webwork2 - en to cs_CZ translation catalogue (168 entries)

en:  Answers Available.
cs_CZ: Řešení zveřejněna.

en: #corr
cs_CZ: počet správně

en: #incorr
cs_CZ: počet nesprávně

note: ($eUserName)
en: %1's Current Address
cs_CZ: Současná adresa uživatele %1

note: ($c->{user}->first_name . ' ' . $c->{user}->last_name) ($eUserName)
en: %1's Current Password
cs_CZ: Současné heslo uživatele %1

note: ($eUserName)
en: %1's New Address
cs_CZ: Nová adresa uživatele %1

note: ($e_user_name) ($eUserName)
en: %1's New Password
cs_CZ: Nové heslo uživatele %1

note: ($e_user_name)
en: %1's password has been changed.
cs_CZ: Heslo uživatele %1 bylo aktualizováno.

note: ($c->tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($setID) ($c->tag('span', dir => 'ltr', $prettySetID)
en: %1: Problem %2
cs_CZ: %1: Úloha %2

note: ($c->tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($c->stash('setID')
en: %1: Problem %2 Show Me Another
cs_CZ: %1: Úloha %2, cvičná verze

en: (Any unsaved changes will be lost.)
cs_CZ: (Neuložené změny budou ztraceny)

en: (correct)
cs_CZ: (správně)

en: (incorrect)
cs_CZ: (nesprávně)

en: A hardcopy file was generated, but it may not be complete or correct. Please check that no problems are missing and that they are all legible. If not, please inform your instructor.
cs_CZ: Tištěná verze byla vytvořena, ale může být nekompletní nebo nesprávně formátována. Zkontrolujte prosím, že žádná úloha nechybí a není nesrozumitelná. V případě problémů kontaktujte vyučujícího.

en: ANSWERS ONLY CHECKED -- ANSWERS NOT RECORDED
cs_CZ: ODPOVĚDI BYLY POUZE ZKONTROLOVÁNY -- ODPOVĚDI NEBYLY ULOŽENY

en: Account Settings
cs_CZ: Nastavení účtu

en: Achievements
cs_CZ: Odznáčky

en: Amulet of Extension
cs_CZ: Prodlužovací kouzlo

en: Answer(s) submitted:
cs_CZ: Uložená odpověd:

en: Answer:
cs_CZ: Odpověď:

en: Answers
cs_CZ: Odpovědi

en: Answers Available
cs_CZ: Řešení zveřejněna

en: Answers Available Date
cs_CZ: Datum zveřejnění řešení.

note: ($c->formatDateTime($set->answer_date, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: Answers available for review on %1.
cs_CZ: Datum zveřejnění řešení je %1.

en: Answers available for review.
cs_CZ: Řešení zveřejněna pro kontrolu.

en: Assignments
cs_CZ: Zadání úloh

en: Attempts
cs_CZ: Pokusy

en: Badges
cs_CZ: Odznáčky

en: Box of Transmogrification
cs_CZ: Transformační kouzlo

en: Cake of Enlargement
cs_CZ: Superzdvojovací kouzlo

en: Cancel E-mail
cs_CZ: Zrušit E-mail

en: Cause the selected homework set to count for twice as many points as it normally would.
cs_CZ: Bodový zisk z vybrané sady domácích úloh se zdvojnásobí.

en: Causes a homework problem to become a clone of another problem from the same set.
cs_CZ: Vybraná úloha bude zaměněna za klon jiné úlohy ze stejné sady úloh.

en: Causes a single homework problem to be worth twice as much.
cs_CZ: Jedna úloha se bude započítávat dvojnásobně.

en: Check Answers
cs_CZ: Zkontrolovat odpovědi

en: Closed
cs_CZ: Uzavřeno

en: Closed.
cs_CZ: Uzavřeno.

en: Closes:
cs_CZ: Končí:

en: Comment
cs_CZ: Poznámka

note: ($e_user_name) ($eUserName)
en: Confirm %1's New Password
cs_CZ: Potvrzení hesla pro uživatele %1

