition. Very few WeBWorK problems fall into this category.
he_IL: שאלות עם סיווג זה אמורות לדרוש רק זכרון של עובדה. למשל לזכור ערך מסוים של פונקציה, או לזכור את ההגדרה של מושג. רק שאלות מועטות מסווגים כך.

en: Proctor
he_IL: משגיח

en: Proctor Password
he_IL: סיסמת המשגיחים

en: Proctor Username
he_IL: שם חשבון של המשגיח

en: Proctor authorization required.
he_IL: נדרשת הרשאת משגיח.

en: Publish
he_IL: פרסם

en: RECITATION
he_IL: קבוצת תרגול

en: Randomize
he_IL: החלף פרמטרים מוגרלים

en: Randomize Seed
he_IL: הגרל זרע חדש

en: Read only
he_IL: קריאה בלבד

en: Really delete the items listed above?
he_IL: אתה באמת רוצה למחוק את הפריטים לעיל?

en: Recitation
he_IL: קבוצת תרגול

en: Record Scores for Single Sets
he_IL: שמור ציונים לגליונות בודדים

note: ($recipient) ($studentID) ($c->{studentID})
en: Record for user %1 not found.
he_IL: לא נמצאה רשומה עבור המשתמש %1.

en: Reduced Scoring
he_IL: ניקוד מופחת

en: Reduced Scoring Date
he_IL: תאריך ניקוד מופחת

en: Reduced Scoring Enabled
he_IL: הפעלת ניקוד מופחת

note: ($c->formatDateTime($set->due_date, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: Reduced credit can still be earned until %1.
he_IL: ניתן לקבל ניקוד מופחת עד %1.

en: Reduced:
he_IL: מופחת:

en: Reformat the code using perltidy or a conversion to PGML. Using perltidy will change the code in the editor window, and save changes to the temporary file. In some cases (if the code contains backslashes or double tildes) this can result in odd spacing in the code. The convert to PGML feature changes the code in text blocks in the code to use PGML features. Generally the conversion of many of the formatting and LaTeX is performed correctly, however answer blanks need attention. In either case, make sure to inspect the formatted code, and edit further or revert if needed.
he_IL: שינוי מבנה הקוד בעזרת הפעלת perltidy או על ידי תרגום לקוד מסוג PGML. הפעלת perltidy תשנה את הקוד בחלון העריכה ותשמור את השינויים לקובץ זמני. במקרים מסוימים (אם הקוד מכיל קו-נטוי-הפוך backslash או טילדה כפול ~~) זה יכול לייצר רווחים מוזרים בקוד. התרגום האותומטי ל PGML משנה את הקוד בבלוקים של תוכם השאלה כדי לנצל את התחביר והאפשרויות של PGML. באופן כללי, הטיפול האוטומטי בקוד של עיצוב ושל מתמטיקה ב LaTeX אמור להיות מוצלח. אבל הטיפול בהגדרה של תיבות קלט לתשובות מחייב תשומת לב אנושית. בכל מקרה חשוב לבדוק את הקוד לאחר השינויים ולבצע עריכה ידנית או לחזור לגרסה הקודמת לפי הצורך.

en: Refresh
he_IL: רענן

en: Refresh Listing
he_IL: רענן רשימה

en: Remaining
he_IL: נסיונות נותרים

note: ('00:00:00')
en: Remaining time: %1
he_IL: זמן שנותר: %1

en: Remember Me
he_IL: זכור אותי

en: Remember to return to your original problem when you're finished here!
he_IL: זכור לחזור לשאלה המקורית כשסיימת כאן!

en: Rename
he_IL: שנה שם

note: ($rename_oldCourseID, $rename_newCourseID)
en: Rename %1 to %2
he_IL: שנה את שם %1 ל- %2

en: Rename Course
he_IL: שנה שם של קורס

en: Rename file as:
he_IL: שנה שם הקובץ אל:

en: Render
he_IL: הצג

en: Render All
he_IL: הצג הכל

en: Render Problem
he_IL: הצג שאלה

en: Renumber Problems
he_IL: מספר שאלות מחדש

note: (tag(                                           'strong', c(                                                      tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($c->{fullSetID})
en: Replace current problem: %1
he_IL: החלף את השאלה הנוכחית: %1

en: Replace which users?
he_IL: איזה משתמשים להחליף?

en: Report Bugs in this Problem
he_IL: דווח על שגיאה בשאלה זו

en: Report bugs
he_IL: דווח על שגיאות

note: ($upgrade_courseID)
en: Report for course %1:
he_IL: דווח עבור קורס %1:

note: ($rename_oldCourseID) ($archive_courseID)
en: Report on database structure for course %1:
he_IL: דו"ח על מבנה מסד הנתונים עבור הקורס %1:

en: Request New Version
he_IL: בקש גרסה חדשה

en: Request information
he_IL: בקש מידע

en: Request new version now.
he_IL: בקש גרסה חדשה כעת

note: ($setName, $effectiveUserName)
en: Requested set '%1' could not be found in the database for user %2.
he_IL: לא נמצא הגליון שבוקש '%1'  במסד הנתונים עבור משתמש %2.

note: ($setName, $effectiveUserName)
en: Requested set '%1' is not assigned to user %2.
he_IL: הגליון שבוקש '%1' לא הוקצה למשמתמש %2.

note: ($setName)
en: Requested set '%1' is not available yet.
he_IL: הגליון שבוקש '%1' עדיין לא זמין

note: ($setName)
en: Requested set '%1' is not yet open.
he_IL: הגליון שבוקש '%1' עדיין לא נפתח.

note: ($verNum, $setName, $effectiveUserName)
en: Requested version (%1) of set '%2' is not assigned to user %3.
he_IL: הגרסה שביקשת (%1) של הגיליון '%2' לא הוקצאה למשתמש %3.

en: Require users to log in through the LMS
he_IL: אלץ משתמשים להיכנס דרך מערכת הלימוד LMS

en: Reset
he_IL: אתחל

en: Reset Form
he_IL: אתחל טופס

en: Resets the number of incorrect attempts on a single homework problem.
he_IL: מאתחל את מספר הניסיונות הלא נכונים על שאלת שיעורי בית אחת.

en: Restrict Locations
he_IL: הגבלות לפי מיקום

en: Restrict Problem Progression
he_IL: הגבל התקדמות בשאלות

en: Restrict To
he_IL: הגבל ל-

en: Result
he_IL: תוצאות

en: Results for this submission
he_IL: משוב עבור הגשה זו

en: Retitled
he_IL: כותרת שונתה

en: Return to your work
he_IL: חזרה לאיפה שהייתי

en: Revert
he_IL: שחזר

note: (tag('span', dir => 'ltr', $c->shortPath($c->{editFilePath})
en: Revert to %1
he_IL: שחזר ל- %1

note: ($c->shortPath($c->{editFilePath})
en: Reverted to original file "%1".
he_IL: שוחזר הקובץ המקורי: "%1".

en: Reverts to the copy of the file saved on the disk or to a backup file. All unsaved editing changes will be lost. This option is only active when a temporary file or a backup file exists. You may also delete backups that have been made with this tab.
he_IL: משחזר את גרסת התוכן מהקובץ השמור בדיסק או אל התוכן של קובץ גיבוי קיים. כל השינוים שבוצעו וטרם נשמרו ילכו לאיבוד. אפשרות זאת פעילה רק במקרה שקיים קובץ זמני בדיסק או קיים קובץ גיבוי. ניתן למחוק קבצי גיבוי ישנים בעזרת כרטסת זו.

en: Reviewing a problem and looking at both the average Attempts and  average Status should give instructors valuable information about the difficulty of the problem.
he_IL: בחינה של סטטיסטיקה של שאלה כולל ממוצע מספר הניסיונות שנוצלו  והציון הממוצע אמורה לתת לסגל ההוראה מידע רב-ערך לגבי רמת הקושי של השאלה.

en: Rewards
he_IL: פרסים

en: Ring of Reduction
he_IL: טבעת ההפחתה

en: Robe of Longevity
he_IL: חלוק אריכות הימים

en: SECTION
he_IL: קבוצה

en: SET NAME
he_IL: שם הגליון

en: STATUS
he_IL: ציון

en: STUDENT ID
he_IL: מזהה סטודנט

en: Sample Problems by Category
he_IL: שאלות לדוגמה לפי קטגוריה

en: Save
he_IL: שמור

note: (tag('b', $c->shortPath($c->{sourceFilePath})
en: Save %1
he_IL: שמור %1

en: Save As
he_IL: שמור בשם

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save Edit
he_IL: שמור את שינויי העריכה

en: Save Export
he_IL: שמור את קובץ הייצוא

en: Save as
he_IL: שמור בשם

en: Save as:
he_IL: שמור בשם:

en: Save changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save file to:
he_IL: שמור קובץ בשם:

en: Save the contents of the editor window to the file on disk and re-render the problem. If "Open in new window" is checked, then the problem will open in a new tab or window showing the problem as it will be rendered for students in the set. If "Create backup" is checked then a backup of the current file on disk will be created before overwriting it with the contents of the editor window. If a backup already exists, then a "Delete oldest backup" check box will be present. If that is checked, then the oldest backup will be deleted when "Save" is clicked. These backups can be reverted to and managed on the "Revert" tab.
he_IL: שמור את תוכן חלון העריכה לקובץ בדיסק והצג מחדש את השאלה. אם "פתח בחלון חדש" מסומן, אז השאלה תפתח בחלון/כרטיסיה נפרדת בו מוצג השאלה כפי שזה תוצג לסטודנטים במטלה. אם מסומן "שמור גיבוי" אז תישמר עותק של גרסת הקובץ שהיה הדיסק לפני השמירה של התוכן המעודכן לקובץ כתחליף לתוכן הישן. אם כבר קיים קובץ גיבוי יהיה אפשרות לסמן "מחק את קובץ הגיבוי הישן ביותר". סימון האפשרות ירגום למחיקה של הגיבוי הישן ביותר כאשר תתבצע שמירה בעזרת לחיצת הכפתור "שמור". ניתן לנהל את הגיבויים ולהחזיר לתוכן של גיבוי קיים בעזרת הכרטסת "שחזר".

note: (tag('b', dir => 'ltr', $c->shortPath($c->{editFilePath})
en: Save to %1 and View
he_IL: שמור ל-%1 וצפה

en: Schema and database field definitions do not agree
he_IL: הגדרות שדה של הסכמה ומסד הנתונים לא מתאימות

en: Schema and database table definitions do not agree
he_IL: הגדרות טבלה של הסכמה ומסד הנתונים לא מתאימות

en: Score
he_IL: ניקוד

en: Score (%)
he_IL: ציון (%)

en: Score one or more sets. This can also be done from the "Sets Manager" or from the "Instructor Tools", but the "Scoring Tools" page allows control over parameters.
he_IL: נקד מטלה אחת או יותר. ניתן לנקד מטלות גם דרך "מנהל המטלות" ו- "כלי מורה", אך דף "כלי ניקוד" מאפשר ביצוע שינויים בהגדרות של ייצור טבלת הנתונים.

en: Score selected set(s) and save to:
he_IL: נקד את הגליונות שנבחרו ושמור ב-:

en: Score which achievements?
he_IL: נקד (שמור נתונים על השגה ההישגים) עבור אילו הישגים?

en: Score which sets?
he_IL: לאיזה גליונות לאסוף ציונים?

en: Scores
he_IL: ציונים

en: Scoring Download
he_IL: הורדת ציונים

en: Scoring Message
he_IL: הודעת ציון

en: Scoring Tools
he_IL: ציונים/כלי ניקוד

en: Scroll of Resurrection
he_IL: מגילת התחייה

en: Section
he_IL: קבוצה

en: Section:
he_IL: תת-פרק:

en: Seed
he_IL: זרע

en: Select
he_IL: בחר

en: Select a Homework Set
he_IL: בחר גליון שיעורי בית

en: Select a Set Definition File
he_IL: בחר קובץ הגדרת גיליון

en: Select a Set from this Course
he_IL: בחר גליון מהקורס הזה

en: Select a course to delete.
he_IL: בחר קורס למחיקה

en: Select a course to rename.  The courseID is used in the url and can only contain alphanumeric characters and underscores. The course title appears on the course home page and can be any string.
he_IL: בחר קורס שתרצה לשנות את שמו. מזהה הקורס  יהיה חלק מ-URL ויכול להכיל רק מספרים אותיות וקוים תחתונים. כותרת הקורס מופיע בדף הבית של הקורס ויוכלה להיות כל מחרוזת.

en: Select a course to unarchive.
he_IL: בחר קורס לחלץ מקובץ ארכיון

en: Select a listing format:
he_IL: בחר פורמט לרשימה

en: Select all achievements
he_IL: בחר את כל ההישגים

en: Select all eligible courses
he_IL: בחר את כל הקורסים המתאימים

en: Select all sets
he_IL: בחר את כל הגיליונות

en: Select all users
he_IL: בחר את כל המשתמשים

en: Select an action to perform:
he_IL: בחר פעולה לבצע:

en: Select course(s) to archive.
he_IL: בחר קורס/ים להעביר לקבצי ארכיון.

en: Select course(s) to hide or unhide.
he_IL: בחר קורס/ים להסתיר או לגלות.

en: Select import file
he_IL: בחר קובץ לייבוא

en: Select one or more sets and one or more users below to assign/unassign each selected set to/from all selected users.
he_IL: בחר גליון אחד או יותר ומשתמש אחד או יותר כדי להקצות/לבטל הקצאות של הגליונות שנבחרו לכל המשתמשים שנבחרו.

en: Select sets below to assign them to the newly-created users.
he_IL: בחר גליונות למטה כדי להקצות אותם למשתמשים החדשים.

en: Select the course(s) you want to hide (or unhide) and then click "Hide Courses" (or "Unhide Courses"). Hiding a course that is already hidden does no harm (the action is skipped). Likewise unhiding a course that is already visible does no harm (the action is skipped).  Hidden courses are still active but are not listed in the list of WeBWorK courses on the opening page.  To access the course, an instructor or student must know the full URL address for the course.
he_IL: בחר קורסים שתרצה להסתיר (או להפוך לגלויים) ולחץ על "הסתר קורסים" (או "הפוך קורסים לגלויים"). הסתרת קורס שהוא כבר מוסתר לא עושה כלום (מדלגים על ביצוע הפעולה). באותו אופן הפיכת קורס גלוי לגלוי גם לא עושה כלום (מדלגים על ביצוע הפעולה). קורסים מוסתרים הם עדיין פעילים אבל לא רשומים ברשימת הקורסים של המערכת בדף השער. כדי לגשת לקורס מוסתר, חייבים להכיר את הכתובת המלאה של הקורס.

en: Select the course(s) you want to hide (or unhide) and then click "Hide Courses" (or "Unhide Courses"). Hiding a course that is already hidden does no harm (the action is skipped). Likewise unhiding a course that is already visible does no harm (the action is skipped). Hidden courses are still active but are not listed in the list of WeBWorK courses on the opening page. To access the course, an instructor or student must know the full URL address for the course.
he_IL: בחר קורסים שתרצה להסתיר (או להפוך לגלויים) ולחץ על "הסתר קורסים" (או "הפוך קורסים לגלויים"). הסתרת קורס שהוא כבר מוסתר לא עושה כלום (מדלגים על ביצוע הפעולה). באותו אופן הפיכת קורס גלוי לגלוי גם לא עושה כלום (מדלגים על ביצוע הפעולה). קורסים מוסתרים הם עדיין פעילים אבל לא רשומים ברשימת הקורסים של המערכת בדף השער. כדי לגשת לקורס מוסתר, חייבים להכיר את הכתובת המלאה של הקורס.

en: Select which assignment types (homework, tests, just-in-time) the achievement is evaluated.
he_IL: מגדיר לאילו סוגי מטלות (תרגיל בית, מבחן,  just-in-time) ייבדק הזכאות להישג זה.

en: Select your favorite theme for the large text window.
he_IL: בחר את תבנית העיצוב theme האהוב עליך לחלון הטקסט הגדול.

en: Select/unselect all fields missing in schema for deletion.
he_IL: בחר/נקה את כל השדות החסרות בתבנית schema למחיקה.

en: Select/unselect all tables missing in schema for deletion.
he_IL: בחר/נקה את כל הטבלאות החסרות בתבנית schema למחיקה.

en: Selected sets:
he_IL: גיליונות שנבחרו:

en: Send E-mail
he_IL: שלח דוא"ל

en: Send Email
he_IL: שלח את ההודעה

en: Send to all students
he_IL: שלח את הודעה לכל הסטודנטים

en: Set
he_IL: גליון

note: ($newSetName)
en: Set %1 has been created.
he_IL: גליון %1 נוצר

note: ($newSetName, $userName)
en: Set %1 was assigned to %2
he_IL: גליון %1 הוקצה ל%2

note: ($c->tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($newSetID)
en: Set %1 was assigned to %2.
he_IL: גיליון %1 הוקצה אל %2.

en: Set Definition Files
he_IL: קבצי הגדרת גליון

en: Set Description
he_IL: תיאור גליון

en: Set Detail for set %2
he_IL: פרטי גליון עבור גליון %2

en: Set Header
he_IL: קידומת לגליון

en: Set ID
he_IL: מזהה גליון

en: Set Info
he_IL: נתוני גליון

en: Set LMS context ids for courses to map LMS courses to WeBWorK courses for content item selection.
he_IL: הגדר LMS context id לקורסים כדי לקשר בין קורסים במערכת ניהול הלמידה LMS לקורסים בווב-וורק לטובת content item selection.

en: Set List
he_IL: רשימת הגליונות

en: Set Name
he_IL: שם הגליון

en: Set an existing template file as the email notification template for this achievement
he_IL: הגדר קובץ קיים כקובץ תבנית עבור ההודעה של הישג זה

en: Set to true for log to mean base 10 log and false for log to mean natural logarithm.
he_IL: בחירת הערך כנכון יגדיר בקורס זה שפונקצית log פירושה לוגוריתם בסיס 10, ובחירת הערך לא נכון ישאיר את פירושה כלוגריתם הטבעי.

en: Set to true to display the "Entered" column which automatically shows the evaluated student answer, e.g., 1 if student input is sin(pi/2). If this is set to false, e.g., to save space in the response area, the student can still see their evaluated answer by clicking on the typeset version of their answer.
he_IL: כאשר מוגדר כנכון תוצג עמודת "הוזן" בו יופיע התשובה המפוענחת של הסטודנט, למשל 1 אם הוזן sin(pi/2). אם מוגדר כלא נכון, למשל כדי לחסוך מקום בטבלת המשוב, הסטודנט יכול לראות את הערך המפוענח בלחיצה על צורה המודפסת של התשובה ששלחו.

en: Sets
he_IL: גליונות

en: Sets Manager
he_IL: מנהל מטלות

en: Sets Manager Help
he_IL: עזרה על מנהל המטלות

en: Sets assigned to %1
he_IL: הגליונות שהוקצו ל- %1

en: Setting
he_IL: הגדרה

en: Shift dates so that the earliest is
he_IL: הזז תאריכים כך שהמוקדם ביותר הוא

note: ($numchild)
en: Show %1 more like this
he_IL: הצג עוד %1 שאלות דומות

en: Show Correct Answers
he_IL: הצג תשובות נכונות

en: Show Date & Size
he_IL: הצג תאריך וגודל

en: Show LTI parameters (for debugging)
he_IL: הצג נתוני LTI (לצורך איתור תקלות)

en: Show Me Another
he_IL: הראה לי שאלה דומה

en: Show Past Answers
he_IL: צפייה בתשובות קודמות

en: Show Problem Source File:
he_IL: הצג שם קובץ השאלה:

en: Show Total Homework Grade on Grades Page
he_IL: הראה ציון כולל (ממוצע) בעמוד הציונים

en: Show all students
he_IL: הצג את כל המשתמשים

en: Show all tests
he_IL: הצג את כל המבחנים

en: Show less like this
he_IL: הצג פחות שאלות דומות

en: Show saved answers?
he_IL: הראה תשובות שנשמרו?

en: Show the correct answer to the current problem before re-randomization.
he_IL: הצג את התשובה הנכונה לשאלה הנוכחית בהגשה האחרונה לפני החלפת זרע ההגרלות.

en: Show the correct answer to the current problem on the last attempt before a new version is requested.
he_IL: הצג את התשובה הנכונה לשאלה הנוכחית בהגשה האחרונה לפני הבקשה לעבור לגרסה חדשה.

en: Show which achievements?
he_IL: אילו הישגים יש להציג?

en: Show which sets?
he_IL: איזה גליונות להציג?

en: Show which users?
he_IL: איזה משתמשים להציג?

en: Show:
he_IL: הראה:

note: (scalar @{ $c->{visibleAchievementIDs} },                       scalar @{ $c->{allAchievementIDs} })
en: Showing %1 out of %2 achievements.
he_IL: מציגים %1 מתוך %2 הישגים.

note: (scalar @{ $c->{visibleSetIDs} },			scalar @{ $c->{allSetIDs} })
en: Showing %1 out of %2 sets.
he_IL: מראה %1 מתוך %2 גליונות.

note: (scalar(keys %{ $c->{visibleUserIDs} })
en: Showing %1 out of %2 users
he_IL: מראה %1 מתוך %2 משתמשים

note: ($category)
en: Showing achievements in category %1.
he_IL: מציגים הישגים בקטגוריה %1.

en: Showing all achievements.
he_IL: מציגים את כל ההישגים.

en: Showing all students
he_IL: מציג את כל הסטודנטים

en: Showing all tests
he_IL: מציג את כל המבחנים

en: Showing disabled achievements.
he_IL: מציגים הישגים שאינם מופעלים.

en: Showing enabled achievements.
he_IL: מציגים הישגים שמופעלים.

en: Showing matching achievements.
he_IL: מציגים הישגים התואמים את הסנן שהופעל.

en: Showing selected achievements.
he_IL: מציגים את ההישגים שנבחרו.

en: Shows how many instructors and students have been assigned this problem set, out of the total number in the class. Clicking on this link allows you to assign the set to users, unassign this set from users, and to individually edit the assignment for specific users. For changing dates for individual users there are also shortcuts from the "Instructor Tools" link.
he_IL: מציגה את כמות המשתמשים - צוות וסטודנטים - אליהם הוקצה המטלה, מתוך כמות הכוללת של חשבונות בקורס. מעבר בקישורית פותחת דף וב ניתן להקצות את המטלה למשתמשים נוספים, לבטל את ההקצאה ממשתמשים אליהם הוקצה המטלה בעבר, וכן לפתוח דף לעריכה של הגירסה של המטלה לסטודנט מסוים. כדי לשנות מועדי המטלה לסטודנטים מסוימים יש גם קיצור מדף "כלי מורה".

en: Site Information
he_IL: תיאור אתר

en: Skip archiving this course
he_IL: דלג על הוספת קורס זה לארכיון

en: Skip explanation essay answer fields
he_IL: דלג על שדות להזנת הסברים במילים

en: Solutions
he_IL: פתרונות

en: Some WeBWorK problems are programmed using what are called <i>Math Objects</i>. These problems are preferred by some people because they provide a more consistent collection of messages to faulty student answers, particularly for answers which are way off base.
he_IL: חלק משאלות הווב-וורק מתוכנתות בעזרת <i>Math Objects</i>.
    שאלות כאלו מועדפות על חלק מהמרצים כי הם מספקות הודעות משוב עקביות לתשובות שגויות במקרים רבים, במיוחד כאשר יש שגיאות משמעותיות מאוד.

en: Some of these files are directories. Only delete directories if you really know what you are doing. You can seriously damage your course if you delete the wrong thing.
he_IL: חלק מקבצים אלה הם תיקיות. מחק תיקיות רק אם אתה בטוח שאתה יודעה מה אתה עושה. אתה יכול לעשות נזק רציני לקורס אם אתה מוחק את הדבר הלא נכון.

en: Some problems have an explanation essay answer field, typically following a simpler answer field. For example, find a certain derivative using the definition. An answer blank would be present for the derivative to be automatically checked, and then there would be a separate essay answer field to show the steps of actually using the definition of the derivative, to be scored manually. With this setting, the essay explanation fields are supperessed. Instructors may use the exercise without incurring the manual grading.
he_IL: ישנם שאלות שמכילות שדות להזנת הסבר במילים, בדרך כלל אחרי שדה להזנת תשובה סופית רגילה שנבדק אוטומטית. למשל שדה כזאת יכולה להיות חלק משאלה שמבקש לחשב את הנגזרת בעזרת ההגדרה. השדה להזנת ההסבר המילולי מחייב בדיקה ידנית של סגל הוראה. כאשר הגדרה זאת מופעלת, המערכת לא תציג לסטודנטים את תיבות הקלט להזנת הסברים מילוליים, ובכך ניתן להשתמש בשאלות בהן מופיע שדות כאלו מבלי לחייב בדיקה ידנית.

en: Some problems shown above represent multiple similar problems from the database.  If the (top) information line for a problem has a letter M for "More", hover your mouse over the M  to see how many similar problems are hidden, or click on the M to see the problems.  If you click to view these problems, the M becomes an L, which can be clicked on to hide the problems again.
he_IL: חלק מהשאלות המוצגות למעלה הם דוגמה מייצגת של קבוצה של שאלות דומות במאגר. אם בשורת המידע (העליון) מעל שאלה מופיע האות M עבור "More", ניתן לראות את מספר השאלות הדומות כאשר סימן העכבר נמצא מעל האות M. לחיצה על ה- M תציג את השאלות הדומות. לאחר שהוצגו השאלות הדומות, האות M מוחלף באות L שניתן ללחוץ עליו כדי להסתיר את השאלות הדומות.

en: Sort
he_IL: מיין

en: Sort by
he_IL: מיין לפי

en: Source File
he_IL: קובץ קוד

en: Source file paths cannot include .. or start with /: your source file path was modified.
he_IL: מסלולי קבצי קוד לא יכולים לכלול .. או להתחיל ב- /: המסלול שהזנת שונה.

en: Start
he_IL: מועד התחלה

en: Start New Test
he_IL: התחל מבחן חדש

en: Statistics
he_IL: סטטיסטיקות

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Stop Acting
he_IL: עצור התחזות

en: Stop Archiving
he_IL: הפסק העברת קורסים לקבצי ארכיון

en: Stop archiving courses
he_IL: הפסק העברת קורסים לקבצי ארכיון

en: Student ID
he_IL: מזהה סטודנט

en: Student Name
he_IL: שם סטודנט

en: Student Progress
he_IL: התקדמות הסטודנטים

en: Student answers
he_IL: תשובות הסטודנט

en: Subject:
he_IL: נושא:

en: Submission time:
he_IL: זמן הגשה:

en: Submit Answers
he_IL: הגשת התרגיל

note: ($effectiveUser)
en: Submit Answers for %1
he_IL: הגשת התרגיל עבור %1

en: Success Index
he_IL: מדד הצלחה

note: ($archive_courseID)
en: Successfully archived the course %1.
he_IL: הקורס %1 הוכנס לארכיון בהצלחה.

note: ($newAchievementID)
en: Successfully created new achievement %1
he_IL: ההישג החדש %1 נוצר בהצלחה

note: ($c->tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($newSetID)
en: Successfully created new set %1
he_IL: הגליון החדש %1 נוצר בהצלחה

note: ($add_courseID)
en: Successfully created the course %1
he_IL: הקורס %1 נוצר בהצלחה

note: ($delete_courseID) ($archive_courseID)
en: Successfully deleted the course %1.
he_IL: הקורס %1 נמחק בהצלחה.

note: ($rename_oldCourseID,							$rename_newCourseID)
en: Successfully renamed the course %1 to %2
he_IL: שם הקורס שונה בהצלחה מ-%1 ל-%2

note: ($unarchive_courseID, $new_courseID)
en: Successfully unarchived %1 to the course %2
he_IL: %1 חולץ בהצלחה מהארכיון אל הקורס %2

en: Table defined in database but missing in schema
he_IL: הטבלה מוגדרת במסד הנתונים אך חסרה בסכמה

en: Table defined in schema but missing in database
he_IL: הטבלה מוגדרת בסכמה אך חסרה במסד הנתונים

en: Table is ok
he_IL: הטבלה תקינה

en: Take Action!
he_IL: בצע את הפעולה!

en: Target Set:
he_IL: גליון היעד:

en: TeX Source
he_IL: קובץ TeX

note: ($problems->[ $probOrder->[$i] ]->problem_id)
en: Template ID: %1
he_IL: מזהה תבנית: %1

en: Template Substitutions
he_IL: תחליפים של התבנית

en: Test Time
he_IL: זמן המבחן

en: Test Time Notification
he_IL: הודעה על זמן הנותר להגשת המבחן

en: Test Versions
he_IL: גרסות המבחן

en: Test not yet submitted.
he_IL: המבחן טרם הוגש.