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Correct Answers:
cs_CZ: Správné odpovědi:

en: Correct answers
cs_CZ: Správné odpovědi

note: ($total_correct, $num_of_problems)
en: Correct: %1/%2
cs_CZ: Správně: %1/%2

en: Course Info
cs_CZ: Informace k předmětu

en: Courses
cs_CZ: Předměty

en: Cupcake of Enlargement
cs_CZ: Zdvojovací kouzlo

en: Download Hardcopy
cs_CZ: Stáhnout PDF

note: (tag('span', dir => 'ltr', format_set_name_display($selected_set_id =~ s/,v(\d+)
en: Download hardcopy of set %1 for %2?
cs_CZ: Stáhnout zadání %1 uživatele %2?

en: Download:
cs_CZ: Stáhnout:

en: Email instructor
cs_CZ: Email vyučujícímu

en: From:
cs_CZ: Odesílatel:

en: Future Assignments
cs_CZ: Zadání čekající na otevření

en: Generate Hardcopy
cs_CZ: Stáhnout

en: Gives full credit on a single homework problem.
cs_CZ: Přidělí plný počet bodů za jeden vybraný úkol.

en: Gives full credit on every problem in a set.
cs_CZ: Přidělí plný počet bodů za celou jednu vybranou sadu.

en: Grade Test
cs_CZ: Opravit Test

en: Grades
cs_CZ: Hodnocení

en: Greater Rod of Revelation
cs_CZ: Plný počet

en: Greater Tome of Enlightenment
cs_CZ: Plný počet za celou sadu

en: Guest Login
cs_CZ: Vstoupit jako host

en: Hardcopy Format:
cs_CZ: Formát:

en: Hardcopy Generator
cs_CZ: Stažení tištěné verze

en: Here is a new version of your problem.
cs_CZ: Toto je nová verze řešené úlohy.

en: Hints
cs_CZ: Nápověda

en: Homework Totals
cs_CZ: Celkem

en: Jump to Problem:
cs_CZ: Přejít na úlohu:

en: Lesser Rod of Revelation
cs_CZ: Aspoň půlku

en: Lesser Tome of Enlightenment
cs_CZ: Aspoň půlku za sadu

en: Log In Again
cs_CZ: Znovu se přihlásit

en: Log Out
cs_CZ: Odhlásit

note: ($userName)
en: Logged in as %1.
cs_CZ: Přihlášen jako %1.

en: Login Info
cs_CZ: Instrukce pro přihlášení

en: Logout
cs_CZ: Odhlášení

en: Name
cs_CZ: Název

en: Next Problem
cs_CZ: Další úloha

en: No
cs_CZ: Ne

en: No guest logins are available. Please try again in a few minutes.
cs_CZ: Počet hostů je omezen a nejsou volné prostředky pro přihlášení dalšího hosta. Zkuste prosím později.

en: Not logged in.
cs_CZ: Nepřihlášen.

en: Note
cs_CZ: Poznámka

en: Note: grading the test grades all problems, not just those on this page.
cs_CZ: Poznámka: opravují se všechny úlohy v testu, nejenom ty zobrazené na aktuální straně.

en: Open Assignments
cs_CZ: Otevřená zadání

en: Out Of
cs_CZ: Z kolika

en: PREVIEW ONLY -- ANSWERS NOT RECORDED
cs_CZ: POUZE NÁHLED -- ODPOVĚDI SE NEUKLÁDAJÍ

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Past Due Assignments
cs_CZ: Uzavřená zadání

en: Percent
cs_CZ: Procenta

note: (tag('b', $course)
en: Please enter your username and password for %1 below:
cs_CZ: Zadejte Vaše vstupní údaje pro přístup do předmětu %1:

en: Potion of Forgetfulness
cs_CZ: Nápoj zapomění

en: Preview My Answers
cs_CZ: Náhled odpovědí

en: Preview Test
cs_CZ: Náhled Testu

en: Previous Problem
cs_CZ: Předchozí úloha

en: Previous page
cs_CZ: Předchozí strana

en: Prob
cs_CZ: Úloha

note: ($_->problem_id) (join('.', @seq) ($problemID) ($prettyProblemID) ($_->{prettyID}) ($c->{prettyID}) ($probID) ($c->{setRecord}->assignment_type eq 'jitar' ? join('.', jitar_id_to_seq($_) ($set->assignment_type eq 'jitar' ? join('.', jitar_id_to_seq($_) ($problemNumber)
en: Problem %1
cs_CZ: Úloha %1

note: ($i + 1)
en: Problem %1.
cs_CZ: Úloha %1.