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text chapter:
he_IL: פרק בספר הלימוד:

en: Text section:
he_IL: סעיף בספר הלימוד:

en: Textbook:
he_IL: ספר לימוד:

en: The "Score" tab will export achievement data to a CSV file that can be downloaded.  The export contains the global data including number of achievement points and current level of each student.  In addition for each selected achievement, a column for if the achievement was earned (1) or not earned (0) will be added to the CSV.
he_IL: פעולת "נקד" ייצר קובץ עם נתונים על הגדת ההישגים בפורמט CSV שנייתן להוריד למחשב. המידע הנשמר בקובץ כוללת נתונים גלובלים כמו כמות נקודות ההישגים והרמה הנוכחית של כל סטודנט. בנוסף, לכל היגש שנבחר תופיע עמודה בה רשומה לכל סטודנט האם הוא זכה בהישג (1) או לא (0).

en: The Attempts figure is the global average of the number of attempts (both correct and incorrect) individuals take on this problem.  A high figure may represent a difficult problem.  Note that problems with multiple parts may have higher average attempts since many students  will submit an answer to each part before continuing and each such  submittal counts as an attempt.
he_IL: הערך של "מספר ההגשות" הוא ממוצע גלובלי של מספר ההגשות (נכונות ולא נכונות) שלומדים הגישו לשאלה. מספר גבוהה יכולה להעיד שהשאלה קשה. שימו לב שמספר הנסיונות בדרך כלל גדולה יותר בשאלות עם מספר חלקים שנפחות בהדרגה עקב ההגשות לחלקים הנפרדים על מנת להתקדם בשאלה והעובדה שההגשות החלקיות כולם נספרות.

en: The Attempts figure is the local average of the number of attempts (both correct and incorrect) individuals at your institution take on this problem. A high figure may represent a difficult problem.  Note that problems with multiple parts may have higher average attempts since many students  will submit an answer to each part before continuing and each such  submittal counts as an attempt.
he_IL: הערך של "מספר ההגשות" הוא ממוצע מקומי של מספר ההגשות (נכונות ולא נכונות) שלומדים הגישו לשאלה במוסד שלך. מספר גבוהה יכולה להעיד שהשאלה קשה. שימו לב שמספר הנסיונות בדרך כלל גדולה יותר בשאלות עם מספר חלקים שנפחות בהדרגה עקב ההגשות לחלקים הנפרדים על מנת להתקדם בשאלה והעובדה שההגשות החלקיות כולם נספרות.

en: The Maximum number of times Show me Another can be used per problem by a student. If set to -1 then there is no limit to the number of times that Show Me Another can be used.
he_IL: המספר המקסימלי של הפעמים שסטודנט יכול להשתמש ב-"הראה לי שאלה דומה" עבור כל שאלה. אם מוגדר מינוס אחד -1 אז אין מגבלה למספר הפעמים.

en: The Reduced Scoring Period is the default period before the due date during which all additional work done by the student counts at a reduced rate. When enabling reduced scoring for a set the reduced scoring date will be set to the due date minus this number. The reduced scoring date can then be changed. If the Reduced Scoring is enabled and if it is after the reduced scoring date, but before the due date, a message like "This assignment has a Reduced Scoring Period that begins 11/08/2009 at 06:17pm EST and ends on the due date, 11/10/2009 at 06:17pm EST. During this period all additional work done counts 50% of the original." will be displayed.
he_IL: תקופת הניקוד המופחת היא התקופה ברירת המחדל לפני תאריך ההגשה בה כל התקדמות שמבצע הסטודנט נספרת בערך ניקוד מופחת. כשנבחרת אפשרות הניקוד מופחת עבור גליון תאריך הניקוד המופחת יהיה תאריך ההגשה פחות המספר הזה בתור ברירת מחדל. לאחר מכן, ניתן לשנות את תאריך הניקוד המופחת. אם אפשרות זו נבחרת ואם תאריך הניקוד זה עבר, אבל לא עבר תאריך ההגשה, תופיעה הודעה כגון "למטלה זו יש תקופת ניקוד מופחת שמתחילה ב-08/11/2009 בשעה 18:17 ונגמרת בתאריך ההגשה, 10/11/2009 בשעה 18:17. בתקופה זו כל ההגשות הנוספות מקנות 50% מהניקוד המקורי".

en: The Status figure is the global average of the Status individuals have earned on this problem. The Status is the percentage correct (from 0% to 100%) recorded for the problem.  A low figure may  represent a difficult problem.  The Status is often fairly high since  many students will work on a problem until they get it correct or nearly so.
he_IL: הערך של הציון הוא ממוצע גלובלי של הציון שלומדים השיגו בשאלה. הציון הוא הערך באחוזים (מ-0 ל- 100) של נכונות התשובות שהוגשו לשאלה. ערך נמוך יכולה להעיד שהשאלה קשה. באופן כללי, הציונים די גבוהים כי האפשרות להגיש מספר הגשות לכל שאלה מעודדת לומדים רבים להתנסות עד לקבלת ציון מלא או גבוהה.

en: The Status figure is the local average of the Status individuals at your institution have earned on this problem. The Status is the percentage correct (from 0% to 100%) recorded for the problem.  A low figure may  represent a difficult problem.  The Status is often fairly high since  many students will work on a problem until they get it correct or nearly so.
he_IL: הערך של הציון הוא ממוצע מקומי של הציון שלומדים השיגו בשאלה במוסד שלך. הציון הוא הערך באחוזים (מ-0 ל- 100) של נכונות התשובות שהוגשו לשאלה. ערך נמוך יכולה להעיד שהשאלה קשה. באופן כללי, הציונים די גבוהים כי האפשרות להגיש מספר הגשות לכל שאלה מעודדת לומדים רבים להתנסות עד לקבלת ציון מלא או גבוהה.

en: The WeBWorK Project
he_IL: פרוייקט ה-WeBWorK

en: The achievement evaluator is the perl code that is run after each submit to determine if an achievement is earned or not.  Click on the "Edit Evaluator" link to edit the evaluator.
he_IL: בודק זכאות עבור הישג הוא תוכת PERL שרצה אחרי כל הגשה של תשובה כדי לבדוק האם הסטודנט זכה בהישג. יש ללקוץ על הקישור "ערוך את בודק הזכאות" כדי לערוך את קובץ בודק הזכאות.

note: ($achievementName,			$c->shortPath($outputFilePath)
en: The achievement notification template for %1 has been renamed to "%2".
he_IL: שם קובץ התבנית להודעה על הישג %1 שונה אל "%2".

note: ($c->stash('achievementID')
en: The achievement notification template for achievement %1 has been disabled.
he_IL: הושבת קובץ התבנית להודעת הישג עבור ההישג %1.

note: ($filename, $ce->{mail}{maxAttachmentSize})
en: The attached file "%1" exceeds the allowed attachment size of %quant(%2,megabyte).
he_IL: הצרופה "%1" גדולה מדי (ניתן לצרף קובץ בגודל מירבי של %2 מגה-ביטים).

en: The child problems for this problem will become visible to the student when they either have more incorrect attempts than is specified here, or when they run out of attempts, whichever comes first.  Use -1 to indicate that child problems should only be available after a student runs out of attempts.
he_IL: שאלות צאצא של שאלה זו יהפכו לזמינות לסטודנט כאשר מספר הנסיונות הכושלות לענות על השאלה עברה את המספר שמוגדר כאן, או כאשר הסטודנט ניצל את כל הנסיונות שמותרות, לפי מה שיארע מוקדם יותר. יש להשתמש במינוס 1 כדי לומר ששאלות צאצא יהפכו לזמינות רק לאחר סיום כל נסיונות ההגשה.

note: ($courseID,							$_)
en: The context id for %1 is requested to be set to be the same as that of %2, and both courses are configured to use LTI 1.1, but the consumer keys for the two courses are either not both set or are the same.
he_IL: בקשת להגדיר context id עבור הקורס %1 שזהה לזו של הקורס %2, אך שני הקורסים מוגדרים להשתמש ב- LTI 1.1 ומפתחות consumer keys בקורסים אלו זהים (או שניהם לא מוגדרים).

note: ($courseID,							$_,)
en: The context id for %1 is requested to be set to be the same as that of %2, but the two courses are configured to use LTI 1.3 with the same LTI 1.3 authentication parameters.
he_IL: בקשת להגדיר context id עבור הקורס %1 שזהה לזו של הקורס %2, אך שני הקורסים מוגדרים להשתמש ב- LTI 1.3 ויש להם אותם נתוני הזדהות (authentication).

note: (tag('strong', stash('courseID')
en: The course %1 uses an external authentication system (%2). Please go there to log in again.
he_IL: הקורס %1 משתמש במערכת אימות/הזדהות חיצונית (%2). נא לחזור לשם כדי להיכנס שוב.

note: (tag('strong', $course)
en: The course %1 uses an external authentication system (%2). Please return to that system to access this course.
he_IL: הקורס %1 משתמש במערכת אימות/הזדהות חיצונית (%2). נא לחזור לשם כדי להיכנס לקורס הזה.

note: (tag('strong', $course)
en: The course %1 uses an external authentication system (%2). You've authenticated through that system, but aren't allowed to log in to this course.
he_IL: הקורס %1 משתמש במערכת אימות/הזדהות חיצונית (%2). אומתת במערכת החיצונית, אבל אתה לא מורשה להתחבר לקורס הזה.

en: The current value of the achievement counter. Changes to this variable will be saved.
he_IL: הערך הנוכחי של המונה שבשימוש בהישג זה. שינויים לערך זה יישמרו במסד הנתונים.

en: The default display mode
he_IL: ברירת המחדל של מצב התצוגה

en: The default number of attempts before the problem is re-randomized. ( 0 => never )
he_IL: ברירת המחדל למספר הנסיונות לפני שהשאלה עוברת רמדומיזציה מחדש. ( 0 => אף פעם )

en: The default number of attempts between re-randomization of the problems ( 0 => never)
he_IL: ברירת המחדל למספר הנסיונות בין רנדומיזציות מחדש של השאלה ( 0 => אף פעם )

en: The description shown to students which states what action is needed to earn the achievement.
he_IL: התיאור המוצג לסטודנטים שמתאר איך ניתן לזכות בהיגש זה.

en: The directory you specified doesn't exist
he_IL: התיקייה שציינת  לא קיימת

note: ($achievementName,				$c->shortPath($outputFilePath)
en: The evaluator for %1 has been renamed to "%2".
he_IL: בוצע שינוי של בודק הזכאות עבור ההישג %1 אל הקובץ בשם החדש "%2".

en: The file does not appear to be a text file
he_IL: הקובץ איננו קובץ טקסט

en: The file you are trying to download doesn't exist
he_IL: הקובץ שאת/ה מנסה להוריד אינו קיים

note: ($filename)
en: The filetype of the attached file "%1" is not allowed.
he_IL: סוג הקובץ של "%1" שרצית לצרף אינו מותר כצרופה במערכת.

en: The following courses were successfully hidden:
he_IL: הקורסים הבאים הוסתרו בהצלחה:

en: The following courses were successfully unhidden:
he_IL: הקורסים הבאים נהפכו לגלויים בהצלחה:

note: (tag('b', join(', ', @$unassignedUsers)
en: The following users are NOT assigned to this set and will be ignored: %1
he_IL: למשתמשים הבאים לא הוקצה הגליון הזה ולכן נתעלם מהם: %1

note: ('<code>&lt;%= ... %&gt;</code>', '<code>&lt;%= $achievement->description %&gt;</code>')
en: The following variables are available for use in the template.  These variables can be used inside %1 tags.  For example, %2 will insert the description of the achievement into the email body.
he_IL: המשתנים הרשומים למטה זמינות לשימוש בתבנית. ניתן להשתמש משתנים אלו בתוך %1 טגים  ? TAGS. למשל, %2 תוסיף את התיאור של ההישג לתוך גוף ההודעה.

en: The goal value of the achievement counter.
he_IL: ערך המטרה של המונה שבשימוש בהישג זה.

note: (join('.', @{ $problemSeqs[ $children_counts_indexs[0] ] })
en: The grade for this problem is the larger of the score for this problem, or the score of problem %1.
he_IL: הציון עבור שאלה זו זה הגדול מבין ניקוד השאלה, וניקוד השאלה %1.

note: (join(', ', map({ join('.', @{ $problemSeqs[$_] })
en: The grade for this problem is the larger of the score for this problem, or the weighted average of the problems: %1.
he_IL: הציון עבור שאלה זו זה הגדול מבין ניקוד השאלה, והממוצע המותאם של השאלות: %1.

en: The initial value is the answer sub score for the answer that is currently shown.  If this is modified, it will be used to compute the total problem score below.  This score is not saved, and will reset to the score for the shown answer if the page is reloaded.
he_IL: הערך ההתחלתי הוא הציון החלקי עבור התשובה שמוצג כרגע. אם תבצע בו שינוי, הערך החדש תתרום לחישוב מחדש של הציון הכולל שלמטה. הציון החלקי אינו נשמר במערכת ותחזור לערך של התשובה שמופיעה כאשר הדף נטען מחדש.

en: The initial value is the currently saved score for this student.
he_IL: הערך ההתחלתי הוא הציון שנשמר כרגע במערת עבור סטודנט זה.

note: ($rename_oldCourseID, $rename_oldCourseInstitution, $rename_newCourseInstitution)
en: The institution associated with the course %1 has been changed from %2 to %3
he_IL: המוסד שאליו קורס %1 מיוחס שונה מ-%2 ל-%3

note: ($rename_newCourseID, $optional_arguments{courseInstitution})
en: The institution associated with the course %1 is now %2
he_IL: המוסד שמיוחס לקורס %1 הוא כעת %2

note: ($userID)
en: The instructor account with user id %1 does not exist.  Please create the account manually via WeBWorK.
he_IL: לא קיים חשבון מורה בעל מזהה המשתמש %1. אנא צור את החשבון באופן ידני בתוך בקורס במערכת ה- WeBWorK.

note: ($c->param('new_set_name')
en: The name "%1" is not a valid set name.  Use only letters, digits, dashes, underscores, periods, and spaces.
he_IL: השם '%1' אינו של תקין לגיליון תקין. השתמש רק באותיות באנגלית, ספרות, סימני מינוס, קו-תחתון underscore, נקודה ורווחים.

en: The name of course information file (located in the templates directory). Its contents are displayed in the right panel next to the list of homework sets.
he_IL: שם קובץ במידע של הקורס (נמצא בתיקיית templates). תוכן הקובץ מוצג בפאנל הימני ליד רשימת הגליונות.

en: The name of the LMS
he_IL: שם של מערכת הלימוד LMS

en: The name of the LMS. This is used in messages to users that direct them to go back to the LMS to access something in the WeBWorK course.
he_IL: שם של מערכת הלימוד LMS. הטקסט שמוגדר כאן מופיע בהודעות המפנות את הסטודנטים להיכנס שוב דרך מערת הלימוד אל תוכן הקורס בווב-וורק.

en: The number of points earned for earning the achievement.
he_IL: מספר נקודות ההישג בה זוכים כאשר זוכים בהישג.

note: ($c->tag('b', $fieldText)
en: The password you entered in the %1 field does not match your current password. Please retype your current password and try again.
he_IL: הסיסמה שהזנת בשדה %1 לא מתאימה לסיסמתך הנוכחית. אנא הזן את סיסמתך הנוכחית ונסה שוב.

note: ($c->tag('b', $newPasswordText)
en: The passwords you entered in the %1 and %2 fields don't match. Please retype your new password and try again.
he_IL: הסיסמאות שהזנת בשדות %1 ו-%2 לא מתאימות. אנא הזן מחדש את סיסמתך החדשה ונסה שנית.

en: The percentage of students receiving at least these scores. The median score is in the 50% column.
he_IL: אחוז הסטודנטים עם ניקוד כזה לפחות. הציון הממוצע הוא בעמודת 50%.

note: ($setName)
en: The prerequisite conditions have not been met for set '%1'.
he_IL: התנאים המקדימים עבור הגיליון '%1' לא קוימו.

en: The problem set is not yet open
he_IL: הגליון טרם נפתח לשימוש

en: The reduced scoring date should be between the open date and close date.
he_IL: תאריך הניקוד המופחת צריך להיות בין תאריך הפתיחה לתאריך הסגירה.

note: ($_)
en: The requested LMS Context ID is the same as that of another course that is also configured to use LTI 1.1, but the consumer keys for both this course and that course are either both not set or are the same. This is not allowed, and so this setting was not saved.
he_IL: ערך context id שנתת זהה לזו של הקורס אחר כאשר שני הקורסים מוגדרים להשתמש ב- LTI 1.1 ומפתחות consumer keys בקורסים אלו זהים (או שניהם לא מוגדרים). מצב זו אינו חוקי ולכן הערך לא נשמר.

en: The requested LMS Context ID is the same as that of another course that is also configured to use LTI 1.3, but this course and that course have the same LTI 1.3 authentication parameters. This is not allowed, and so this setting was not saved.
he_IL: ערך context id שנתת זהה לזו של הקורס אחר כאשר שני הקורסים מוגדרים להשתמש ב- LTI 1.3 ולשני הקורסים אותם הגדרות הזדהות (authentication). מצב זו אינו חוקי ולכן הערך לא נשמר.

note: ($tempFile)
en: The requested file "%1" does not exist on the server.
he_IL: הקובץ שביקשת "%1" לא קיים בשרת.

en: The sets checked below will be visible to students or hidden from students. Useful for preparing sets ahead of time, but not showing them to students; or for temporarily hiding a set which has a mistake in it while it is being fixed.
he_IL: המטלות הנבחרות בעזרת סימון למטה יהיו זמינים לסטודנטים או מוחבאים מהסטודנטים. הסתרת מטלה היא שימושים בזמן הגדרת המטלה מבלי שהסטודנטים ידעו על קיומה; וגם במקרה שרצוי להסתיר מטלה בשלימותה לצורך ביצוע תיקונים של שגיאות בשאלות.

en: The sets checked below will written to set definition files, to be saved for future use, or to be transferred to another course. The set definition files can be uploaded/downloaded using the "File Manager".
he_IL: המערכת תיצר קבצי הגדרת מטלה עבור המטלות המסומנות למטה. רבצי אלו עוזרות להעתיק מטלה לקורס אחר או לשמור את ההגדרות של מטלה לשימוש עתידי. את הקבצים ליתן להוריד למחשב או להעלות לקורס בעזרת "מנהל הקבצים".

en: The text box now contains the source of the original problem. You can recover lost edits by using the Back button on your browser.
he_IL: tr: The text box now contains the source of the original problem. You can recover lost edits by using the Back button on your browser.

note: ($rename_oldCourseID, $rename_oldCourseTitle, $rename_newCourseTitle)
en: The title of the course %1 has been changed from %2 to %3
he_IL: הכותרת של קורס %1 שונתה מ-%2 ל-%3

note: ($rename_newCourseID, $optional_arguments{courseTitle})
en: The title of the course %1 is now %2
he_IL: הכותרת של הקורס %1 היא עכשיו %2

en: The total grade row at the bottom shows the total score and percent average over all open assignments.  The total grade row can be shown/hidden under general course configuration settings.
he_IL: שורת הציון הכולל בתחתית הטבלה מראה את הניקוד הכולל ואת הציון באחוזים המבוסס על כל המטלות הפתוחות. ניתן להסתיר/לגלות את שורות הציון הכולל בדף ההגדרות הכלליות של הקורס.

note: ($fileName)
en: The value for the hideScoreByProblem option in "%1" is not valid. It will be replaced with "N".
he_IL: הערך עבור האופציה hideScoreByProblem ב "%1" אינו תקין. הערך תוחלף ב- "N".

en: The visible name/title of the achievement.
he_IL: השם המוצג של ההישג.

en: The webwork server must be able to write to these directories. Please correct the permssion errors.
he_IL: שרת ה-WeBWorK חייב לאפשר רישום של התיקיות הללו. אנא תקן את שגיאות ההרשאה.

en: Theme
he_IL: תבנית עיצוב theme:

en: Then by
he_IL: ואז לפי

note: ($listingsCount)
en: There are %1 matching WeBWorK problems
he_IL: יש %1 שאלות מתאימות

en: There are extra database fields which are not defined in the schema for at least one table.
he_IL: ישנם שדות נוספות במסד הנתונים שאינם מופיעות כיום בסכמה schema עבור לפחות טבלה אחת.

en: There are extra database fields which are not defined in the schema for at least one table. Check the checkbox by the field to delete it when upgrading the course. Warning: Deletion destroys all data contained in the field and is not undoable!
he_IL: ישנם שדות נוספות במסד הנתונים שאינם מופיעות כיום בסכמה schema עבור לפחות טבלה אחת. סמן בתיבה הייעודית ליד השדה על מנת למחוק את הדשה ממסד הנתונים בתהליך שדרוג הקורס. אזהרה: המחיקה מוחקת לגמרי את כל הנתונים שנשמרו בעבר בשדה ואין דרך לחזור אחורה אחרי המחיקה! ניתן לשמור ארכיון של הקורס לפני השדרוג על מנת לשמור בצד את הנתונים.

en: There are extra database tables which are not defined in the schema.
he_IL: ישנם טבלאות נוספות במסד הנתונים שאינם מופיעות כיום בסכמה schema.

en: There are extra database tables which are not defined in the schema.
he_IL: ישנם טבלאות נוספות במסד הנתונים שאינם מופיעות כיום בסכמה schema.

en: There are extra database tables which are not defined in the schema.  These can be deleted when upgrading the course.
he_IL: ישנם טבלאות נוספות במסד הנתונים שאינם מופיעות כיום בסכמה schema. ניתן למחוק אותם בתהליך שדרוג הקורס.

en: There are no matching WeBWorK problems
he_IL: אין שאלות מתאימות.

en: There are no set definition files in this course to look at.
he_IL: אין קבצי הגדרת גיליונות שניתן להציג בקורס זה.

note: ($achievementID)
en: There is NO undo for this function.  Do not use it unless you know what you are doing!  When you unassign a student using this button, or by unchecking their name, you destroy all of the data for achievement %1 for this student.
he_IL: פעולה זו בלתי הפיכה. אל תבצע אותה אם אתה לא יודע מה אתה עושה! כשאתה מבטל הקצאה של סטודנט בעזרת כפתור זה, או על ידי בחירת השם שלו, אתה מוחק את כל הנתונים של הישג %1 של סטודנט זה.

en: There is NO undo for unassigning a set.
he_IL: אי אפשר לחזור בך מביטול הקצאה של גליון.

en: There is NO undo for unassigning students.
he_IL: אי אפשר לחזור בך מביטול הקצאת סטודנטים.

note: ($message_file, $merge_file)
en: There is no additional grade information.  A message about additional grades can go in [TMPL]/email/%1. It is merged with the file [Scoring]/%2. These files can be edited using the "Email" link and the "File Manager" link in the left margin.
he_IL: אין מידע נוסף על הציונים. הודעה על ציונים נוספים יכולה להופיע בקובץ [TMPL]/email/%1. התוכן תמוזג יחד עם הקובץ [Scoring]/%2. קבצים אלה ניתנים לעריכה בעזרת קישור ה-"דוא"ל" וה-"עורך הקבצים" בתפריט הראשית.

note: ($continueTimeLeft)
en: There is no time remaining on the currently open test. Click continue below and then click "Grade Test" within %1 seconds to submit the test for a grade.
he_IL: נגמר הזמן להגשת המבחן שפתוח אצליך. יש ללחוץ המשך למטה ואז ללחוץ על "הגש את המבחן" תוך %1 שנויות על מנת להגיש את התשובות שלך לקבלת ציון במבחן.

en: There is no undo for deleting files or directories!
he_IL: אי אפשר לחזור בך ממחיקת קבצים או תיקייות!

en: There is no written solution available for this problem, but you can still view the correct answers.
he_IL: לא קיים פתרון לשאלה זו, אבל עדיין ניתן לצפות בתשובות הנכונות.

en: There is one main theme to choose from: math4. It has three variants: math4-green, math4-red, and math4-yellow. The theme specifies a unified look and feel for the WeBWorK course web pages.
he_IL: יש תבנית עיצוב ראשי יחיד שזמינה במערכת: math4. ישנם 3 גרסאות משנה בעלי צבעים אחרים: math4-green, math4-red, ו- math4-yellow. תבנית העיצוב קובעת מראה/עיצוב אחידה לדפי הקורס.

en: There was an error during the login process.  Please speak to your instructor or system administrator if this recurs.
he_IL: אירעה שגיאה בתהליך ההתחברות. אנה פנה לצוות התמיכה/סגל ההוראה במידה והתקלה הזאת נמשכת.

en: There was an error during the login process.  Please speak to your instructor or system administrator.
he_IL: אירעה שגיאה בתהליך ההתחברות. אנא פנה לצוות התמיכה או אל סגל ההוראה.

note: ('href="https://webwork.maa.org/wiki/Set_Definition_Files" target="Webworkdocs"')
en: These are stored in the templates directory. The format of <strong>Set Definition files</strong> is described in the <a %1>Set Definition specification</a>. Set definition files are mainly useful for transferring set assignments from one course to another and are created when exporting a problem set from the "Sets Manager". Each set definition file contains a list of problems used and the dates and times. These definitions can be imported into the current course.
he_IL: קבצים אלו נשמרים בתיקיית  templates של הקורס. המבנה של  <strong>קבוץ הגדרת מטלה</strong> מתואר בדף  <a %1>Set Definition specification</a>. קבצי הגדרת מטלות שימושיות לצורך העברת מטלה לקורס אחר. ניתן לייצר קובץ מתאים למטלה/מטלות נבחרות על ידי ייצוא של מטלות בעזרת "מנהל המטלות". כל קובץ מכיל את רשימת השאלות שבמטלה כולל הגדרות נלוות וכן את מועדי הפתיחה והסיון וכו'. ניתן גם לייבא קבצים מסוג זה לקורס הנוכחי.

en: These are the files from which problems are generated and are located in the templates directory or in subdirectories. They can be edited directly using the "Edit" link on each problem page or from the "Sets Manager". The File Manager allows you to upload or download these files. 	Directories that start with "set" contain pg files and are generated when exporting a problem set in which there are local versions of a problem.
he_IL: אלו קבצים שמייצרים את השאלות. הקבצים נשמרים בתיקית templates של הקורס או בתיקיות משנה. ניתן לערוך קבצים אלו בעזרת קישורית "ערוך" בדך השאלה או בדף הגדרת מטלה שפותחים בעזרת "מנהל המטלות". ניתן לההעלות או להוריד קבצים מסוג זה בעזרת מנהל הקבצים. 	תיקיות ששמם מתחיל ב-  "set" מכילים קבצי pg, ותיקיות אלו נוצרות בזמן ההגדרה של מטלה ??? ובזמן ייצוא של גיליות בו יש גרסאות מקומיות של שאלות (שאלות שאינם ממאגר שאלות מרכזית).

en: These users and higher get the "Show Past Answers" button on the problem page.
he_IL: משתמשים מרמת הרשאה זו ומעלה מקבלים את כפתור "צפייה בתשובות קודמות" בדף השאלות.

en: This action can take a long time if there are many students.
he_IL: הפעולה יכולה להמשך זמן רב אם ישנם סטודנטים רבים.

en: This action will not overwrite existing users.
he_IL: פעולה זו לא תדרוס משתמשים קיימים.

note: (tag('b', $guestLoginText)
en: This course supports guest logins. Click %1 to log into this course as a guest.
he_IL: הקורס הזה תומך במשתמשים אורחים. לחץ %1 כדי להתחבר לקורס בתור אורח.

en: This determines whether or not saved past answers are automatically filled in to the problem form when a student returns to a problem after having left the problem. This option is only visible if the user has the permission to show old answers.
he_IL: הגדרה זו קובעת האם התשובות שהוגשו לאחרונה מוזנות באופן אוטומטית לשאלה כאשר הסטודנט חוזר לשאלה לאחר שעזב אותה. האופציה הזאת מוצגת רק כאשר למשתמש יש זכויות לראות תשובות קודמות.

en: This email address will be used as the sender for achievement notifications. Achievement notifications will not be sent unless this is set.
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני זה ישמש ככתובת השולח של הודעות על היגשים. לא תשלחנה הודעות על הידשים אם לא מוגדרת כתובת כאן,

en: This file is a template. You may use "Save As" to create a new file.
he_IL: קובץ זו הוא תבנית. ניתן להשתמש ב"שמור בשם" כדי לייצר קובץ חדש שניתן לערוך ולשנות.

en: This form can assign, unassign, and edit user data for a single achievement.  You can assign the achievement to all current users or select which users to assign the achievement to and click Save.  You can unassign the achievement by unchecking a student's name (note all data will be deleted).  To unassign the achievement from all users, first select "Allow unassign" and then click the "Unassign from All Users" button. You can also toggle the earned status with the checkbox in the "Earned" column and edit the achievement counter for counting achievements.
he_IL: בטופס זה ניתן להקצות הישג למשתמשים, לבטל הקצאות, ולערוך נתונים של משתמשים עבור ההישג המסוים. ניתן להקצות את ההישג לכל המשתמשים הקיימים או לבחור לאילו משתמשים להקצות את ההיגש - במקרה של בחירה של משתמשים יש ללחוץ על עפתור השמירה. ניתן לבטל את ההקצאה לסטודנט מסוים על ידי הורדת הסימום בשורה של המשתמש שלו (זהירות: כל הנתונים על הישג זה למשתמש שמבוטל עבורו ההקצאה תימחק לצמיתות). כדי לבטל את ההקצאה לכל המשתמשים ראשית יש לאפשר את ביטול ההקצה ואז ללחץ על הכפתור לביטול ההקצה מכולם. ניתן לשנות את מצב הזכיה של ההישג עבור סטודנט בעזרת הוספה/ביטול הסימון בעמודה המתאימה. ניתן גם לשנות את ערך המונה שקשור להישג זה במקום המתאים. יש לשמור לאחר ביצוע שינויים.

en: This homework set contains no problems.
he_IL: גליון שיעורי הבית לא מכיל שאלות.

en: This homework set is closed.
he_IL: גליון שיעורי הבית הוא סגור

en: This homework set is not yet open.
he_IL: גליון שיעורי הבית הזה עדיין לא פתוח

note: ($hours,					$minutes)
en: This is a timed test. You will have %quant(%1,hour) and %quant(%2,minute) to complete the test.
he_IL: זה מבחן מוגבל בזמן. יש לך %quant(%1,שעה,שעות) and %quant(%2,דקה,דקות) לסיים את המבחן.