en: Problem List
cs_CZ: Seznam úloh

en: Problem Number
cs_CZ: Číslo úlohy

en: Problems
cs_CZ: Úlohy

en: Remaining
cs_CZ: Zbývá

en: Remember to return to your original problem when you're finished here!
cs_CZ: Nezapomeňte se odsud vrátit k původní otázce!

en: Report bugs
cs_CZ: Nahlásit chybu

note: ($setName, $effectiveUserName)
en: Requested set '%1' could not be found in the database for user %2.
cs_CZ: Požadované zadání '%1' pro uživatele %2 nebylo nalezeno v databázi.

note: ($setName)
en: Requested set '%1' is not available yet.
cs_CZ: Zadání '%1' ještě není k dispozici.

note: ($setName)
en: Requested set '%1' is not yet open.
cs_CZ: Zadání '%1' ještě nebylo otevřeno pro studenty.

en: Resets the number of incorrect attempts on a single homework problem.
cs_CZ: Vynuluje počet neúspěšných pokusů u jedné vybrané úlohy. Má smysl pouze pro otevřená zadání.

en: Result
cs_CZ: Hodnocení

en: Results for this submission
cs_CZ: Hodnocení pro zadané odpovědi

en: Return to your work
cs_CZ: Zpět k úloze

en: Rewards
cs_CZ: Odměny

en: Robe of Longevity
cs_CZ: Prodlužovačka

en: Score
cs_CZ: Body

en: Scroll of Resurrection
cs_CZ: Cesta časem

en: Send E-mail
cs_CZ: Poslat E-mail

en: Send Email
cs_CZ: Poslat Email

en: Send Instructor Email
cs_CZ: Odeslat email vyučujícímu

en: Set
cs_CZ: Zadání

en: Set Info
cs_CZ: Informace o zadání

en: Set Name
cs_CZ: Sada úloh

note: ($c->formatDateTime($set->due_date, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: Set closes on %1.
cs_CZ: Uzavírka úlohy: %1

en: Set is closed.
cs_CZ: Sada úloh je uzavřena.

en: Sets
cs_CZ: Zadání

en: Show By Date
cs_CZ: Podle data

en: Show By Type
cs_CZ: Podle typu

en: Show Past Answers
cs_CZ: Ukázat předchozí odpovědi

en: Show saved answers?
cs_CZ: Zobrazovat uložené odpovědi?

en: Show:
cs_CZ: Zobrazit:

en: Site Information
cs_CZ: Informace o serveru

en: Solutions
cs_CZ: Řešení

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Student answers
cs_CZ: Odpovědi studenta

en: Submit Answers
cs_CZ: Odeslat odpověd(-i)

en: The top number is the percent score on the problem.  A period (.) indicates a problem has not been attempted. The bottom number is the number of incorrect attempts.
cs_CZ: Horní číslo je procento splnění úlohy. Tečka (.) označuje úlohy bez pokusu o odpověď. Dolní číslo je počet nesprávných pokusů.

note: (tag('b', $guestLoginText)
en: This course supports guest logins. Click %1 to log into this course as a guest.
cs_CZ: Předmět umožňuje přihlášení jako host. Stiskněte %1 pro přihlášení do předmětu v roli hosta.

en: This homework set is closed.
cs_CZ: Odevzdávání tohoto zadání bylo ukončeno.

en: This homework set is not yet open.
cs_CZ: Toto zadání ještě nemá otevřené odevzdávání.

en: Tunic of Extension
cs_CZ: Prodlužovací kouzlo

en: Use live equation rendering?
cs_CZ: Použít asistenci při zadávání vzorců?

en: Username
cs_CZ: Jméno

en: View equations as
cs_CZ: Způsob zobrazování vzorců

en: Welcome to WeBWorK!
cs_CZ: Vítejte v systému WeBWorK!

note: ($c->formatDateTime($set->open_date, $ce->{studentDateDisplayFormat})
en: Will open on %1.
cs_CZ: Termín otevření je %1.