note: ($hours,					$minutes)
en: This is a timed test. You will have %quant(%1,hour,hours,)%quant(%2,minute,minutes,) to complete the test.
he_IL: זה מבחן מוגבל בזמן. יש לך %quant(%1,שעה,שעות) ו- %quant(%2,דקה,דקות) לסיים את המבחן.

en: This is done from the "Sets Manager" or from the "Instructor Tools" page if you wish to assign a set to all students or a large group of students (e.g. a section).
he_IL: במקרה שאתה רוצה לשייך מטלה לכל הסטודנטים או לקבוצה גדולה של סטודנטים (למשל לסטודנטים בקבוצת הרצאה מסוימת) יש להיעזר ב"מנהל המטלות" או ב"כלי המורה".

en: This is done from the "Sets Manager" or from the "Instructor Tools" page.
he_IL: זה מתבצע דרך "מנהל המטלות" או דף "כלי מורה".

en: This is done from the "Sets Manager" page or the "Instructor tools" page.
he_IL: זה מתבצע דרך "מנהל המטלות" או דף "כלי מורה".

en: This is generally the date when students can begin visiting the set and submitting answers. Prior to this date, if the set is assigned to a user and it is flagged "visible", they can see that it exists and when it will open, but cannot view the problems. If using "course" grade passback to an LMS, only those sets that are past their open date are factored in to the overall course grade that is passed back.  Note that certain permissions can be changed so that the details explained here are no longer true.
he_IL: באופן כללי, מועד זו קובעת ממתי יש לסטודנטים אפשרות לראות את תוכן המטלה ולהתחיל להגיש תשובות. במקרה של מטלה גלויה ששויכה למשתמש מסוים, לפני מועד זה המשתמש יראה שהמטלה קיימת ואת מועד השחרור המוגדר, אך ללא אפשרות לראות את השאלות. במקרה של החזרת ציום קורס למערכת למידה בעזרת LTI, רק מטלות שמועד פתיחתם עברו מתחשבות בציון הקורס שנשלח למערכת הלמידה.  חשוב לדעת שניתן לשנות הרשאות במערכת באופן שהמתואר כאן כבר לא יהיה נכון.

en: This is most easily done by importing a class list. The class list can be uploaded from your workstation to the server using the File Manager page. The class list must be a file ending in .lst and must have a specific <a href="http://webwork.maa.org/wiki/Classlist_Files#Format_of_classlist_files">format</a>. Once the file has been uploaded to the server the file will appear in the import action pop-up list (5th action). demoCourse.lst is available for most courses and adds the "practice users" which activate guest logins to the class list.
he_IL: טעינת משתמשים מתבצע בצורה הנוחה ביותר בעזרת ייבוא קובץ רשימת תלמידים. ניתן להעלות קובץ מתאים לשרת בזערת מנהל הקבצים. סיומת הקובץ חייבת להיות .lst = נקודה lst וחייבת להיות  <a href="http://webwork.maa.org/wiki/Classlist_Files#Format_of_classlist_files">במבנה</a> מסוים. לאחר העלת הקובץ, הוא יופיע ברשימת הבחירה של פעולת הייבוא (הפעולה ה-5-ית) של מנהל המשתמשים.

en: This is the default number of attempts a student must make before hints will be shown to the student. Set this to -1 to hide hints. Note that this can be overridden with a per problem setting.
he_IL: ערך ברירת המחדל של מספר ההגשות שעל סטודנט להגיש לפני שהמערכת תציג לו רמזים. יש להגדיר את הערך -1 מינוס 1 כי למנוע הצגת רמזים. יש לציין שהערך שמוגדר לשאלה מסוימת גוברת על ערך ברירת המחדל.

en: This is the number of achievement points given to each user for completing a problem if the problem is in a set that is in the reduced scoring period.
he_IL: זהו מספר נקודות ההישג שניתנות לכל משתמש עבור הגשת תשובה נכונה לשאלה כאשר המטלה נמצאת בתקופת ניקוד מופחת.

en: This is the only part of the score that is actually saved. This is computed from the answer sub scores above using the weights shown if they are modified.  Alternatively, enter the score you want saved here (the above sub scores will be ignored).
he_IL: זהו הציון היחיד שנשמר במסד הנתונים. הערך כאן מחושב על בסיס תתי-הציון שלמעלה לפי המשקלות שמופיעות אם תבצע שינוי בתת-הציון. לחילופין, ניתן לשנות את הערך כאן, ואז ערך זה תשמר (והמערכת תתעלם משינויים שבוצעו לתתי-הציונים  למעלה).

en: This is where email messages and templates are saved. You can upload or download files in this directory if you wish to save the files for later.
he_IL: זו התיקייה בה נשמרות הודעות דואר ותבניות לייצור הודעות. ניתן להוריד קבצים מהתיקייה על מנת להשמש בהם בעתיד, וכן להעלות קבצים מתאימים לתיקייה.

en: This is your last submission.  If you say yes, then your answers will be final, and you will not be able to continue to work this test version.
he_IL: זהו ההגשה האחרונה שמותר לך לשלוח למערכת. אם תאשר את ההגשה התשובות שנשלחות יהיו סופיות ולא תוכל להמשיך לעבוד על גרסה זו של המבחן.

en: This is your only submission.  If you say yes, then your answers will be final, and you will not be able to continue to work this test version.
he_IL: זהו ההגשה היחידה שמותר לך לשלוח למערכת. אם תאשר את ההגשה התשובות שנשלחות יהיו סופיות ולא תוכל להמשיך לעבוד על גרסה זו של המבחן.

note: ('PGMLLab/PGML-lab.pg')
en: This links to a WeBWorK "problem" which allows you to try out fragments of PGML code. This link will not be available if the file %1 is not located in the templates directory of the course.
he_IL: קישור זה מפנה ל"שאלת" ווב-וורק בו ניתן להשתמש באופן ניסויי בקטעים של קוד מסוג PGML. קישורית זה לא תהיה זמינה כאשר הקובץ %1 אינו נמצא בתייקית templates של הקורס.

en: This may be Mathjax, images, or plainText. Only the options that are enabled for the course will be available to select. This option is only visible if there is more than one display mode enabled for the course.
he_IL: אפשר לבחור כאן בין Mathjax - כלי לייצוג נוסחאות יפות בדפדפן המשתמש, תמונות -  images - שהמערכת תכין תמונה של כל נוסחה, או טקסט פשוט - plainText. רק האפשרויות שהוגדרו כזמינות ברמת הגדרות הקורס יופיעו כאן כאפשרות שניתן לבחור בינם.  האפשאות לבחור בצורת הצגת נוסחות תופיע רק אם הקורס מאפשר בחירה מבין לפחות שתי אפשרויות.

en: This must be set in order to utilize LTI content selection. The WeBWorK content item URL must be set for the external tool in the LMS first. Then if content selection from the LMS is attempted, you will be shown the LMS context ID. Enter the context ID shown here, and then you will be able to select assignments from this course, and import them into the LMS.
he_IL: נדרש להגדיר ערך זה כדי לאשפר את השימוש בבחירת תוכן (context selection) דרך LTI. ראשית, יש להגדיר במערכת ניהול הלמידה LMS את כתובת בחירת התוכן של ווב-וורק. אחרי כן, כאשר תנסה לבחור תוכן דרך מערכת ניהול הלמידה תוצג לך הערך של context ID של הקורס שלך במערכת ה- LMS. יש להזין כאן את הערך המוצג של ה- context ID ולשמור. לאחר מכן תוגל לבחור מטלות מהקורס ולייבא אותת ל- LMS.

en: This page allows one to edit and set the achievement email notification template for an achievement.  In addition to setting an email notification template for an achievement here, you must also set the "email address to use when sending Achievement notifications" in the optional modules of the course configuration in order for email notifications to be sent.
he_IL: דף זה מאפשר להגדיר ולערוך את התבנית של הודעה שתישלח לאחר זכייה בהיגש מסוים. על מנת שישלחו הודעות נדרש בנוסף להגדיר את כתובת השולח עבור הודעות הישגים בהגדרות של מודלים אופציונלים בהגדרות הקורס.

en: This page allows users to change their password, email address, and display settings used in problems. Note that you can hide this page entirely for students by setting permission levels to login_proctor or higher for the permissions to change password, change email address, and change display settings used in pg problems.
he_IL: דף זה מאפשר למשתמש לשנות את הסיסמה שלהם למערכת, את כתובת דואר האלקטרוני שלהם, ואת אופן תצוגת הנסחות בשאלות. ניתן למנוע גישת סטודנטים לדף זה על ידי קביעת רמת הרשאה של  login_proct or = משגיח התחברות או מעלה עבור שלושת הפעולות: שינוי סיסמה, שינוי כתובת דואר אלקטורני, ושינוי אופן התצוגה של הנסחאות בשאלות.

en: This page displays a student's current achievement level and progress toward the next level, and lists the rewards and badges that the student has earned. If rewards have been earned, then the student may also redeem those rewards.
he_IL: דף זה מייצג את רמת level ההישגים הנוכחית של סטודנט ואת ההתקדמות שלו לרמה הבאה. הדף גם מודיע על כל הפרסים/חפצים בו זכה הסטודנט וכל על כל התוים בהם זכה. אם הסטודנט זכה בפרסים הוא יכול להפעיל/לפדות אותם.

en: This page shows the student's current grades for all sets they are assigned to.  Only visible sets are shown to the student, while invisible set names are italic when viewed as an instructor.  Students can only see the per problem grades on open assignments.
he_IL: דף זה מציג את הציונים הנוכחים של הסטודנט לכל המטלות המשויכות אליו. רק מטלות גלויות מוצגות לסטודנט, ושמות של מטלות מוסתרות יופיע בפונט/כתב נטוי ITALICS. סטודנטים יכולים לראות הציונים של כל השאלות רק למטלות פתוחות - לאחר תאריך הפתיחה.

en: This problem has open subproblems.  You can visit them by using the links to the left or visiting the set page.
he_IL: לשאלה זו יש תתי שאלות פתוחות. ניתן לראותן על ידי שימוש בקישורים משמאל או על ידי ביקור בעמוד הגליון.

note: ($prettyID)
en: This problem uses the same source file as number %1.
he_IL: שאלה זו משתמשת באותו קובץ מקור כמו שאלה %1.

note: ($ur->email_address)
en: This sample mail would be sent to %1
he_IL: דוא"ל דוגמה זה ישלח ל-%1

note: (join('.', @seq)
en: This score for this problem does not count for the score of problem %1 or for the set.
he_IL: הציון על שאלה זו איננה תורמת לציון של שאלה %1 או לציון הגליון.

note: ($message_file,				$merge_file)
en: This scoring message is generated from [TMPL]/email/%1. It is merged with the file [Scoring]/%2. These files can be edited using the "Email" link and the "File Manager" link in the left margin.
he_IL: הודעת הציונים מיוצרת מ-[TMPL]/email/%1. היא ממוזגת באמצעות הקובץ [Scoring]/%2. קבצים אלה ניתנים לעריכה בעזרת קישור ה-"דוא"ל" וה-"עורך הקבצים" בצד שמאל.

note: (tag('strong', dir => 'ltr', format_set_name_display($setID)
en: This set %1 is assigned to %2.
he_IL: הגליון הזה, %1, הוקצה ל-%2.

en: This set doesn't contain any problems yet.
he_IL: גליון זה עדיין לא מכיל שום שאלות.

note: ($c->formatDateTime($reduced_scoring_date, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: This set had a reduced scoring period that started on %1 and ended on %2.  During that period all work counted for %3% of its value.
he_IL: לגליון זה קיימת תקופת ניקוד מופחת שתחל ב-%1 ותסתיים ב-%2. בתקופה זו כל עבודה נספרת כ-%3%מערכה המקורי.

en: This set has a set-level proctor password to authorize logins. Enter the password below.
he_IL: לגליון ישנה סיסמת משגיח ברמת-גליון, כדי לנטר הרשאות. הזמן את הסיסמה בתיבה שלעיל.

en: This set is hidden from students.
he_IL: מטלה זו מוסתרת מהסטודנטים.

note: ($reducedScoringPerCent)
en: This set is in its reduced scoring period.  All work counts for %1% of its value.
he_IL: הגליון הזה נמצא בתקופת הניקוד המופחת שלו. כל תשובה נספרת כ-%1% מהערך המקורי שלה.

en: This set is visible to students.
he_IL: גיליון זה זמין לסטודנטים.

en: This source file does not exist!
he_IL: קובץ מקור זה לא קיים!

en: This source file is a directory!
he_IL: קובץ מקור זה הוא תיקייה!

en: This source file is not a plain file!
he_IL: קובץ המקור הוא לא קובץ ריק!

en: This source file is not readable!
he_IL: לא ניתן לקרוא קובץ מקור זה!

en: This specifies the rerandomization period: the number of attempts before a new version of the problem is generated by changing the Seed value. The value of -1 uses the default from course configuration. The value of 0 disables rerandomization.
he_IL: זה מפרט את תקופת הרנדומיזציה מחדש: מספר הניסיונות לפני שנוצרת שאלה חדשה על ידי שינוי ערך הזרע. הערך -1 מסמל את ברירת המחדל של הקורס. הערך 0 מבטל את הרנדומיזציה מחדש.

en: This test requires a proctor password to continue.
he_IL: מבחן זה מחייב הזנת סיסמת משגיח כדי להמשיך.

en: This test requires a proctor password to start.
he_IL: מבחן זה מחייב הזנת סיסמת משגיח כדי להתחיל אותה.

en: Time
he_IL: מועד

note: ($c->{elapsedTime}, sprintf('%.0f', 10 * ($c->{set}->due_date - $c->{set}->open_date)
en: Time taken on test: %1 min (%2 min allowed).
he_IL: זמן שנלקח לבחינה: %1 דקות (%2 דקות מורשות).

en: Timestamp
he_IL: חותמת זמן

en: Timezone for the course
he_IL: איזור זמן של הקורס

note: (sprintf('%.0f', $restriction)
en: To access this set you must score at least %1% on set %2.
he_IL: על מנת לגשת לגליון זה, עליך לצבור ניקוד של לפחות %1% בגליון %2.

note: (sprintf('%.0f', $restriction)
en: To access this set you must score at least %1% on the following sets: %2.
he_IL: כדי לגשת לגליון זה עליך לצבור ניקוד של לפחות %1% בגליונות הבאים: %2.

en: To change status (scores or grades) for this student for one set, click on the individual set link.
he_IL: על מנת לשנות סטטוס (נקודות או ציונים) לסטודנט זה עבור גליון אחד, לחץ על הקישור לגליון הנ"ל.

en: To edit a specific student version of this set, edit (all of) her/his assigned sets.
he_IL: על מנת לערוך גרסה מסוימת של סטודנט לגליון הנ"ל, ערוך (את כל) הגליונות המוקצים לו/ה.

en: To use the Email merge feature, upload a CSV with calculated grades to the scoring directory using the "File Manager".
he_IL: בגדי להשתמש באפשרות למיזור נתונים לתוך הודעה יש להעלות קובץ עם נתונים, למשל ציונים חיצוניים, בפורמט הנדרש לתיקיית scoring בעזרת מנהל הקבצים.

en: Total Points:
he_IL: סה"כ נקודות:

en: Totals only (not problem scores)
he_IL: סה"כ בלבד (ללא ניקודי שאלות)

en: Totals only, only after answer date
he_IL: סה"כ בלבד, רק לאחר תאריך התשובות.

en: True
he_IL: נכון

en: Try it
he_IL: נסה את השאלה

en: Tunic of Extension
he_IL: כתונת ההארכה

en: Two Columns
he_IL: שתי עמודות

en: Type
he_IL: סוג

note: ($achievementName)
en: Unable to change the achievement notification template for achivement %1. Unknown error.
he_IL: לא התאפשר לשנות את תבנית ההודעה עבור ההישג %1. סיבת התקלה לא ידועה.

note: ($achievementName)
en: Unable to change the evaluator for set %1. Unknown error.
he_IL: עקב שגיאה לא ידועה לא היה ניתן לשנות את בודק הזכאות של ההישג %1.

note: ($c->stash('achievementID')
en: Unable to disable the achievement notification template for achievement %1. Unknown error.
he_IL: לא התאפשר לבטל את תבנית ההודעה עבור ההישג %1. סיבת התקלה לא ידועה.

en: Unable to obtain error messages from within the PG question.
he_IL: לא צלחה השגת הודעות השגיאה מתוך שאלת ה-PG.

en: Unarchive
he_IL: חלץ מקבצי ארכיון

note: ($unarchive_courseID)
en: Unarchive %1 to course:
he_IL: חלץ %1 מהארכיון אל הקורס:

en: Unarchive Course
he_IL: חלץ את הקורס מקובץ הארכיון

en: Unassign from All Users
he_IL: בטל הקצאה מכל המשתמשים

en: Unassign selected sets from selected users
he_IL: בטל הקצאה של הגליונות הנבחרים מהמשתמשים הנבחרים

note: ($unattempted, $num_of_problems)
en: Unattempted: %1/%2
he_IL: לא נוסה: %1/%2

en: Unclassified Problems
he_IL: שאלות לא מסווגות

en: Unhide Courses
he_IL: הפוך קורסים לגלויים

en: Unpack archives automatically
he_IL: לפרוק ארכיונים אוטומטית

en: Unselect all courses
he_IL: בטל בחירה לכל הקורסים

en: Update Display
he_IL: עדכן תצוגה

en: Update Menus
he_IL: עדכן תפריטים

note: ($setIDs)
en: Updated grades via LTI all users assigned to set %1.
he_IL: הציונים במערכת ניהול הלמידה LMS עודכנו העזרת LTI עבור כל הסטודנטים אליהם הוקצה מטלה %1.

en: Updated location description.
he_IL: תיאור מיקום מעודכן

en: Upgrade
he_IL: שדרוג

note: ($upgrade_courseID)
en: Upgrade %1
he_IL: שדרג את %1

en: Upgrade Course Tables
he_IL: שדרג את טבלאות הקורס

en: Upgrade Courses
he_IL: שדרג קורסים

en: Upgrade process completed
he_IL: תהליך השדרוג הושלם

en: Upload
he_IL: העלה

en: Use Default Header File
he_IL: השתמש בקובץ קידומת לפי ברירת המחדל

en: Use Equation Editor?
he_IL: השתמש בעורך המשוואות?

en: Use browser back button to return from preview mode.
he_IL: יש להשתמש בכפתור החזרה לאחור של הדפדפן כדי לצאת מתצוגה המקדימה.

en: Use existing template:
he_IL: השתמש בתבנית קיימת:

note: (tag('b', $achievementID)
en: Use in achievement %1
he_IL: השתמש בהישג %1

en: Use in new achievement:
he_IL: השתמש בהישג חדש:

en: Use live equation rendering?
he_IL: הפעל תצוגת נוסחאות בזמן אמת?

en: Use log base 10 instead of base <i>e</i>
he_IL: השתמש בלוגריתם בבסיס 10 במקום בבסיס <i>e</i>

en: Use older answer checkers
he_IL: השתמש בבודקי תשובות הישנים

en: Use the "Create" and "Delete" actions to create or delete achievements. Note that deleting an achievement will delete all data associated to the achievement and cannot be undone.
he_IL: השתמש ב "צור" וב- "מחק" על מנת לייצר הישג חדש ולמחוק הישג קיים. יש לציין שמחיקת הישג מוחקת לצמיתות ממסד הנתונים את כל הנתונים שקשורים לאותו הישג. אין דרך לבטל מחיקה שכזו.

en: Use the editor to edit the evaluator and the action form at the bottom to save the evaluator. You can either overwrite the current evaluator file or save as a new evaluator file.
he_IL: יש להשתמש בעורך כדי לבצע עריכה של בודק הזכאות. בעזרת כלי הפעולה בתחתית הדף כדי לשמור את בודק הזכאות לאחר ביצוע השינויים. ניתן לשמור בשם המקורי ולהחליף את הקובץ הקיים או לשמור את הקוד בקובץ חדש.

en: Use this form to ask your instructor a question, to report a problem with the WeBWorK system, or to report an error in a problem you are attempting. Along with your message, additional information about the state of the system will be included.
he_IL: ניתן להשתמש בטופס זה על מנת לשלוח שאלה אל צוות התמיכה, כדי לדווח על תקלה עם המערכת, או כדי לדווח על תקלה בשאלה הנוכחית. בנוסף למכתב שתזין לטופס נשלחים נתוני עזר נוספים על המצב של המערכת ו/או השאלה ממנה פתחת את הטופס.

en: Use this to hide the existence of this set from students, even when it is assigned to them.
he_IL: השתמש בהסתרה של מטלה על מנת להסתיר מהסטודנטים את קיום המטלה, כם כאשר המטלה משויכת אליהם.

en: Used for "counting" achievements, which sets the value a counter must reach in order to earn the achievement. For example this is used counting the number of completed problems.
he_IL: המונה משמש להישגים תלויי "ספירה" אשר מגדירים ערך שהמונה חייבת להגיע אליו כדי לזכות בהישג. למשל בהישגים מסוימים זה סופר את מספר השאלות שהושלמו בהצלחה.

en: User ID
he_IL: מזהה משתמש

en: User's name is:
he_IL: שם המשתמש הוא:

en: User's username is:
he_IL: שם המשתמש הוא:

note: ($user, $setID, $j)
en: UserProblem missing for user=%1 set=%2 problem=%3. This may indicate database corruption.
he_IL: שאלת משתמש חסרה עבור משתמש=%1 גליון=%2 שאלה=%3. זה עשוי להיות סימן של מסד נתונים פגום.

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Users Assigned to Set %2
he_IL: משתמשים אליהם הוקצה גליון %2

en: Users Assigned to Set Help
he_IL: עזרה לגבי משתשמשים אליהם הוקצה מטלה

en: Users List
he_IL: רשימת משתמשים

en: Users at this level and higher are allowed to change display settings used in pg problems.Note that if it is expected that there will be students that have vision impairments and MathQuill is enabled to assist with answer entry, then you should not set this permission to a level above student as those students may need to disable MathQuill.
he_IL: משתמשים מרמת הרשאה זו ומעלה יכולים לשנות את ההגדרות לתצוגת השאלות. אם MathQuill מופעל בקורס ויש סטודנטים בעלי מגבלות ראייה בקורס אין להגדיר רמה גבוהה יותר משל סטודנט student כי ייתכן שסטודנטים בעלי מגבלות ראייה ירצו לבטל את השימוש ב- MathQuill.

en: Users at this level and higher are allowed to change their password. Normally guest users are not allowed to change their password.
he_IL: משתמשים ברמה זו ואילך מורשים לשנות את סיסמתם. באופן כללי, משתמשים אורחים לא מורשים לשנות את סיסמתם.

en: Users with at least this permission level get a link in the left panel for reporting bugs to the bug tracking system at bugs.webwork.maa.org.
he_IL: משתמשים בילי רמת הרשאה זו ומעלה מקבלים קישור בתפריט הראשית המאפשר דיווח על באגים אל מערכת ניטור הבאגים באתר bugs.webwork.maa.org.

en: Uses Math Objects
he_IL: השאלה משתמשת ב- MathObjects

en: Using what display mode?
he_IL: באיזה מצב תצוגה?

en: Using what seed?
he_IL: עם איזה זרע להגרלות?

en: Using which hardcopy theme?
he_IL: באיזה תבנית עיצוב לייצור PDF להדפסה יש להשתמש?

en: Value
he_IL: ערך

en: Value of work done in Reduced Scoring Period
he_IL: ערך יחסית של ההגשות בתקופת הניקוד המופחת.

note: ($ver->{version})
en: Version %1
he_IL: גרסה %1

en: Versions
he_IL: גרסאות

en: Versions of a set can only be edited for one user at a time.
he_IL: גרסאות של גליון ניתנות לעריכה עבור משתמש אחד בלבד כל פעם.

en: View
he_IL: הצג

en: View Problems
he_IL: הצג את השאלות

en: View equations as
he_IL: הצג משוואות כ

en: View statistics by set
he_IL: הצג סטטיסטיקה לפי גליון

en: View statistics by student
he_IL: הצג סטטיסטיקה לפי סטודנט

en: View student progress by set
he_IL: הצג את ההתקדמות של כל הסטודנטים עבור גליון מסוים

en: View student progress by student
he_IL: הצג את ההתקדמות של סטודנט מסוים

en: View/access current and archived courses.
he_IL: הצג/גש אל קורסים פעילים וקורסים בארכיון

en: Visibility
he_IL: זמינים לסטודנטים

en: Visible
he_IL: זמין לסטודנטים

en: Visible Sets
he_IL: מטלות זמינות

en: Visible to Students
he_IL: זמין לסטודנטים

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Warning messages
he_IL: הודעות אזהרה

en: Warning: Deletion destroys all set-related data and is not undoable!
he_IL: אזהרה: מחיקה מוחקת לגמרי את כל נתוני הגיליונות ואין דרך לחזור לאחורה לאחר ביצוע הפעולה!

en: Warning: Deletion destroys all user-related data and is not undoable!
he_IL: זהירות: מחיקה מוחקת לחלוטין את כל המידע בנוגע למשתמשים והמשימות שלהם והיא פעולה בלתי הפיכה!

note: ($problem_desc,				$c->tag('br')
en: Warnings encountered while processing %1. Error text: %2
he_IL: אזהרות שעלו במהלך עיבוד %1. הודעת שגיאה: %2

note: ($ce->{WW_COPYRIGHT_YEARS} || 'unknown', $ce->{defaultTheme}       || 'unknown -- set defaultTheme in localOverides.conf',                               $ce->{WW_VERSION} || 'unknown -- set WW_VERSION in VERSION', $ce->{PG_VERSION}         || 'unknown -- set PG_VERSION in ../pg/VERSION')
en: WeBWorK &copy; %1 | theme: %2 | ww_version: %3 | pg_version %4
he_IL: WeBWorK &copy; %1 | תבנית עיצוב: %2 | גרסת תוכנת WW: %3 | גרסת שפת PG %4

en: WeBWorK Error
he_IL: שגיאת WeBWorK

en: WeBWorK Warnings
he_IL: אזהרות WeBWorK

en: WeBWorK currently has translations for the languages listed in the course configuration.
he_IL: כיום יש לווב-וורק תרגומים, אולי חלקיים, אל השפות הרשימה שמופיעה בעורך של הגדרות הקורס.

en: WeBWorK expects many files to be in certain locations. The following describe this. Note that by default the File Manager shows the "templates" directory. Other directories mentioned below are at the same level and need to be accessed by going up a directory by clicking the "^" button above the file list.
he_IL: המערכת מצפה שקבצים מסוגים מסוימים יהיו בתיקיות מסוימות. להלן תיאור של דרישות אלו. יש לשים לב שמנהל הקבצים פותחת באופן אוטומטי את תיקיית templates. מספר תיקיות המוזכרות למטה הם באותו רמה כמו תייקית templates. כדי לגשת אליהם במנהל הקבצים יש קודם להיכנב לתיקיית האב בעזרת הכפתור "^" מעל רשימת הקבצים, ואז להיכנס לתיקייה הנדרשת.

en: WeBWorK has encountered a software error while attempting to process this problem. It is likely that there is an error in the problem itself. If you are a student, report this error message to your professor to have it corrected. If you are a professor, please consult the error output below for more information.
he_IL: WeBWorK נתקלה שגיאת תוכנה בזמן הניסיון לעבד את שאלה זו. סביר להניח שיש שגיאה בשאלה עצמה. אם אתה סטודנט, דווח על הודעת שגיאה זו למרצה שלך כדי שיתקן את השאלה. אם אתה המרצה, אנא פנה לפלט השגיאה למטה למידע נוסף.

en: WeBWorK was unable to generate a paper copy of this homework set.  Please inform your instructor.
he_IL: המערכת לא יכלה לייצר קובץ להדפסה של הגיליון הזה. יש לדווח על כך לצוות התמיכה.

en: Weight
he_IL: משקל

en: Welcome to WeBWorK!
he_IL: ברוכים הבאים ל- WeBWorK!

en: What could be inside?
he_IL: מה יכול להיות בפנים?

en: What field should filtered users match on?
he_IL: לפי איזה שדה לבדוק את תיאום המשתמשים?

en: When a student has more attempts than is specified here they will be able to view another version of this problem.  If set to -1 the feature is disabled and if set to -2 the course default is used.
he_IL: כאשר לסטודנט יש יותר נסיונות משמצויין כאן, הם יוכלו לראות גרסה אחרת של השאלה. אם מוזן מינוס אחד -1 האופציה מבוטלת, ואם מוזן מינוס שתיים -2 ייעשה שימוש בברירת המחדל של הקורס

en: When this is true, then when a user enters WeBWorK from an external tool link in the LMS, the bottom of the screen will display the data that the LMS passed to WeBWorK. This may be useful to debug LTI, especially because different LMS systems have different parameters.
he_IL: כאשר הגדרה זו מוגדרת כנכונה, אז בזמן ההתחברות בעזרת LTI אל מערכת הווב-וורק ממערכת הלימוד LMS, בדף שנוצר תוצגו הנתונים שמערכת הלימוד שלחה לשרת הווב-וורק. נתונים אלו יכולים לסייע באיתור תקלות בתהליך הזדהות LTI, כי מערכות לימוד שונות שולחות נתונים שונים.