en: Worth
cs_CZ: Body

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You are currently previewing answers to a different version of your problem - these will not be recorded, and you should remember to return to your original problem once you are done here.
cs_CZ: Prohlížíte si odpovědi k cvičné variantě Vašeho příkladu. Odpovědi nebudou ukládány a musíte pamatovat na návrat k původní ostré variantě otázky.

en: You are not permitted to generate a hardcopy for an unopened set.
cs_CZ: Není povoleno stahovat zadání, které není otevřeno.

note: ($c->{showMeAnother}{MaxReps} >= $c->{showMeAnother}{Count} ? $c->{showMeAnother}{MaxReps} - $c->{showMeAnother}{Count} : '')
en: You can use this feature %quant(%1,more time,more times,as many times as you want) on this problem
cs_CZ: Tuto volbu můžete použít ještě %quant(%1,-krát,-krát,opakovaně bez omezení)

note: ($hardcopy_format)
en: You do not have permission to generate hardcopy in %1 format.
cs_CZ: Nemáte dostatečná oprávnění pro stažení zadání ve formátu %1.

en: You exceeded the allowed time.
cs_CZ: Došlo k překročení časového limitu.

note: ($c->{numAttemptsLeft})
en: You have %1 attempt(s) remaining on this test.
cs_CZ: Na tento test Vám zbývá %1 pokusů.

note: ($problem->max_attempts - $attempts)
en: You have %negquant(%1,unlimited attempts,attempt,attempts) remaining.
cs_CZ: Počet zbývajících pokusů:  %negquant(%1,bez omezení,pokus,pokusů).

note: ($attempts_before_rr)
en: You have %quant(%1,attempt,attempts) left before new version will be requested.
cs_CZ: Počet pokusů do vygenerování nové verze úlohy je  %quant(%1,,).

note: ($attempts)
en: You have attempted this problem %quant(%1,time,times).
cs_CZ: Na tuto úlohu jste odpověděl(-a)  %1-krát.

en: You have been logged out of WeBWorK.
cs_CZ: Odhlášeno ze systému WeBWorK.

en: You may check your answers to this problem without affecting the maximum number of tries to your original problem.
cs_CZ: Můžete vyzkoušet odpovědět na tuto otázku aniž byste ovlivnili počet pokusů na původní otázku.

en: You may still check your answers.
cs_CZ: Stále ještě můžete kontrolovat vložené odpovědi.

note: (wwRound(0, compute_reduced_score($ce, $problem, $set, $pg->{result}{score}, $c->submitTime) (% wwRound(0, $rh_result->{problem_result}{score} * 100) (wwRound(0, $rh_result->{problem_result}{score} * 100)
en: You received a score of %1 for this attempt.
cs_CZ: Za tento pokus získáváte hodnocení %1.

en: Your message was sent successfully.
cs_CZ: Zpráva byla úspěšně odeslána.

note: (wwRound(0, $problem->status * 100)
en: Your overall recorded score is %1.  %2
cs_CZ: Vaše celkové uložené hodnocení je %1. %2

note: ($testNounNum)
en: Your score on this %1 WAS recorded.
cs_CZ: Vaše hodnocení na tento %1 BYLO uloženo.

note: ($testNoun, $c->{attemptScore}, $c->{totalPossible})
en: Your score on this %1 is %2/%3.
cs_CZ: Vaše hodnocení na %1 je %2/%3.

en: Your score was not recorded because this homework set is closed.
cs_CZ: Hodnocení nebylo uloženo, pro tuto domácí úlohu již bylo ukončeno odevzdávání.

en: Your score was not recorded because this problem set version is not open.
cs_CZ: Hodnocení nebylo uloženo, protože odevzdávání ještě nebylo otevřeno.

en: Your score was not recorded.
cs_CZ: Hodnocení nebylo uloženo.

en: Your score was recorded.
cs_CZ: Hodnocení bylo uloženo.

en: Your session has timed out due to inactivity. Please log in again.
cs_CZ: Přihlášení vypršelo z důvodu nečinnosti. Přihlaste se znovu heslem.

en: preview answers
cs_CZ: náhled odpovědí

en: unlimited
cs_CZ: neomezeně