en: When viewing student progress for a set, the score for the set and the status for problems in the set are listed for all students.  The table can be sorted by clicking the links in the table header.  Click the student's name to access the student's set.  When viewing progress for a test, additional columns can be shown/hidden by updating the display at the top
he_IL: בצפיה של דף ההתקדמות של מטלה, הציון הכולל על המטלה וכן סטטוס כל השאלות במטלה מוצגות לכל הסטודנטים. ניתן למיין את הטבלה בעזרת הקישוריות בשורת הכותרות של הטבלה. ניתן ללחוץ על שם של סטודנט כדי לגשת למטלה של הסטודנט המסוים. בצפייה בהתקדמות של מבחן, ניתן לגלות/להסתיר מספר עמודות מידע נוספות בעזרת ההגדרות הצפייה בחלק העליון שך הדף.

note: (tag('b', $achievementID)
en: When you unassign by unchecking a student's name, you destroy all of the data for achievement %1 for this student. Make sure this is what you want to do.
he_IL: כשאתה מבטל הקצאה על ידי ביטול הבחירה של השם שלו, אתה הורס את כל המידע עבור הישג %1 של סטודנט זה. תוודא שזה אכן כוונתך.

en: When you uncheck a homework set (and save the changes), you destroy all of the data for that set for this student.   If you reassign the set, the student will receive a new version of each problem. Make sure this is what you want to do before unchecking sets.
he_IL: כשאתה מבטל סימון ההקצאה של גליון (ושומר את השינויים), אתה מוחק לחלוטין את כל הנתונים של הגליון עבור הסטודנט ממסד הנתונים. אם אתה מקצה אותו מחדש, הסטודנט יקבל גרסה חדשה של כל שאלה. וודא שזה מה שאתה רוצה לעשות לפני ביטול סימון ההקצאה.

note: ($c->formatDateTime($set->open_date, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: Will open on %1.
he_IL: ייפתח ב-%1.

en: Worth
he_IL: משקל

en: Write permissions have not been enabled in the templates directory.  No changes can be made.
he_IL: הרשאות כתיבה לא הופעלו בתיקיית templates. לא ניתן לבצע שינויים

en: Write permissions have not been enabled in the templates directory. No changes can be made.
he_IL: לא ניתן לבצע/לשמור שינויים. ברמת מערכת ההפעלה לא מוקצות הרשאת כתיבה לתיקיית templates של הקורס. ניתן לתיקון ברמת מערכת ההפעלה.

en: Yes
he_IL: כן

en: You are currently previewing answers to a different version of your problem - these will not be recorded, and you should remember to return to your original problem once you are done here.
he_IL: אתה כעת צופה בתשובות לגרסאות אחרות של השאלה - הם לא ישמרו, ויש לחזור לשאלה המקורית כשתסיים כאן.

note: ($userSet->set_id, $c->tx->remote_address)
en: You are not allowed to generate a hardcopy for %1 from your IP address, %2.
he_IL: אתה לא מורשה ליצר גרסת הדפסה של %1 מכתובת ה-IP שלך, %2.

en: You are not authorized to edit achievements.
he_IL: אין לך הרשאה לערוך הישגים.

en: You are not authorized to modify problems.
he_IL: אתה לא מורשה לשנות שאלות.

en: You are not authorized to modify set definition files.
he_IL: אתה לא מורשה לשנות קבצי הגדרת גליונות.

en: You are not authorized to modify student data
he_IL: אתה לא מורשה לשנות נתוני סטודנטים.

en: You are not authorized to perform this action.
he_IL: אתה לא מורשה לבצע את הפעולה הזו.

en: You are not permitted to generate a hardcopy for a set with hidden work.
he_IL: אתה לא מורשה ליצר גרסת הדפסה של גליון עם עבודה מוסתרת.

en: You are not permitted to generate a hardcopy for an unopened set.
he_IL: אתה לא מורשה ליצר גרסת הדפסה של מטלה שטרם נפתחה.

en: You are out of time!
he_IL: נגמר הזמן!

en: You can also click "Edit Selected Theme" to edit a hardcopy theme.  The new theme will be saved to the templates/hardcopyThemes folder.
he_IL: ניתן ללחוץ על "ערוך את תבנית העיצוב הנבחר" כדי לערוך את תבנית העיצוב לייצירת קבצי PDF להדפסה. תבנית העיצוב החדשה תישמר בתיקיית templates/hardcopyThemes של הקורס.

en: You can also examine the following temporary files:
he_IL: אתה יכול לצפות גם בקבצים הזמניים הבאים:

en: You can assign selected achievements to all users by using the "Assign" action action and selecting which achievements to assign.  You can select which users to assign/unassign to an achievement by clicking on the link in the "Edit Users" column.
he_IL: ניתן להקצות הישגים נבחרים לכל המשתמשים בעזרת הפעולה "הקצה" וסימון של אילו הישגים להקצות. כדי להקצות לסטודנטים מסוימים או לבטל הקצה לסטודנטים מסוימים להישג מסוים, יש ללחץ על הקישור בעמודה "משתמשים" בשורה של ההישג הרצוי.

en: You can change the file path for this problem manually from the "Sets Manager" page
he_IL: ניתן לשנות את הקובץ לשאלה זו - מסלול אל הקובץ - באופן ידני בעזרת "מנהל המטלות".

en: You can edit a single achievement by clicking on the pencil icon next to the achievement ID.  You can edit multiple achievements by selecting which achievements to edit, then click the "Edit" button. You can edit all of the achievements by first selecting them all using the checkbox next to "Achievement ID", then editing them with the "Edit" button.
he_IL: ניתן לערוך הישג בודד על ידי לחיצה על תמונת העפרון שליד מזהה ההישג הרצוי. על מנת לערוך מספר הישגים במקביל יש לסמן בשורות של ההישגים הנבחרים, ואז ללחוץ על הכפתור "ערוך". ניתן לערוך את כולם בעזרת סימום כולם בעזת כפתור הסימון בשורת הכותרות שבטלה או על ידי שינוי הערך של הבורר לאשפרות לערוך את כל ההישגים שבקורס.

en: You can filter which achievements are shown by clicking the "Filter" button.  Use the drop down menu to select the filter criteria, which allows you to filter achievements by their ID, category, or if they are enabled or disabled.
he_IL: ניתן לסנן אילו הישגים מפיעים בעזרת הכפתור "סנן". יש להשתמש בתפריט כדי לבחור את התנאי לסנן לפיו, שמאפשר לסנן לפי ID של ההישג, לפי קטגוריה, או לפי הישגים שפעילים בקורס או שאינם פעילים בקורס.

en: You can import/export from their respective action tab.  Exporting saves information about the achievement as a .axp file which is a CSV that lists each achievements information.  You can import .axp files that have been previously exported.  Use the "File Manager" to upload/download .axp files to "achievements" directory (also upload/download any achievement evaluator .at files needed).
he_IL: ניתן לייצא ולייבא הישגים בעזרת בחירת האפשרות המתאימה בתפריט. ייצוא שומרת נתונים על ההישגים בקובץ עם סיומות נקודה axp שהיא קובץ בפורמט CSV שבו מופיעות הנתונים הנדרשים לכל הישג שנבחר לייצוא. נייתן לייבא קבצים כאלו שייצוא בעבר מקורס מסוים. ניתן להיעזר ב"מנהל הקבצים" כדי להעלות קבצי axp כאלו ולהוריד אותם מתיקיית "achievements". (צריך גם להעביר את קבצי בודקי הזכאות עם סיומת at הנדרשות).

note: ($action)
en: You can only %1 one file at a time.
he_IL: אתה יכול %1 רק קובץ אחד בכל פעם.

en: You can only download regular files.
he_IL: ניתן להוריד רק קבצים רגילים.

en: You can only edit text files
he_IL: ניתן לערוך רק קבצי טקסט

en: You can render a problem by clicking the "Render Problem" icon to the right of the problem number. The display mode used to render the problem is chosen using the drop down menu. You can render all problems using the "Render All" button. "Hide All" will hide all rendered problems. It is also useful to collapse problem details when doing this, as it makes it easier to drag problems around.
he_IL: ניתן להציג שאלה בעזרת הכפתור "הצג שאלה" שמופיע בין האיקונים משמאל למספר השאלה. אופן תצוגת הנוסחות נבחרת בבתפריט הבחירה מעל רשימת השאלות. ניתן להציג את כל השאלות במטלה בעזרת הכפתור "הצג הכל" מעל רשימת השאלות, או להחביא את הצגת כל השאלות שכבר הוצגו בעזרת הכפתור "הסתר הכל". ניתן להסתיר את פרטי ההגדרות של השאלות כדי להקל על סידור השאלות מחדש בעזרת גרירה.

note: ($c->{showMeAnother}{MaxReps} >= $c->{showMeAnother}{Count} ? $c->{showMeAnother}{MaxReps} - $c->{showMeAnother}{Count} : '')
en: You can use this feature %quant(%1,more time,more times,as many times as you want) on this problem
he_IL: אתה יכול להשתמש באפשרות זו %quant(%1,עוד פעם, עוד פעמים, כמה פעמים שתרצה) על שאלה זו

en: You can't download directories
he_IL: לא ניתן להוריד תיקייות

en: You can't download files of that type
he_IL: לא ניתן להוריד קבצים מסוג זה

en: You can't edit a directory
he_IL: לא ניתן לערוך תיקיות

en: You can't view files of that type
he_IL: לא ניתן לצפות בקבצים מסוג זה

en: You cannot archive the course you are currently using.
he_IL: לא ניתן להוסיף לארכיון את הקורס שבו אתה משתמש כרגע.

en: You cannot delete the course you are currently using.
he_IL: אתה לא יכול למחוק את הקורס בו אתה משתמש כרגע.

en: You cannot delete yourself!
he_IL: אתה לא יכול למחוק את עצמך!

en: You didn't enter any message.
he_IL: לא מלאת את תוכן ההודעה.

en: You do not have permission to access the requested file "%1".
he_IL: אין לך הרשאות גישה אל הקובץ שביקשת "%1".

en: You do not have permission to change the hardcopy theme.
he_IL: אין לך הרשאה לשנות את תבנית העיצוב לייצור קבצי PDF להדפסה.

en: You do not have permission to edit this file.
he_IL: אין לך הרשאה לערוך את הקובץ הזה.

note: ($hardcopy_format)
en: You do not have permission to generate hardcopy in %1 format.
he_IL: אין לך הרשאה ליצר גרסת הדפסה בפורמט %1.

en: You do not have permission to view the details of this error.
he_IL: אין לך הרשאה לצפות בפרטים על השגיאה הזו.

en: You don't have any Achievement data associated to you!
he_IL: אין שום מידע על הישכים עבורך!

en: You don't have any rewards!
he_IL: אין לך פרסים!

en: You exceeded the allowed time.
he_IL: עברת את הזמן המותר.

note: ($c->{numAttemptsLeft})
en: You have %1 attempt(s) remaining on this test.
he_IL: נשארו לך %1 ניסיון/ות למבחן זה.

note: ($c->{numAttemptsLeft},								$c->{numAttemptsLeft} - 1)
en: You have %1 submissions remaining for this test.  If you say yes, then you will have %quant(%2,submission) remaining. Once all submissions have been used, your answers will be final and you will not be able to continue to work this test version.
he_IL: נותרו לך %1 הגשות למבחן זה. אם תאשר להמשיך אז ישארו לך %quant(%2,הגשה אחת ואחרונה, הגשות נוספות). כאשר תסיים את כל ההגשות המותרות, התשובות שלך יהיו סופיות ולא תוכל להמשיך לעבוד עם גרסה זו של המבחן.

note: ($problem->max_attempts - $attempts)
en: You have %negquant(%1,unlimited attempts,attempt,attempts) remaining.
he_IL: נותרו לך %negquant(%1,נסיונות לא מוגבלים,נסיון,ניסיונות).

note: ($attempts_before_rr)
en: You have %quant(%1,attempt,attempts) left before new version will be requested.
he_IL: נותרו לך %quant(%1,ניסיון,ניסיונות) לפני שתקבל גרסה חדשה.

note: ($hours,						$minutes)
en: You have %quant(%1,hour) and %quant(%2,minute) remaining to complete the currently open test.
he_IL: נשאר לך  %quant(%1,שעה, שעות) ו- %quant(%2,דקה,דקות) כדי לסיים את המבחן הנוכחי שפתחת.

note: ($hours,						$minutes)
en: You have %quant(%1,hour,hours,)%quant(%2,minute,minutes,) remaining to complete the currently open test.
he_IL: נשאר לך %quant(%1,שעה, שעות) ו- %quant(%2,דקה,דקות) כדי לסיים את המבחן הנוכחי שפתחת.

note: ($minutes,							$seconds)
en: You have %quant(%1,minute) and %quant(%2,second) remaining to complete the currently open test.
he_IL: נשאר לך %quant(%1,שעה, שעות) ו- %quant(%2,דקה,דקות) כדי לסיים את המבחן הנוכחי שפתחת.

note: ($seconds)
en: You have %quant(%1,second) remaining to complete the currently open test.
he_IL: נשאר לך %quant(%1,שנייה, שניות) כדי לסיים את המבחן הנוכחי שפתחת.

note: ($attempts)
en: You have attempted this problem %quant(%1,time,times).
he_IL: ניסית שאלה זו %quant(%1,פעם,פעמים).

en: You have been logged out of WeBWorK.
he_IL: התנתקת מ-WeBWorK.

en: You have less than 1 minute to complete this test.
he_IL: נותר לך פחות מדקה 1 לפתרון מבחן זה

en: You have less than 45 seconds left!
he_IL: נשאל לך פחות מ- 45 שניות!

en: You have less than 90 seconds left to complete this assignment. You should finish it soon!
he_IL: נשאר לך פחות מ- 90 שניות להשלים את הגיליון. יש להשלימו במהרה!

en: You have not chosen a file to upload.
he_IL: לא בחרת קובץ להעלות.

en: You have requested that the following items be deleted
he_IL: בקשת שהפריטים הבאים ימחקו

en: You have specified an illegal file
he_IL: בחרת קובץ לא חוקי

en: You have specified an illegal path
he_IL: בחרת מסלול לא חוקי

en: You may check your answers to this problem without affecting the maximum number of tries to your original problem.
he_IL: אתה יכול לבדוק את התשובות שלך לשאלה זו בלי להשפיע על מספר הניסיונות המקסימלי של השאלה המקורית.

en: You may choose a course to copy components from. Select the course and which components to copy.  If the course is not a true course (like the modelCourse) then only the templates and html folders, and the simple and course config files can be copied. The "simple config" file contains the settings made in the "Course Config" page. The "course config" file should only be copied if you know what you are doing.
he_IL: ניתן לבחור קורס ממנו יועתקו רכיבים לקורס החדש. בחר את קורס המקור ואילו רכיבים להעתיק. אם קורס המקור איננו קורס אמיתי (למשל בקורס התבנית modelCourse) אז ניתן להעתיק רק את תיקיות templates ו- html, וכן את קבצי ההגדרות simple.conf ו-course.conf מקורס המקור. הקובץ simple.conf מכיל את ההגדרות שנעשות דך דפי "הגדרות הקורס". את הקובץ course.conf יש להעתיק בזהירות רבה, ורק אם אתה מכיר היטב את המשמעויות של העתקתו.

en: You may not change your own password here!
he_IL: לא ניתן לשנות את הסיסמה שלך כאן!

en: You may not follow symbolic links
he_IL: לא ניתן לעקוב אחרי קישוריות סימבוליות symbolic links

en: You may still check your answers.
he_IL: אתה עדיין יכול לבדוק את התשובות שלך.

en: You may trigger a grade update for all users or just one user, for all sets or just one set. When a user is selected, the menu for sets is updated to only allow selecting sets assigned to the selected user. Similarly when a set is selected, the user menu is updated to only allow selecting valid users.
he_IL: ניתן ליזום עדכון ציונים במערכת ניהול הלמידה LMS עבור כל המשתמשים, עבור משתמש בודד, עבור כל המטלות או עבור מטלה בודדת. כאשר נבחר משתמש, רשימת המטלות תעודכן לאפשר את הבחירה רק במטלות שהוקצו למשתמש שנבחר. כמו כן, כאשר נבחר מטלה, רשימת המשתמשים תעודכן לאפשר את הבחירה רק במשתשמים אליהם הוקצה המטלה.

note: ($ce->{LTI}{ $ce->{LTIVersion} }{LMS_url} ? link_to($ce->{LTI}{ $ce->{LTIVersion} }{LMS_name} => $ce->{LTI}{ $ce->{LTIVersion} }{LMS_url})
en: You must access assignments from your Course Management System (%1).
he_IL: חייבים לגשת לגיליונות דרך מערכת הלימוד (%1) שלך.

note: ($c->{showMeAnother}{TriesNeeded})
en: You must attempt this problem %quant(%1,time,times) before Show Me Another is available.
he_IL: יש לנסות את שאלה זו %quant(%1,פעם,פעמים) לפני שאפשר להשתמש ב-"הראה לי שאלה דומה".

note: ($ce->{LTI}{ $ce->{LTIVersion} }{LMS_url} ? $c->link_to(                                          $ce->{LTI}{ $ce->{LTIVersion} }{LMS_name} => $ce->{LTI}{ $ce->{LTIVersion} }{LMS_url})
en: You must log into this set via your Learning Management System (%1).
he_IL: אתה חייב להתחבר לגליון הזה דרך מערכת ניהול הלמידה שלך (%1).

en: You must select a course to rename.
he_IL: אתה חייב לבחור קורס שאת שמו תרצה לשנות.

en: You must select at least one file for the archive
he_IL: אתה חייב לבחור לפחות קובץ אחד להוספה לארכיון

en: You must select at least one file to delete
he_IL: אתה חייב לבחור לפחות קובץ אחד למחיקה

en: You must select one or more sets for scoring!
he_IL: אתה חייב לבחור לפחות גליון אחד לניקוד!

note: ($object)
en: You must specify a %1 name
he_IL: אתה חייב למלא שם של %1

en: You must specify a course ID.
he_IL: אתה חייב למלא מזהה קורס.

en: You must specify a course name.
he_IL: אתה חייב למלא שם קורס

en: You must specify a file name
he_IL: אתה חיב למלא שם קובץ

en: You must specify a new institution for the course.
he_IL: אתה חייב למלא מוסד חדש עבור קורס זה.

en: You must specify a new name for the course.
he_IL: אתה חייב למלא שם חדש לקורס זה.

en: You must specify a new title for the course.
he_IL: אתה חייב למלא כותרת חדשה לקורס זה.

en: You must specify a user ID.
he_IL: אתה חייב למלא מזהה משתמש.

en: You must specify an file name in order to save a new file.
he_IL: יש לפרט שם קובץ כדי לשמור בקובץ חדש

en: You need to select a "Target Set" before you can edit it.
he_IL: אתה צריך לבחור גליון שאותו תרצה לערוך.

note: ($action)
en: You need to select a file to %1.
he_IL: אתה צריך לבחור קובץ כדי לבצע %1

en: You need to select a set definition file to view.
he_IL: אתה צריך לבחור הגדרת גליון לצפייה.

en: You need to select a set from this course to view.
he_IL: אתה צריך לבחור גליון מקורס זה לצפייה.

en: You need to select a set to view.
he_IL: אתה צריך לבחור גליון לצפייה

note: (wwRound(0, compute_reduced_score($ce, $problem, $set, $pg->{result}{score}, $c->submitTime) (% wwRound(0, $rh_result->{problem_result}{score} * 100) (wwRound(0, $rh_result->{problem_result}{score} * 100)
en: You received a score of %1 for this attempt.
he_IL: קיבלת ציון %1 עבור הגשה זו.

note: (join('.', @{ $problemSeqs[$next_id] })
en: You will not be able to proceed to problem %1 until you have completed, or run out of attempts, for this problem and its graded subproblems.
he_IL: לא תוכל להמשיך לשאלה %1 עד שהשלמת, או שנגמר לך הניסיונות, של שאלה זו והשאלות המוכלות שמזכות נקודות.

note: (join('.', @{ $problemSeqs[$next_id] })
en: You will not be able to proceed to problem %1 until you have completed, or run out of attempts, for this problem.
he_IL: לא תוכל להמשיך לשאלה %1 עד שהשלמת, או שנגמר לך הניסיונות, של שאלה.

note: ($object)
en: Your %1 name contains illegal characters
he_IL: שם ה-%1 שנתת מכיל תווים שאסורים לשימוש כאן.

note: ($object)
en: Your %1 name may not begin with a dot
he_IL: שם ה-%1 לא יכול להתחיל בנקודה

note: ($object)
en: Your %1 name may not contain a path component
he_IL: שם ה-%1 לא יכול להכיל מרכיב מסלול (path)

en: Your display options have been saved.
he_IL: אפשרויות התצוגה נשמרו.

en: Your email address has been changed.
he_IL: כתובת הדוא"ל שלך שונתה.

en: Your file name contains illegal characters
he_IL: שם הקובץ מכיל תווים לא חוקיים.

en: Your file name is not valid!
he_IL: שם הקובץ שנתת אינו תקני!

en: Your message was sent successfully.
he_IL: ההודעה שלך נשלח בהצלחה.

note: (wwRound(0, $problem->status * 100)
en: Your overall recorded score is %1.  %2
he_IL: הציון שנשמר עבורך במערכת הוא %1. %2

note: ($testNounNum)
en: Your score on this %1 WAS recorded.
he_IL: הציון שלך ב-%1 הזה נשמר.

note: ($testNoun, $c->{attemptScore}, $c->{totalPossible})
en: Your score on this %1 is %2/%3.
he_IL: הציון שלך ב-%1 זה הוא %2 מתוך %3.

note: ($testNounNum)
en: Your score on this %1 was NOT recorded.
he_IL: הציון שלך ב-%1 זה לא נשמר.

note: ($c->{attemptScore}, $c->{totalPossible})
en: Your score on this (checked, not recorded) submission is %1/%2.
he_IL: הציון שלך על הגשה זו (שנבדקה, ולא נשמרה) הוא %1 מתוך %2.

en: Your score was not recorded because there was a failure in storing the problem record to the database.
he_IL: הציון שלך לא נשמר בגלל שאירעה תקלה בשמירת נתוני השאלה במסד הנתונים

en: Your score was not recorded because this homework set is closed.
he_IL: הציון שלך לא נשמר בגלל שגליון שיעורי בית זה הוא סגור.

en: Your score was not recorded because this problem has not been assigned to you.
he_IL: הציון שלך לא נשמר בגלל ששאלה זו לא הוקצאה אליך.

en: Your score was not recorded because this problem set version is not open.
he_IL: הציון שלך לא נשמר בגלל שגירסת הגליון הזאת לא פתוחה.

note: ($elapsed,                                              # Assume the allowed time is an even number of minutes. ($set->due_date - $set->open_date)
en: Your score was not recorded because you have exceeded the time limit for this test. (Time taken: %1 min; allowed: %2 min.)
he_IL: הציון שלך לא נשמר כי עברת את מגבלת הזמן של מבחן זה. (זמן שעבר: %1 דקות, מגבלת הזמן: %2 דקות.)

en: Your score was not recorded because you have no attempts remaining on this set version.
he_IL: הציון שלך לא נשמר כי אין לך עוד ניסיונות לגרסת הגליון הזאת.

en: Your score was not recorded.
he_IL: הציון שלך לא נשמר.

en: Your score was recorded.
he_IL: הציון שלך נשמר.

en: Your session has timed out due to inactivity. Please log in again.
he_IL: נותקת עקב חוסר פעילות. אנא התחבר שוב.

en: a duplicate of the first selected achievement
he_IL: כעותק של ההישג הראשון שמסומן כנבחר.

en: a duplicate of the first selected set
he_IL: שכפול של הגליון הראשון שנבחר

en: a new empty achievement
he_IL: כהישג חדש וריק

en: a new empty set
he_IL: גליון ריק חדש

en: a single set
he_IL: גליון אחד

en: achievements
he_IL: הישגים

en: admin
he_IL: מנהל

en: all course achievements
he_IL: כל ההישגים שבקורס

en: all current users
he_IL: כל המשתמשים שקיימים כרגע

en: all sets
he_IL: כל הגליונות

en: all students
he_IL: כל הסטודנטים

en: alphabetically
he_IL: בסדר אלפבתי

note: ($count, $numSets)
en: an impossible number of sets: %1 out of %2
he_IL: מספר בלתי סביר של גליונות: %1 מתוך %2

note: ($count, $numUsers)
en: an impossible number of users: %1 out of %2
he_IL: מספר בלתי סביר של משתמשים: %1 מתוך %2

en: any users
he_IL: כל משתמש

en: assigned users for <strong>one</strong> set
he_IL: מטלה מסוימות יחידה הוקצה אל המשתמשים

en: blank problem template(s) to end of homework set
he_IL: תבניות שאלות ריקות (לדוגמה) בסוף הגליון

en: by last login date
he_IL: לפי תאריך ההתחברות האחרון

en: close
he_IL: סגור

en: disabled achievements
he_IL: הישגים שאינם פעילים

en: email address
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני

en: empty
he_IL: ריק

en: enabled achievements
he_IL: הישגים פעילים

en: enter matching achievement IDs below
he_IL: הזן מטה את מזהיי ההישגים לצורך סינון/התאמה

en: enter matching set IDs below
he_IL: הכנס את מזהי הגליונות הרצויות למטה

en: entry rows.
he_IL: שורות קליטה

en: first name
he_IL: שם פרטי

en: for
he_IL: עבור

note: ($j, $setID)
en: global %1 for set %2 not found.
he_IL: שאלה %1 הגלובלי עבור גליון %2 לא נמצא.

en: grade_proctor
he_IL: משגיח_ציון

en: guest
he_IL: אורח

en: hidden
he_IL: מוסתר

en: illegal character in input: '/'
he_IL: תו לא חוקי בקלט : '/'

en: index
he_IL: מדד

en: last name
he_IL: שם משפחה

en: locations selected below
he_IL: המיקומים שנבחרו למטה

en: login
he_IL: התחבר

en: login ID
he_IL: מזהה התחברות

en: login name
he_IL: שם התחברות

en: login_proctor
he_IL: משגיח_התחברות

en: max
he_IL: מקסימום

en: multiple sets
he_IL: מספר גליונות

en: new set:
he_IL: גליון חדש:

en: no location
he_IL: אף מיקום

en: no sets
he_IL: אף משימה

en: no students
he_IL: אף סטודנט

en: no users
he_IL: אף משתמש

en: nobody
he_IL: אף אחד

en: of
he_IL: מתוך

en: only
he_IL: רק

en: only best scores
he_IL: רק הציונים הטובים ביותר

en: or
he_IL: או

en: or Problems from
he_IL: או שאלות מ-:

en: overwrite
he_IL: דרוס את הנתונים הישנים

note: ($userID)
en: permissions for %1 not defined
he_IL: רמת ההרשאה של %1 לא מוגדרת

en: point
he_IL: נקודה

en: points
he_IL: קודות

en: preserve
he_IL: שמור את הנתונים הישנים

en: preview answers
he_IL: צפה בתשובות

en: problems
he_IL: שאלות

en: professor
he_IL: מרצה

en: recitation
he_IL: קבוצת תרגול

en: recitation #
he_IL: קבוצת תרגול  #

note: ($userID)
en: record for visible user %1 not found
he_IL: לא נמצאו נתונים עבור המשתמש %1 שהמערכת ביקשה להציג.

en: score
he_IL: ציון

en: section
he_IL: קבוצה

en: section #
he_IL: קבוצה #

en: selected achievements
he_IL: ההישגים שנבחרו

en: selected sets
he_IL: גליונות שנבחרו

en: selected users
he_IL: משתמשים שנבחרו

en: sets hidden from students
he_IL: גיליונות המוסתרות מהסטודנטים

en: sets visible to students
he_IL: גיליונות הזמינות לסטודנטים

en: showing sets that are hidden from students
he_IL: מציג גיליונות המוסתרות מהסטודנטים

en: showing sets that are visible to students
he_IL: מציג גיליונות הזמינות לסטודנטים

en: shown
he_IL: מוצגים

en: still open
he_IL: עדיין פתוח

en: student
he_IL: סטודנט

en: submission
he_IL: הגשה

note: ($setVersionID)
en: submission (version %1)
he_IL: הגשה (גרסה %1)

en: summary
he_IL: תקציר

en: ta
he_IL: מתרגל

en: templates/email directory
he_IL: תיקיית templates/email

en: templates/macros directory
he_IL: תיקיית templates/macros

en: test
he_IL: מבחן

en: test date
he_IL: תאריך מבחן

en: test time
he_IL: זמן מבחן

en: then delete them
he_IL: ואז מחק אותם

en: time limit exceeded
he_IL: עברה מגבלת הזמן

en: to
he_IL: ל-

note: ($ce->{institutionName})
en: to %1 main web site
he_IL: אל האתר הראשי של %1

en: to courses page
he_IL: לרשימת הקורסים בשרת

en: total
he_IL: סה"כ

note: ($ce->{webworkDirs}{logs}) ($ce->{webworkDirs}{tmp}) ($ce->{webworkDirs}{DATA})
en: unable to write to directory %1
he_IL: לא ניתן לכתוב לתיקייה %1

en: unlimited
he_IL: לא מוגבל

en: username, last name, first name, section, achievement level, achievement score,
he_IL: שם משתמש, שם משפחה, שם פרטי, קבוצה, רמת הישגים, נקודות הישגים

en: users who match on selected field
he_IL: משתמשים שתאמו בשדה שנבחרה

note: ($setVersionID)
en: version (%1)
he_IL: גרסה (%1)

en: visible
he_IL: גלוי

en: visible users
he_IL: משתמשים שמוצגים למטה
